Obchody, kde vás odmeníme

O obchode Starbucks

Radi experimentujete a život bez takéhonápoja, akým je káva si neviete predstaviť? NavštívteStarbucks coffeea vyskúšajte všetko, čo vám ponúka. Káva sa dá piť na niekoľko spôsobov. Nechajte sa rozmaznávať stále inou prípravou, ale rovnako skvelou chuťou!

Starbucks coffee

Starbucks sa káve venuje už od roku 1971. Názov bol inšpirovaný románom Biela veľryba. Vychádza z tradície dávnych obchodníkov s kávou, ktorý sa kvôli nej vydávali na ďaleké cesty po šírom mori. Dnes sa spoločnosť Starbucks môže pochváliť viac ako 17 000 kaviarňami v 55 štátoch.

Starbucks stavia na kvalite

Kvalitná káva je základ aj v Starbucks. V kaviarni vám ju pripravia tak, ako poviete, ale môžete vyskúšať aj iné, možno trošku netradičné spôsoby varenia a podávania kávy. Navštívte Starbucks Slovensko a každý deň si spríjemnite dobrou a kvalitnou kávou. Espresso, prekvapkávaná káva, french press. Vyskúšajte spôsob prípravy, ktorý si doma neurobíte. Lebo káva robí každý deň krajším. SledujteStarbucks zľavya svoju kávu dostanete ešte výhodnejšie

Oddych v Starbucks Slovensko

Zastavte sa na kávu vStarbucks Bratislavaa Starbucks Košice. V iných mestách kaviareň s týmto menom zatiaľ na Slovensku nenájdete. Spríjemnite si nakupovanie a na chvíľu sa zastavte.Starbucks Aupark, Avion, Eurovea a Central je ideálnym miestom na oddych pri nákupnom maratóne, ktorý v obchodnom centre absolvujete.

 • Věděli jste, že v obchoděStarbucksmůžete nakoupit i v Česku?
 • Podobny sklepMK Café Freshmamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

O Starbucks

Patríte medzi milovníkov kávy a radi si ju vypijete v príjemnom prostredí? Skúste Starbucks. Latte, espresso, kapučíno, ale aj varianty, ktoré si doma sami nepripravíte. Pokecáte s príjemnou obsluhou, či kamarátmi, alebo strávite chvíľku len so svojou kávou. V Starbucks na Slovensku je vítaný každý.

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Starbucks.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.