Svět cukrárov

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Svět cukrárov zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 1,5 % na všetko v obchode Svět cukrárov

Platí do 18.09.2021

 
   

Obchod Svet cukrárov má v ponuke najmä cukrárske potreby a suroviny na pečenie. Nájdete tu však aj rôzne dekorácie, kuchynské potreby, knihy o...

Zľavy až 50 % na Svět cukrárov

+ 1,5 % naspäť z nákupu

Využite zľavy až 50 % e-shope Svět cukrárov. viac

Darček zadarmo ku každej objednávke na Svet cukrárov na Svět cukrárov

+ 1,5 % naspäť z nákupu
   

Ku každej objednávke v e-shope Svet cukrárov získate darček úplne zadarmo. viac

O obchode Svět cukrárov

Internetový obchod Svet cukrárov ponúka mimoriadne široké spektrum cukrárskych produktov, pomôcok do kuchyne a rôznych maličkostí na oslavy. Z tejto ponuky si zaručene vyberiete, pokiaľ sa pri pečení cítite ako doma. K dispozícii je aj Svet cukrárov zľavový kód, vďaka ktorému môžete výrazne ušetriť. A čo tak svet cukrárov doprava zdarma? Navyše využiť môžete aj cashback od Tipli a získať tak peniaze späť z každého nákupu.

svet cukrárov

Svet cukrárov kontakty

 Pripravený je pre vás prvotriedny zákaznícky servis. Stará sa oň Svet cukrárov zákaznícke centrum. Kontaktovať ho môžete telefonicky na +421 932 543 863, alebo emailom, Volajte alebo píšte v prípade reklamácie, či rôznych otázok na stav objednávky alebo dodania. Pracovná doba zákazníckej podpory je v pracovné dni od 9 do 17 hodín. Ochotní pracovníci vám určite veľmi radi poradia.

Svet cukrárov blog a recepty

Prezrite si poriadne Svet cukrárov blog a Svet cukrárov recepty, ktoré sú pripravované iba z tých najkvalitnejších surovín. Nájdete tu rôzne recepty na rýchle smoothie, klasiku v modernom prevedení, či špeciality z kokosu. Ak ste veľkým fanúšikom varenia a experimentovania so surovinami, stane sa Svet cukrárov blog vaším druhým domovom. Nájdete tu rôzne tipy a triky, ktoré posunú vaše schopnosti na úplne inú úroveň. Následne neváhajte a pochváľte sa svojimi chutnými a zdravými výtvormi. Prajeme dobrú chuť!

 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Chef shop môžete nakúpiť aj v Česku?
 • Vedeli ste, že v podobnom obchode tescoma môžete nakúpiť aj v Poľsku?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Svět cukrárov

Obchod Svet cukrárov má v ponuke najmä cukrárske potreby a suroviny na pečenie. Nájdete tu však aj rôzne dekorácie, kuchynské potreby, knihy o varení a príslušenstvo na oslavu. Vyberte si zo širokého portfólia eshopu Svet cukrárov a nebudete ľutovať. Ak chcete ušetriť, tak si prezrite Svet cukrárov zľavy a vyberte ten najlepší Svet cukrárov zľavový kód.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 1,5 % späť z ceny nákupu v obchode Svět cukrárov?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.