O obchode UBER

Portál a mobilná aplikácia Uber ponúka lacnejšiu dopravu ako taxi služby. Objednajte si odvoz pomocou aplikácie! K dispozícii je aj Uber zľavový kupón.

UBER Bratislava

Odvoz si môžete pokojne objednať v našom hlavnom meste. Stačí si stiahnuť aplikáciu a jednoducho si objednať odvoz. Máte na výber z viacero kategórií áut a príchod auta závisí aj od aktuálnej premávky a dopravnej situácii v meste. Široká ponuka áut a vodičov. Zaručene si vyberiete. Šetrite pri každej jazde spolu s Uber.

UBER Košice

Nie len v Bratislave aj ale v Košiciach si môžete objednať odvoz prostredníctvom aplikácie Uber. Opäť sa môžete tešiť na širokú ponuku vozidiel a šoférov, ktorí sú pripravení k vašim službám. Je len na vás, ci využijete odvoz domov, do práce, na nákup elektroniky, či kozmetiky. Uber je tu pre vás s top cenami.

Obrázok

UBER kontakty

K dispozícii vám je aj Uber zákaznícke centrum. Kontaktovať ho môžete telefonicky alebo mailom. Skúsení pracovníci z Uber zákazníckej linky sú vám k dispozícii a sú pripravení zodpovedať všetky vaše otázky. Neváhajte ich preto kontaktovať. Zákaznícka linka je k dispozícii v pracovné dni od 8 do 17 hodín. Uber centrála sa nachádza v zahraničí. V prípade reklamácie, kontaktujte najskôr zákaznícku linku, kde vám dajú presné pokyny ako postupovať ďalej. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Predovšetkým Uber facebook, kde nájdete množstvo zaujímavých odporúčaní a tipov. Do pozornosti dávame aj Tipli tipy. Napríklad Kam na jazerá na Slovensku pre dokonalý relax. A na odvoz môžete pokojne využiť Uber.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku kasa.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku media-expert.pl.

UBER zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 8 € na jazdu zadarmo

30.06.2022

Obchody, kde vás odmeníme

O UBER

Aplikácia Uber ponúka odvoz pre každého, kto si ju stiahne. Jednoduché a výhodnejšie ako bežné taxíky. K dispozícii je aj Uber zľavový kód.

Kategórie obchodov

UBER v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod UBER.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa