eBay.co.uk

5.0 (2x)

O obchode eBay.co.uk

Internetový obchod eBay.co.uk je jedna z najväčších nákupných galérií na svete a rovnako aj aučkný gigant. V tomto obchode zoženiete všetko možné od výmyslu sveta. Od oblečenia, cez drobnosti do domácnosti až po elektroniku. To všetko od rôznych predajcov.

Obrázok
eBay.co.uk móda

Nakupovanie cez eBay.co.uk

Nakupovanie nie je veľmi zložité. Stačí sa zaregistrovať, vybrať si produkty, ktoré sa vám páčia a objednať. Objednať tovar si však môžete aj ako hosť - čiže bez registrácie. Doba dodania je rôzna a závisí od jednotlivých predajcov. Dávajte si však pozor na to, že niektorí predajcovia neposielajú tovar na Slovensko. U iných však môžete nájsť ten istý produkt. Platiť môžete cez bezpečnú platobnú bránu PayPal, alebo cez kreditnú či debetnú kartu. 

Zákaznícka podpora

Internetový obchod eBay.co.uk ponúka skvelú zákaznícku podporu. Na ich stránke nájdete všetky dôležité informácie o nakupovaní, doprave i platbe. V prípade potreby ich môžete kontaktovať prostredníctvom chatu na stránke. Rôzne zaujímavosti sa oplatí sledovať na ich Facebookovej stránke

Ako uplatniť zľavové kupóny na eBay.co.uk

Hoci aktuálne nemáme pre obchod eBay.co.uk žiadne zľavové kupóny, v budúcnosti sa to môže zmeniť. Preto sledujte ponuku vyššie. Keď si budete chcieť kupón uplatniť, postup je veľmi jednoduchý.

1. Vyberte si kupón

Keď bude na Tipli ponuka zľavových kupónov pre eBay.co.uk, vyberte si ten najlepší kupón, ktorý sa vám bude najviac pozdávať. 

2. Skopírujte kód

U každého kupónu nájdete symbol nožníc a vedľa neho kód, ktorý vám odomkne zľavu. Kliknutím na nožnice sa vám kód skopíruje. Potom kliknite na tlačidlo „Použiť kupón" a budete presmerovaní na stránku eBay.co.uk. 

3. Vyberte si tovar

Na stránke si vyberte tovar, ktorý si chcete kúpiť. Jednoducho pri ňom kliknite na políčko „Add to basket". Potom kliknite na symbol nákupného košíka. Tam si vyberte možnosť „Go to checkout" a tak sa dostanete k objednávke.

4. Objednávka

V objednávke môžete pokračovať buď po registrácii, prihlásení do svojho účtu, alebo ako hosť. Keď si vyberiete, dostanete sa k doplneniu údajov na odoslanie. Uložte adresu kliknutím na „Done" a môžete pokračovať výberom platobnej metódy. Po výbere (a zadaní ďalších údajov) sa môžete presunúť na sekciu „Add vouchers". Tam vložíte kód kupónu a kliknete na „Apply. 

Obrázok
eBay.co.uk zadanie kódu

5. Dokončite objednávku

Objednávku už len dokončite, uhradíte a máte hotovo. Takto jednoducho si môžete urobiť radosť a aj ušetriť. 

Recenzie eBay.co.uk

5.0

Imrich F.

16.01.2018 5.0

Erika K.

12.10.2017 5.0

Obchody, kde vás odmeníme

O eBay.co.uk

Jedna z najväčších nákupných galérií sveta a doposiaľ neprekonaný aukčný gigant v jednom prehľadnom balíčku. Ebay.co.uk využívajú milióny užívateľov na celom svete. Je to miesto, kde sa stretávajú nakupujúci a predávajúci z rôznych kútov sveta. Čokoľvek zháňate, od elektroniky cez módu, až po záhradné vybavenie, nájdete práve tu.

Podmienky nákupu

Odmena je pripísaná najskôr za 48 hodín po vykonaní nákupu. Každý z produktov má nastavenú odmenu inak a jej presná výška záleží na konkrétnom predajcovi a type produktu. V prípade nákupu tovaru v aukcii, nie je možné garantovať pripísanie odmeny.

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod eBay.co.uk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa