Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

eBay.co.uk zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť až 2 % na všetko v obchode eBay.co.uk

Platí do 19.06.2021

 
   

Jedna z najväčších nákupných galérií sveta a doposiaľ neprekonaný aukčný gigant v jednom prehľadnom balíčku. ... viac

O obchode eBay.co.uk

eBay.co.uk podmienky nakupovania

Aukčný portálEbay.co.ukvyužíva k plateniunajbezpečnejšítransakčný systém na svete,PayPal. Nemusíte sa rozhodne báť, že by sa vaše peniaze počas platenia niekde po ceste stratili. Nakupovať cezeBay Slovenskozatiaľ nemôžete, keďže neexistuje jehoslovenská verzia, ale na tej britskej áno. Komunikačnýchjazykom je angličtinaa ceny sa vám zobrazujú vbritskej libre.

Tovar na eBay uk hodnotia samotní užívatelia. Môžete si byť preto istí, že si kupujetekvalitu preverenú skutočnými zákazníkmi. Za spoločnosťou Ebay navyše stojí20 rokov dlhá tradícianakupovania spokojných zákazníkov z celého sveta. Samozrejmosťou u množstva produktov jepoštovné zdarma. Ak chcete ešte ušetriť, využiteeBay.co.uk zľavya nakupujte výhodne.

eBay.co.uk e-shop

V internetovej aukčnej sieni eBay, môžete nakupovať aj na jejbritskej verzii Ebay co uk. Pred prvým nákupom sa však musíte registrovať a potom už len využívate všetky výhody nákupu. Nájdete tu produkty, ktoré na Slovensku len tak ľahko nezoženiete. Či už ide o mobilný telefón alebonajnovšie vydanie knihyzahraničného autora. Ebay.uk ponúka ajmódu pre ženy, mužov a detirôznych známych značiek,športové oblečenie, ako aj módne doplnky.

eBay.co.uk produkty

Produkty na stránke ebay môžete filtrovať podľakonkrétnej značky, cenového rozpätia,stavu produktualebo podľa bezplatnej dopravy. Ak sa chceteinšpirovať zaujímavými produktmialebo nakúpiť v zľavách, prelistujte si hlavnú stránku eBay.co.uk. Ak hľadáte konkrétne produkty, vstúpte do jednotlivých kategórií:domácnosť a záhrada, elektronika,šport a voľný čas, zdravie a krása aauto produkty. K tomu si nezabudnite prelistovaťeBay.co.uk letáky, aby ste sa dozvedeli viac o špeciálnych zľavách.

 • V tomto eshopu můžeš nakoupit i v Česku, podívej se naeBay.co.uk.
 • W tym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się zeBay.co.uk.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Recenzie eBay.co.uk

5.0

Imrich F.

16.01.2018 5.0

Erika K.

12.10.2017 5.0

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O eBay.co.uk

Jedna z najväčších nákupných galérií sveta a doposiaľ neprekonaný aukčný gigant v jednom prehľadnom balíčku. Ebay.co.uk využívajú milióny užívateľov na celom svete. Je to miesto, kde sa stretávajú nakupujúci a predávajúci z rôznych kútov sveta. Čokoľvek zháňate, od elektroniky cez módu, až po záhradné vybavenie, nájdete práve tu.

Podmienky nákupu

Odmena z nákupu je pripísaná najskôr za 48 hodín.
Väčšina odmien sa pohybuje v rozmedzí stanovej odmeny. Každý z produktov má ale nastavenú odmenu inak a jej presná výška závisí na konkrétnom predajcovi a type produktu. V prípade nákupu tovaru cez aukciu nie je možné garantovať pripísanie odmeny.

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu  2 %
Parts & Accessories, Fashion  2 %
Home & Garden, Lifestyle  1,5 %
Collectibles, Electronics, Business & Industrial, Media, Vehicles, Ostatní  1,25 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  2 % späť z ceny nákupu v obchode eBay.co.uk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.