Bistro.sk zľava a zľavové kupóny

Bistro.sk výhodné zľavy sledujeme za vás.

V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Na Slovensku sa nachádza osem donáškových lokalít Bistro.sk. Sú to mestá: Bratislava, Banská Bystrica, Nitra, Žilina, Trenčin, Trnava, Prešov a Košice. Objednajte si svoje obľúbené jedlo z pohodlia domova, ktoré máte za chvíľu u vás doma. Jedlo si môžete objednať v Bistro.sk buď telefonicky alebo prostredníctvom webového formuláru, kde vyplníte potrebné informácie.

Bistro.sk výhodné zľavy sledujeme za vás.

Ako ušetriť na jedle v Bistro.sk?

Internetová donášková služba Bistro.sk ponúka veľký výber jedla rôzneho druhu od všetkých možných reštaurácii či donášok vo vašom okolí. Ako ušetriť na nákupe jedla v Bistro maximum? Nezmeškajte žiadne Bistro.sk zľavy a akcie! Nechajte sa inšpirovať našimi radami, ušetrite čo najviac a pochutnajte si na dobrom obede či večeri bez námahy.

Bistro.sk zľavový kupón

Milovníci dobrého a chutného jedla pozor! Využite zľavový kupón Bistro.sk a objednajte si svoje obľúbené jedlo lacnejšie. Tipli ich nájde, vy zadáte a Bistro zľava na jedlo je vaša.

Vernostný program Bistro.sk

Zapojte sa do Vernostného programu Bistro.sk. Čím viac si na Bistro.sk objednáte, tým viac ušetríte. Ak za posledných 30 dní suma vašich objednávok bude nad 30 € stávate sa Strieborným zákazníkom. V tom prípade sa vám na konto pripíše kredit strieborného zákazníka a nasledujúcich 30 dní môžete využívať výhody Strieborného zákazníka.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1862 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo