COOP Jednota zľava a zľavové kupóny

COOP Jednota prináša každý týždeň nové zľavy, aby vám potraviny, ktoré máte najradšej, nikdy nechýbali.

V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

COOP Jednota Slovensko je najstarším obchodným systémom na Slovensku. Na trhu pôsobí od roku 1845 . Napriek mnohým zmenám sa vyprofilovala na tradičný moderný maloobchod a drží si na trhu pevné miesto. Je najväčším predajcom potravín na domácom trhu, ale aj najväčším podporovateľom domácej produkcie.

COOP Jednotu nenájdete len vo veľkých nákupných centrách. Ak sú v niektorej malej dedinke potraviny, je veľmi pravdepodobné, že je to COOP Jednota. Svoje pobočky má na celom území Slovenska. Môžete si ich vyhľadať na internetovej stránke COOP Jednoty.

COOP Jednota nájdete pod názvom COOP Jednota Tempo Supermarket, COOP Jednota Supermarket a COOP Jednota potraviny. Je len na vás, ktorú predajňu navštívite.

COOP Jednota prináša každý týždeň nové zľavy, aby vám potraviny, ktoré máte najradšej, nikdy nechýbali.

COOP Jednota zľavy

Zľavy na potraviny už berieme ako samozrejmosť. COOP Jednota nie je výnimkou a vo svojich akciách ponúka širokú škálu kvalitných výrobkov s vlastnou značkou.

Tradičné chute Slovenska, (bryndza, tvaroh, mlieko, maslo), uvádza v špeciálnej edícii obľúbených, typicky slovenských potravín. Výrobky tejto edície sú vyrobené na Slovensku a prezentujú ich obaly inšpirované našou kultúrou a tradičnými ľudovými vzormi.

COOP Jednota leták

COOP Jednota leták vás o aktuálnych zľavách informuje každých 14 dní. Nájdete ho vo svojej poštovej schránke. Každý druhý štvrtok sa môžete tešiť na zmenu akciového tovaru.

COOP Jednota nákupná karta

Nakupovať s COOP Jednota nákupnou kartou sa oplatí. Využite exkluzívne akciové ponuky, na konci sledovaného obdobia získajte zľavu 1% a viac na váš nákup a uplatnite si zľavu aj u externých partnerov. Ich zoznam nájdete na stránke COOP Jednota.

COOP Jednota súťaž

Zapojte sa do COOP Jednota súťaží. Ak ste ich doteraz nezaregistrovali, nebojte sa. Tipli vám ich pripomenie.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1865 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo