MALL.SK zľava a zľavové kupóny

Nakupujte vo výpredaji a ušetrite desiatky percent. Najvýhodnejšie ceny dostanete so zľavovým kupónom v Mall.sk.

V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Mall.sk a jeho ponuka

Mall.sk je jeden z najväčších eshopov na Slovensku. Spoločnosť Internet Mall Slovakia, s.r.o. bola založená v roku 2005. Odvtedy si na jednom mieste môžete vybrať zo širokej škály tovaru. Potrebujete sa obliecť? Kliknite na Mall.sk. Chýba vám dobrá voňavka? Kliknite na Mall.sk. Pokazila sa vám práčka? Aj tú kúpite na Mall.sk. Vyberte si to, čo potrebujete za cenu, ktorá sa vám bude páčiť. Cieľom spoločnosti nie je len šetrenie času, ale aj peňazí.

Mall.sk zľavy

Výpredaj v Mall.sk prebieha stále. Výpredaj skladu, výpredaj sezónnych vecí, povianočný výpredaj... Na sklade majú viac ako 127 132 druhov tovaru. Aj preto je na Mall.sk výpredaj tak často. Okrem veľkých výpredajov využite Mall.sk zľavy, ktoré sú zamerané na sezónny tovar a jednotlivé kategórie. Šport, turistika, záhrada... Nestíhate Mall.sk zľavy sledovať? Nevadí. Tipli ich sleduje za vás, aby ste sa k práve prebiehajúcim akciám dostali včas, a aby vaša peňaženka zbytočne netrpela.

Mall.sk zľavové kupóny a zľavové kódy

Získajte Mall.sk zľavové kupóny a Mall.sk zľavové kódy ako bonus v rámci akcií a súťaží. Sledujte si emaily, pretože nikdy neviete, aký kupón či kód v nich na vás čaká.

Doprava zadarmo

Nakúpte na mall.sk tovar za viac ako 60 € a expresná doprava vám ho v priebehu 2-3 dní doručí úplne zadarmo.

Exkluzívna kreditná karta Mall.sk

Po prvom použití tejto karty získate darčekový certifikát vo výške 50 € na ďalší nákup v Mall.sk. Okrem toho získate naspäť 3 % z každého nákupu na Mall.sk.

Mall.sk Black Friday

Na najväčší nákupný sviatok na svete sme si už zvykli aj my. Mall.sk Black Friday prebieha aj na Mall.sk Môžete s tešiť na takú výšku zliav, ktorá sa bežne v roku neposkytuje. Aj preto je Black Friday celosvetovo taký očakávaný.

Prihláste sa na odber newslettra a vždy sa včas dozviete, čím sa vás chystajú v internetovom obchode Mall.sk prekvapiť.

Nakupujte vo výpredaji a ušetrite desiatky percent. Najvýhodnejšie ceny dostanete so zľavovým kupónom v Mall.sk.

Jeden z najväčších internetových obchodov Mall.sk vznikol v roku 2000 v Českej republike. O 5 rokov neskôr bola otvorená prvá pobočka na Slovensku. Dnes je na Slovensku 12 predajní. Spoločnosť Mall svoju pozíciu upevnilo aj v ďalších okolitých štátoch. Mall.sk šetrí vaše peniaze a čas 24 hodín denne 7 dní v týždni. Objednaný tovar si môžete dať doručiť do najbližšej Mall.sk predajne, kde vám ho odborne zaškolení pracovníci ochotne vydajú. Výrobok, ktorý ste si kúpili nezodpovedá vašim predstavám? Môžete ho bez udania dôvodu vrátiť počas zákonnej 14-dennej lehoty od dátumu prevzatia. Vráťte ho na pobočke alebo zásielkovou službou. Je len na vás, ako sa rozhodnete.
- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.