Obchody, kde vás odmeníme

Airbnb zľavové kupóny a zľavy

Najlepšie ponuky pobytov na Airbnb

 
   

Najlepšie ponuky ubytovania na Airbnb všade po svete. Lepšiu cenu už nenájdete! viac

Najlepšie dobrodružstvá za top ceny na Airbnb

 
   

Viacdňové výlety pod vedením miestnych expertov – aktivity, strava a pobyt sú zahrnuté v cene. Široká ponuka. Jednoduchý výber a záruka… viac

O obchode Airbnb

Ubytovanie cez Airbnb

SpoločnosťAirbnbvznikla pred 10-timi rokmi v kalifornskom San Franciscu. Za dobu svojho fungovania si získala obľubu medzi státisícmi spokojných zákazníkov po celom svete. Každý rok do portfólia ubytovacích možností pribúdajú novémiestaa novénehnuteľnosti. CezAir bnbsi môžete zabookovaťizby, byty, ale aj celédomy. Je to super spôsob ako bývať na cestách ako doma. Môžete vyraziť k moru či do svetových metropol. Airbnb funguje po celom svete.

Airbnb skúsenosti

Pokiaľ vás prestalo baviťubytovaniev hoteloch, Airbnb je tou správnou voľbou. Pohodlne cez internet si viete zarezervovať izby, byty či domy po celom svete. Stačí jednoduchá registrácia, zadať parametre ako dátum či miesto a vyberať môžete ztisícok možností. Pri vyhľadávaní stránky dávajte pozor na preklepy akoRbnb. Ak sa chystáte zabookovať ubytovanie cez Airbnb, pozrite sirecenzie ubytovateľa. Každý človek, ktorý poskytuje cez Airbnb ubytovanie, má pod profilom recenzie od svojich hostí. Dočítate sa tam všetko potrebné. Rovnako hostitelia vypĺňajúspätné recenziena hostí, takže ak plánujete Airbnb využívať pravidelne, treba si dávať pozor. Môžete si však byť istí, žedovolenkacez Airbnb stojí za to.

Airbnb Praha a Bratislava

Chystáte sa navýletdo susednej stovežatej? Dajte si do Googlu spojenieAirbnb Prahaa pred očami sa vám objaviastovkykrásnych ubytovaní. Zvoľte si dátum, lokalitu a vyrazte spoznávať krásy Európy. Rovnako funguje ajAirbnb Bratislava, pokiaľ potrebujete bývanie v hlavnom meste pre seba alebo svojich zahraničných kamarátov. Vyraziť môžete nazimnúčiletnú dovolenku. Zajednajte siplážový domčekalebohorskú chatua užite si domáci komfort. SAirbnbmôžete spoznávať svet za super ceny. Nemusíte sa vôbec ničoho báť, rezervovať ubytovanie cez Airbnb zvládnu mladí aj starí. Moderné bookovanie ubytovania sa nazýva Airbnb.

Airbnb zľavy

Cestujte ešte výhodnejšie. VyužiteAirbnb zľavya ušetrite na každej ceste. Ak chcete mať vždy najnovšie informácie o tom, aké akcie vám Airbnb prináša, sledujte pravidelneAirbnb letáky. Už nikdy tak nepremeškáte ani jednu príležitosť na rezerváciu ubytovania za tienajlepšie ceny.

V tomto e-shopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se naAirbnb.cz.

W tym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się zAirbnb.pl.

O Airbnb

Radi cestujete, ale už vás nebaví bývať v hoteloch? Chceli by ste sa počas svojich ciest cítiť akodoma? Vyskúšajte ubytovanie cez Airbnb. Jeden z najpopulárnejších ubytovacích portálov prináša tisícky ubytovacích možností po celom svete. Prenajať si môžeteizbu, byt, ba dokoncadomči chatu vo všetkých kútoch sveta. Vyrazte na výlet sAir bnb.

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Airbnb.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.