Zľavový kód Airbnb

Najlepšie ponuky pobytov na Airbnb

 
   

Najlepšie ponuky ubytovania na Airbnb všade po svete. Lepšiu cenu už nenájdete!

Najlepšie dobrodružstvá za top ceny na Airbnb

 
   

Viacdňové výlety pod vedením miestnych expertov – aktivity, strava a pobyt sú zahrnuté v cene. Široká ponuka. Jednoduchý výber a záruka… viac

O obchode Airbnb

Ak radi cestujete na rôzne miesta na svete a nebaví vás zostávať v hoteloch, ubytujte sa cez Airbnb. Takto si totiž môžete prenajať izbu, byt, dom, alebo aj chatku. Cestovanie bude s Airbnb ešte väčšia zábava.

Airbnb ubytovanie

Airbnb na svojej stránke ponúka možnosť vybrať si z viacerých možností ubytovania. Stačí keď si zvolíte lokalitu, kam sa chystáte, dátum a počet osôb. Airbnb vám nájde množstvo ponúk na ubytovanie a vy si môžete jednoducho rezervovať ponúku, ktorá sa vám najviac pozdáva. Vybrať si môžete z troch typov - súkromná izba, spoločná izba a celá nehnuteľnosť.

Obrázok
Airbnb ubytovanie

Airbnb zážitky

Airbnb neposkytuje len možnosť ubytovať sa, ale aj rezervovať si rôzne zážitky. Vychutnajte si očarujúce prechádzky mestami, vyskúšajte si rôzne aktivity, staňte sa objektom fotografov, alebo vyjdite na strašidelné prechádzky rôznymi pamiatkami. A to zďaleka nie je všetko. Ponuka zážitkov sa líši od lokality. Na Airbnb si môžete teda zvoliť miesto a dátum - Airbnb vám nájde tie najvhodnejšie zážitky.

Airbnb online zážitky

Ak túžite po zaujímavých zážitkoch, ale nechcete, či nemôžete, odísť z domu, Airbnb to istí. Ponúka pre vás širokú škálu online zážitkov. Tie môžete absolvovať úplne jednoducho tým, že sa pripojíte k videohovoru prostredníctvom aplikácie Zoom. Absolvujte virtuálne prehliadky, meditáciu, koncerty, navarte si so zážitkami z Airbnb zaujímavé jedlo, alebo si spolu s hostiteľom naplánujte dokonalú dovolenku. A to všetko z pohodlia domova pri počítači či smartfóne.

Obrázok
Airbnb online zážitky

Aj vy môžete byť Airbnb hostiteľom

Airbnb ponúka možnosť byť hostiteľom. Ak máte k dispozícii izbu, spoločnú izbu či celú nehnuteľnosť a chcete si niečo privyrobiť, s Airbnb sa môžete stať hostiteľom a pomôcť tak cestovateľom objavovať aj vašu lokalitu. 

Airbnb možnosti rezervácie

Keď si vyhľadáte ubytovanie či zážitok a zaregistrujete sa, môžete si ho rezervovať dvomi spôsobmi: okamžitou rezerváciou a žiadosťou o rezerváciu. Prvý spôsob vám hneď rezervuje ubytovanie či zážitok. Ak však pri ponuke vidíte len žiadosť o rezerváciu, znamená to, že vám ju musí hostiteľ schváliť. V tom prípade je treba napísať súkromú správu a trochu sa predstaviť. 

Kontaktovanie Airbnb

V prípade potreby môžete Airbnb kontaktovať. Ak ste registrovaným zákazníkom, na stránkach nájdete sekciu s odpoveďami na všetky otázky. Takisto však môžete napísať na Airbnb Facebook, kde vám takisto radi odpovedia a poradia.

Airbnb zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľava -25 € na prvé ubytovanie cez Airbnb

31.12.2019

Obchody, kde vás odmeníme

O Airbnb

Airbnb je tu pre všetkých milovníkov cestovania, ktorí sa chcú ubytovať. Ak vás nebaví ubytovanie v hoteli, ale chcete sa cítiť ako doma, Airbnb vám v tom pomôže. Poskytuje totiž skvelú možnosť prenajať si izbu, byt, dom či chatku a to kdekoľvek na svete. Takisto sa môžete stať hostiteľom a poskytnúť ubytovanie ostatným cestovateľom.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Airbnb.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa