Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

AliExpress
Výrobky z celého sveta jediným kliknutím ako na dlani – tak by sa dal zhrnúť čínsky fenomén AliExpress, ktorý si obľúbili milióny ľudí zo všetkých kútov sveta. Na rozdiel od konkurencie nefunguje iba ako prostredník, ale spojuje svojich zákazníkov priamo s konkrétnymi výrobcami.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

 • 10 % späť Vyberte si obchod

  Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

 • 10 € Nakúpte ako obvykle

  Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

 • 1 € Získajte peniaze späť

  Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Sonka C. PRoste super!!! Nic lepsie ani nie je.Som nad mieru spokojná!!!
Nina K. Moje osobné skúsenosti sú veľmi pozitívne, určite doporučujem nakupovať…

O obchode AliExpress

Výrobky z celého sveta jedným kliknutím ako na dlani – tak by sa dal zhrnúť čínsky fenomén AliExpress, který si obľúbili milióny ľudí zo všetkých kútov planéty. Na rozdiel od konkurencie nefunguje iba ako prostredník, ale spojuje svojich zákazníkov priamo s konkrétnymi výrobcami. Preto predáva za bezkonkurenčné ceny bez nadsadených prirážiek chamtivých (a dnes už aj zbytočných) sprostredkovateľov.

AliExpress – všetko čo si môžete priať

AliExpress ponúka všetko, na čo si spomeniete – od oblečenia, obuvi, šperkov a kozmetiky cez elektroniku a autodiely až po vybavenie domácnosti a hračky. Ako by ste si predstavili najväčšie obchodné centrum na svete – stojíte uprostred a nevidíte na druhý koniec. V tomto online obchode totiž nájdete cez 100 miliónov výrobkov. Ak si nevyberiete tam, potom pravdepodobne to, čo hľadáte, ani neexistuje.Takmer ku každému tovaru môžete nájsť recenzie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní.

AliExpress v slovenčine

Bojíte sa nákupu na zahraničním e-shope, pretože neovládate anglický či iný svetový jazyk? Nákupy na AliExpress si môžete uľahčiť vďaka možnosti prepnúť AliExpress do slovenčiny. Nakúpy na Aliexpresse v slovenčine, tak zvládnete ľavou zadnou a svoje obavy môžete hodiť za hlavu.

Ako nakúpiť na AliExpress?

Chceli by ste sa s nákupmi na AliExpress pripojiť k zvyšku sveta? Neviete si poradiť s angličtinou, správnym výberom platby, nerozumiete ako to funguje s DPH a clom alebo ako sledovať svoju zásielku? My všetko vieme a vám to radi povieme! Pripravili sme sériu článkov, kde sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť o nakupovaní na AliExpress.

 • Věděli jste, že v obchodě AliExpress můžeš nakoupit i v Česku.
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepie AliExpress można robić zakupy także w Polsce.

Podobné obchody

Recenzie AliExpress

Erika 22.05.2018

Super, opäť veľká spokojnosť s nákupom, aj doručením.

KrRu 14.05.2018

Super. Žiadny veľký problém

Články

Tipy ako vybrať ten najlepší záhradný gril

Grilovacia sezóna je tu opäť! Aj vy si chcete užiť leto pri grilovačke? Ak ešte nemáte gril,...
23.5.2018 Zobraziť článok

Oblečte si najkrajšie svadobné šaty a žiarte ako…

Chcete vyzerať vo svoj svadobný deň ako princezná? Upútajte pohľady všetkých svadobčanov a vášho...
21.5.2018 Zobraziť článok

Športujte pohodovo! Bezdrôtové slúchadlá na AliExpress

Posilňujete, jazdíte na bicykli, alebo napríklad beháte, ale už vás začína tá monotónnosť...
21.5.2018 Zobraziť článok

Cashback ponuky

Peniaze späť z nákupu 10 %
Štandardná ponuka 5 %
Mobilní telefony 2,5 %
Zobraziť všetky ponuky

Podmienky obchodu

Drtivá väčšina odmien sa pohybuje medzi 4,5 - 5 %. Každý z produkov má nastavenú odmenu inak a jej presná výška záleží na konkrétnom type produktu. Na AliExpress obdržíte cashback odmenu pri nákupe niektorého zo 60 miliónov produktov v ponuke. Na AliExpress je možné získať cashback odmenu zhruba pri 60 % všetkých produktov. U zvyšných produktov nemusí byť odmena pripísaná alebo je nulová. Vopred bohužiaľ nedokážeme určiť, za ktoré produkty je možné odmenu získať, pretože na AliExpresse sa nachádza enormné množstvo predajcov a produktov a každý má svoje podmienky individuálne nastavené.
Nákup uskutočnite čo najskôr. Ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Pokiaľ sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.
Nezabudnite pri doručení tovaru potvrdiť doručenie na vašom účte na Aliexpress. Odmena by inak nemusela byť potvrdená.

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1168 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.