Mimulo

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Mimulo zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 3,5 % v obchode Mimulo

Platí do 21.10.2021

 
   

Narodenie nového člena rodiny je vždy radosť! A každé bábätko, hlavne to prvorodené, ktoré nemá čo podediť po starších súrodencoch...

Zľava 50 % na detské oblečenie na Mimulo

+ 3,5 % naspäť z nákupu

Detské oblečenie, hračky a mnoho iného vo výpredaji na Mimulo.sk viac

O obchode Mimulo

Eshop s oblečením Mimulo

Každý rodič sa na svoje bábätko veľmi teší. Ak už dieťa máte, kopec vecí môže váš najmenší anjelik podediť. Ak je bábo prvorodené, budete potrebovať kompletnú výbavu. V eshope Mimulo.sk nájdete všetko, čo budete potrebovať. Krásne oblečenie ako body pre bábätká, tričká, nohavice, ale aj hračky pre novorodencov. Stačí si popozerať sortiment, kde nájdete skutočne všetko pre mamičky a deti.

Detské oblečenie z Mimulo lacnejšie

Doprajte svojmu bábätku to najlepšie čo sa na trhu nachádza. Oblečenie značiek New Baby, Koala a Baobas Fashion je testované a o ich vhodnosti pre detskú pokožku svedčia aj obdržané certifikáty kvality.Nechce sa vám kupovať bábätku všetko nové, keď z toho aj tak za pár mesiacov vyrastie? Preskúmajte bazárovú sekciu a pozrite sa, aký lacnejší tovar by sa vám mohol hodiť.

Mimulo sekcia pre mamičky

Každá mamička má so svojim dieťatkom plné ruky práce a posledné na čo jej zostáva čas, je chodenie po obchodoch. V Mimulo tento porblém vyriešite ľavou zadnou. Zoženiete tu parádny sortiment vecí, ktoré všetky mamičky potrebujú. Dojčiace vankúše, dojčiace podprsenky, popôrodné pásy, popôrodné podložky na sedenie či vložky do podprsenky. Nemusíte nikam chodiť, bábätko aj seba vybavíte pod jenou virtuálnou strechou a o pár dní máte veci doma.

Mimulo zľavy

Veci pre mamičky a deti nie sú najlacnejšie. Dobrou správou je, že môžete ušetriť. Stačí naplno využiť výhodný cashback. Vďaka nemu ušetríte pri nákupoch nemalé peniaze. A to ocení každý rodič. Zároveň však dieťatku doprajete fantastické produkty a oblečenie z bio bavlny. Nakupujte detskú výbavičku výhodne. Nakupujte v eshope s detkými vecami Mimulo.sk.

 • U tohoto partnera můžete nakoupit i v Česku, podívej se na Mimulo.cz.
 • Podobny sklep Nodik.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Recenzie Mimulo

5.0

Daniela L.

26.04.2018 5.0

Velka spokojnost

Barbora M.

30.01.2019 5.0

Michaela S.

05.09.2018 5.0

Anita

03.04.2018 5.0

Daniel

06.01.2018 5.0

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Mimulo

Narodenie nového člena rodiny Mimulo novorodenecké oblečenie hračky pre novorodencov všetky mamičky

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3,5 % späť z ceny nákupu v obchode Mimulo?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.