Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 7 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Alza.sk

Alza.sk

www.alza.sk
V tomto obchode ponúkame iba zľavy a kupóny Zobraziť zľavy a kupóny »
Alza je najväčší eshop na Slovensku. Pôvodne vznikla ako obchod s elektronikou a počítačovými komponentmi. Dnes ponúka široký sortiment tovarov od detských hračiek, až po športové potreby. Alzu identifikuje vysoká kvalita služieb so zákazníckym servisom.

O obchode Alza.sk

Viete, kto je Alzák? Áno, je to ten malý a trošku otravný mimozemšťan, ktorý na nás pravidelne piští z reklám. Ľahko zapamätateľný maskot, ktorý ale nie je hlavným dôvodom popularity obchodu Alza. Za tou stojí tvrdá práca, vďaka ktorej sa Alza môže pýšiť nízkymi cenami, špičkovým servisom a bonusovými službami, ako napríklad Alza Premium.

Alza.sk eshop

Internetový obchod Alza.sk ponúka široký sortiment, z ktorého si vyberie naozaj každý. Dnes je Alza najväčším e-shopom na Slovensku. Už dávno to nie je len obchod s počítačmi a elektronikou. Mobily, tablety, notebooky, fotoaparáty alebo televízory sú len časťou celého sortimentu. V širokej ponuke nájdete spotrebiče a bielu techniku, parfumy alebo športové vybavenie. V Alza si vyberiete aj knihu na dovolenku, hobby náradie pre majstrov alebo hračky pre najmenších. Prelistujte si najnovší Alza leták, kde nájdete zlacnené produkty.

Alza pobočky

Alza si dobre uvedomuje, že pre maximálnu spokojnosť musí zákazníkom ponúknuť okrem nízkych cien aj niečo navyše. Tým je skvelý servis. Objednávku si preto môžete zdarma vyzdvihnúť v jednej z viac ako 30 pobočiek, či už v Alza Bratislava, Alza Nitra, Alza Trnava, v Alza boxe alebo si tovar môžete nechať poslať priamo domov. Dopravu zdarma máte pod podmienkou, že nakúpite nad 20 eur a zaplatíte kartou VISA. Potrebujete tovar čo najrýchlejšie, ale blíži sa víkend? Nevadí, Alza vám objednávku doručí v sobotu aj nedeľu. Mnoho e-shopov ako Alza či aj taký hej.sk, dokáže objednávku doručiť už na druhý deň. Alza ide ešte ďalej a na zakúpený produkt sa môžete tešiť už v deň objednania. Za podmienky, ak si tovar objednáte do 11:00 hod.

Alza zľavové akcie

Alza sa zúčastňuje veľkých zľavových akcií, ako je napríklad celosvetovo obľúbený Black Friday. V obchode Alza sa ho dočkáte hneď viackrát v roku. Nemusíte však čakať iba na túto akciu, keď môžete využiť Alza zľavy hneď teraz. Ak v internetovom obchode nakupujete pravidelne, prihláste sa aj do ich vernostného programu Alza Premium.

Alza otváracie hodiny

Alza má rozsiahlu pobočkovú sieť a jej predajne nájdete v každom väčšom slovenskom meste. Centrála Alza Bratislava sa nachádza v budove dočasnej autobusovej stanice Mlynské Nivy, na ulici Bottova 7. Otváracie hodiny Alza centrála sú od 7:00 do 20:00 hod. Po 20:00 hod. až do 24:00 je otvorený AlzaDrive, v ktorom si môžete vyzdvihnúť vašu objednávku.

 • V tomto eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívejte se na Alza.cz.
 • Podobny sklep Mall.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Články

Black Friday 2018: Zľavy až 80 % a…

Najväčšia nákupná horúčka roka je opäť tu! Black Friday 2018 aj tento rok prináša obrovské zľavy...
19.11.2018 Zobraziť článok
 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1356 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo