Alza.sk

Alza.sk

www.alza.sk
V tomto obchode ponúkame iba zľavy a kupóny Zobraziť zľavy a kupóny »
Alza je najväčším e-shopom na Slovensku. Pôvodne vznikla ako obchod s elektronikou a počítačovými komponentmi. Dnes ponúka široký sortiment tovarov od detských hračiek, až po športové potreby. Je to e-shop s veľmi vysokou kvalitou služieb a zákazníckeho servisu. Alza je so svojím maskotom – mimozemšťanom a pobočkovou sieťou neprehliadnuteľná.

O obchode Alza.sk

Viete, kto je Alzák? Áno, je to ten malý a trošku otravný mimozemšťan, ktorý na nás pravidelne piští z reklám. Ľahko zapamätateľný maskot ale nie je hlavným dôvodom popularity Alzy. Za tou stojí tvrdá práca, vďaka ktorej sa Alza môže pýšiť nízkymi cenami, špičkovým servisom a bonusovými službami, ako napríklad Alza Premium.

Alza.sk – špecialista na predaj elektroniky

Alza začínala v roku 1994, vtedy ešte pod menom Alzasoft. To ešte nikto netušil, akým populárnym obchodom sa čoskoro stane. Alza rástla postupne, rok po roku. V roku 2000 sa premenovala na Alza a odštartovala revolúciu v nákupoch cez internet.

Široký sortiment, z ktorého si vyberie naozaj každý

Dnes je Alza najväčším e-shopom na Slovensku. Už dávno to nie je len obchod s počítačmi a elektronikou. Mobily, tablety, notebooky, fotoaparáty alebo televízie sú len časťou celého sortimentu. Dôležitá je napríklad ponuka veľkých spotrebičov, parfumov alebo športového vybavenia. Úplne rovnako môže Alza pomôcť aj s knihou na dovolenku, hobby náradím pre kutilov alebo hračkou pre vášho malého anjelika. V dnešnej Alze nájdete prakticky všetko, čo si môžete priať.

Prečo si vybrať e-shop Alza.sk? Nízke ceny a skvelý servis!

Alza si dobre uvedomuje, že pre maximálnu spokojnosť musí zákazníkom ponúknuť okrem nízkych cien aj niečo naviac. Objednávku si tak môžete zdarma vyzdvihnúť v jednej z viac ako 30 pobočiek, v Alza boxe alebo si môžete tovar nechať poslať priamo domov. Potrebujete tovar čo najrýchlejšie, ale blíži sa víkend? Nevadí, Alza vám objednávku doručí aj v sobotu a nedeľu. Mnoho e-shopov dokáže objednávku doručiť už na druhý deň. Alza ide ešte ďalej a na zakúpený produkt sa môžete tešiť už v deň objednania (ak objednáte do 11 hodiny).

Alza Black Friday a zľavové akcie

Alza sa zúčastňuje veľkých zľavových akcií, ako je napríklad celosvetovo obľúbený Black Friday. Ten dokonca na Alze tak zdomácnel, že ho opakujú niekoľkokrát do roka.

Nakupujte na Alze navýhodnejšie s Alza zľavovými kupónmi od Tipli

Nakupujete na Alze pravidelne? Pre viac výhod sa môžete prihlásiť do ich vernostného programu Alza Premium. Alza.sk aktuálny leták na tento týždeň síce nemá, ale všetky tovary v zľave, alebo vo výpredaji nájdete pohodlne v špeciálnej kategórií. Avšak skutočne najvýhodnejšie nákupy na Alze získate až so zľavovými kupónmi od Tipli.

Alza Bratislava a pobočky

Alza má rozsiahlu pobočkovú sieť a jej predajne nájdete v každom väčšom slovenskom meste. Centrálu nájdete v Bratislave, na ulici Bottova 7, a je otvorená nonstop. Aktuálne má Alza viac než 10 pobočiek a zhruba rovnaké množstvo Alza boxov, kde si je možné tovar vyzdvihnúť. Radi vás privítajú v Alza Banská Bystrica, Alza Trenčín, Alza Martin, Alza Košice, Alza Nitra, Alza Poprad, Alza Prešov, Alza nitra alebo obľúbená Alza Žilina.

  • V tomto eshopu můžeš nakoupit i v Česku, podívej se na Alza.cz.

Podobné obchody

Články

AliExpress tipy - USB kľúč, sushi set, detský overal

Extra nízke ceny, doprava zdarma a virtuálne regále plné vychytávok, za ktoré by ste v tuzemských...
2.2.2018 Zobraziť článok

Ako vybrať plavky podľa typu postavy

Počas horúčav nie je nič lepšie ako vybehnúť k moru, jazeru či do aquaparku. Že ste to tento rok...
28.4.2017 Zobraziť článok

Rentalcars.com recenzia a praktické skusenosti

Nudné vylihovanie na pláži vám nič nehovorí? Nasadnite do auta a preskúmajte najzaujímavejšie...
2.10.2017 Zobraziť článok
 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1133 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.