Alza zľavový kupón

Zľavy 82 % na kancelárske potreby

Platí do 30.09.2022

 

Zariaďte si home-office alebo si nakúpte potreby do školy na Alza.sk teraz v zľavách až 82 %.

Zľavy až 52 % na hračky pre deti a bábätká na Alza.sk

Platí do 19.10.2022

 

Kúpte deťom a bábätkám kvalitné hračky na Alza.sk. Môžete ušetriť až 52 %.

Zľavy až 41 % na smart hodinky

Platí do 30.09.2022

 

Kúpte si nové smart hodinky na Alza.sk teraz v zľavách až 41 %.

Zľavy až 37 % na počítače

Platí do 30.09.2022

 

Kúpte si nový počítač teraz v zľavách až 37 % na Alza.sk.

Zľavy 32 % na bezdrôtové reproduktory

Platí do 30.09.2022

 

Vyberte si kvalitný bezdrôtový reproduktor na Alza.sk teraz so zľavami až 32 %.

Zľavy až 20 % na tablety

Platí do 30.09.2022

 

Vyberte si nový tablet na hry či filmy na Alza.sk teraz v zľavách až 20 %.

O obchode Alza.sk

Internetový obchod Alza je na Slovensku jednotkou medzi eshopmi. Alza.sk sa môže pýšiť mnohými výhodami, akými sú nízke ceny, špičkový servis, bohatá ponuka produktov a samozrejme bonusové služby, ako napríklad Alza premium, ktorú sme bližšie rozobrali v samostatnom článku na Tipli. Na Alza.sk nakúpite elektroniku, veľké a malé spotrebiče, hry, drogériu, kozmetiku, hračky, oblečenie a dokonca aj potraviny. Alza pobočky sú roztrúsene po celej Slovenskej republike. Podobne aj Alza boxy, kde si viete produkty zakúpené na Alza.sk jednoducho vyzdvihnúť. Ak chcete nakupovať ešte výhodnejšie, tak je tu Alza zľavový kupón. Okrem Slovenskej republiky navyše Alza pôsobí aj v zahraničí a eshopy ako Alza Česko, či Maďarsko sú taktiež nesmierne populárne.

Ako ušetriť s Alza

Ak chcete pri nákupe na Alza.skk ušetriť, určite pravidelne sledujte ich ponuku zľavových kódov na rôzne druhy tovaru. Môžete tak výhodnejšie nakúpiť napríklad Alza notebooky, iPhone alebo produkty obľúbenej značky Xiaomi. Pozrite si aj Alza ponuku rozbalených a zánovných zariadení, ktoré sú úplne ako nové, no za lepšiu cenu, pretože už boli krátku dobu používané. Záruka je samozrejme rovnaká ako pri nových zariadeniach. Internetový obchod Alza sa zúčastňuje aj veľkých zľavových akcií, ako je napríklad celosvetovo známy Black Friday. Tomuto populárnemu nákupnému sviatku sa venujeme aj v samostatnom článku Black Friday na Tipli, ktorý rozhodne stojí za prečítanie Ďalšou možnosťou rozhodne je aj Alza výpredaj.

Ako získať Alza zľavový kupón

Alza ponúka lákavé zľavy a zľavové kupóny počas celého roka. Okrem elektroniky ako tablety a mobilné telefóny, tu nájdete aj zľavy na hry, monitory, slúchadlá, hodinky, kávovary a obľúbené značky Samsung, Rapture a veľa ďalších. Stači si len vybrať, čo vás zaujíma najviac a použiť Alza zľavový kupón. Ten môžete nájsť priamo na webe Alza.sk, alebo aj na Tipli. Práve na Tipli nájdete všetky aktuálne kupóny a kódy prehľadne zoradené aj s popisom, na čo sa dá daný kupón uplatniť. Ďalšou možnosťou je prihlásiť sa na odber newslettera, vďaka čomu budete vždy informovaný o všetkých novinkách. Odporúčame sledovať aj sociálne siete ako napríklad Alza Facebook, či Alza Instagram, kde taktiež z času na čas môžete objaviť Alza zľavový kupón.

Alza Black Friday - zľavy, výpredaj

Alza Black Friday sa uskutočňuje aj viac krát do roka. Hoci bežný Black Friday, ktorý je typický svojimi obrovskými zľavami väčšina obchodov realizuje iba 1x do roka, tak Alza je výnimkou. Rôzne Alza Black Friday akcie totiž prebiehajú oveľa častejšie. Zákazníci tak majú väčšie spektrum možností ako ušetriť počas celého roka. Sledujte Tipli, kde sa vždy dozviete, kedy Alza Black Friday prebieha a či k nemu potrebujete aj nejaký špeciálny Alza zľavový kupón, alebo sa zľavy odčítajú automaticky. Podobne ako Alza Black Friday, ďalšou populárnou akciou je aj výpredaj. Ten môže byť celkový, ale aj iba na jednotlivé produkty. V tom aj v tom prípade sa však vždy jedná o skvelú možnosť ako ušetriť.

Obrázok

Alza notebooky, mobily a tablety

Internetový obchod Alza.sk ponúka široký sortiment, z ktorého si vyberie naozaj každý. Dnes je Alza najväčším internetovým obchodom na Slovensku. Už dávno to nie je len obchod s počítačmi a elektronikou. Alza mobily, tablety, televízory, fotoaparáty alebo Alza notebooky sú len časťou celého sortimentu. V širokej ponuke nájdete spotrebiče a bielu techniku, parfumy, drogériu alebo športové vybavenie. V Alze si vyberiete aj knihu na dovolenku, hobby náradie pre majstrov alebo hračky pre najmenších. Využite bohatú ponuku a kvalitný servis. Na Alze môžete nakupovať aj v u našich susedov. Alza Česko je taktiež veľmi populárna. Samozrejme aj tu si vyberiete zo širokého sortimentu kvalitných produktov.

Prečo nakupovať na Alza.sk

Dôvodov prečo nakupovať práve na Alza.sk je naozaj niekoľko. Každý z tisícok zákazníkov má ten svoj, ktorý je pre neho najdôležitejší. Či už ide o skvelé ceny, dostupné doručenie, Alza zľavový kupón, či práve prebiehajúci Alza Black Friday. Ďalšou z výhod je aj mobilná aplikácia. Tá vám ponúka rýchlejšie a bezpečné platenie telefónom pomocou Apple Pay a Google Pay, vyhľadávanie najbližších pobočiek a AlzaBoxov aj spoľahlivé vyhľadávanie tovaru čiarovým a QR kódom. Stačí naskenovať kód produktu a v prípade, že ho obchod má v katalógu zobrazia sa vám o ňom podrobnejšie informácie. Jednou z najväčších výhod Alza aplikácie je, že vás oslobodí od čakania v radoch, pretože v nej máte možnosť využiť funkciu Už to chystaj. Znamená to, že akonáhle vám tovar dorazí do predajne a vy kliknete na túto možnosť, začnú vám ho pripravovať ešte pred príchodom. Vďaka tomu ho vždy vyzdvihnete pohodlne bez zbytočného čakania.

Ďalšou z množstva výhod, ktoré Alza.sk ponúka je program NEO. Ak potrebujete nový mobilný telefón, notebook alebo inú elektroniku a nechcete jednorazovo investovať veľkú sumu, môžete využiť prenájom zariadení Alza NEO. Namiesto platenia plnej sumy, platíte za svoj iPhone, Apple Watch, Asus notebook a veľa ďalšieho vo výhodných mesačných splátkach. V cene splátok je zarátané už aj poistenie proti krádeži a rozbitiu. Ak chcete zistiť, či je možné na vybraný produkt využiť Alza NEO, tak si stačí pozrieť detailné informácie o zariadeniach v internetovom obchode. Ak je prenájom možný, nájdete to tam uvedené. Výhodou je, že po roku môžete vymeniť zariadenie za nové s novou zmluvou a týmto spôsobom mať v rukách stále ten najnovší model.

Ak ste si objednali tovar v internetovom obchode Alza.sk a chcete vedieť, čo sa s ním aktuálne deje, tak vďaka možnosti sledovania objednávky to dokážete. Prihláste sa a získate podrobný prehľad o tom, kde sa vaša objednávka nachádza, v akom je stave a kedy sa k vám približne dostane. Jediné čo potrebujete je číslo objednávky, ktoré vám pri nákupe pošlú e-mailom alebo SMS správou. Prihlásení používatelia získajú prístup k sekcii moje nákupy, kde uvidia nielen podrobnosti o objednávke, ale budú im tu k dispozícii aj všetky doklady, faktúry a zoznamy objednaných tovarov.

Alza Bratislava, Nitra, Trnava

Alza si dobre uvedomuje, že pre maximálnu spokojnosť musí zákazníkom ponúknuť okrem nízkych cien aj niečo navyše. Tým je skvelý servis, ktorý vám bude ponúknutý v každej z pobočiek. Všetky pobočky sú otvorené aj cez víkend, a tak si nemusíte robiť starosti, ak kvôli ostatným povinnostiam nestíhate počas pracovných dní. Bežné otváracie hodiny sú od 8 do 19 hodín. Medzi najobľúbenejšie patrí rozhodne Alza Bratislava, Alza Nitra, Alza Trnava či Alza Žilina, výber je však široký. Nakúpte online a vyzdvihnite  si tovar vo vašej najbližšej Alza pobočke. Nezabúdajte, že aj pri nákupe online máte určité práva a povinnosti. Zhrnuli sme ich pre vás v samostatnom článku na Tipli.

PobočkaAdresaOtváracia doba
Alza centrálaMlynské nivy 19034 / 5a, 821 09Po - Ne: 8:00 - 21:00
Alza Bratislava PetržalkaPajštúnska 3, 851 02Po - Ne: 8:00 - 19:00
Alza TrnavaStarohájska 7644, 917 01Po - Ne: 8:00 - 19:00
Alza TrenčínGen. M. R. Štefánika 426, 911 01Po - Ne: 8:00 - 19:00
Alza Banská BystricaCesta na štadión 7, 974 04Po - Ne: 8:00 - 19:00
Alza ŽilinaKomenského 8933/63B, 010 01Po - Ne: 8:00 - 19:00
Alza NitraAkademická 1651/1A, 949 01Po - Ne: 8:00 - 19:00
Alza PopradJiřího Wolkera 15, 058 01Po - Ne: 8:00 - 19:00
Alza KošiceŽriedlová 11, 040 01Po - Ne: 8:00 - 19:00
Alza PrievidzaBojnická cesta 20, 971 01Po - Ne: 8:00 - 19:00
Alza PrešovArm. gen. Svobodu 13832/21, 080 01Po - Ne: 8:00 - 19:00
Alza MartinM. R. Štefánika 1010/25, 036 01Po - Ne: 8:00 - 19:00
Alza SenecDiaľničná cesta 6, 903 01Po - Ne: 8:00 - 19:00

Alza reklamácia

Ak ste si zakúpili v obchode Alza produkt, ktorý vám nevyhovuje, môžete do 14 dní využiť službu Alza vrátenie tovaru a bezplatne ho vrátiť osobne na predajňu alebo poslať späť kuriérom. Ak vám prišiel chybný tovar, s ktorým nie ste spokojní, tak využite možnosť Alza reklamácie. Existuje hneď niekoľko spôsobov, ako ju vybaviť:

 • reklamácia v autorizovanom servise
 • reklamácia online
 • osobne na predajni
 • poštou alebo prepravnou spoločnosťou

Na vybavenie reklamácie budete potrebovať číslo objednávky alebo dokladu o zakúpení tovaru. Ak ste si vybrali poštu, priložte aj list s popisom závady a váš kontakt.

Obrázok

Alza kontakt

Ak potrebujete pomoc pri nákupe alebo máte akékoľvek otázky o tovare alebo službe, určite obchod Alza kontaktujte. Na Alza kontakt môžete využiť ich nonstop zákaznícku linku, ktorá vám je k dispozícii na telefónnom čísle +421 2 5710 1800 alebo sa s nimi spojiť prostredníctvom mobilnej aplikácie WhatsApp. Alza.sk je aj na sociálnych sieťach. Sledujte Alza Instagram a Alza Facebook, kde nájdete vždy aktuálne novinky a navyše môžete obchodu zanechať správu v chate, kde sa vám v čase od 8:00 do 19:30 budú radi venovať. Alza kontakt a všetky potrebné údaje nájdete aj na Tipli v osobitnej kolónke na ľavej strane stránky o internetovom obchode Alza.sk.

Čo je AlzaBox a ako funguje

Ak by ste si radi vyzdvihli tovar osobne, ale nechcete strácať čas v rade na pokladni, alebo to nestíhate počas otváracej doby vašej najbližšej Alza predajne, tak využite ako možnosť odberu AlzaBox. Tovar je v nich prístupný 24 hodín denne, čo veľa z vás určite ocení. AlzaBoxov je na Slovensku už naozaj veľký počet a ten určite sa jeden nachádza oveľa bližšie k vám ako si myslíte. Používanie AlzaBoxu je navyše naozaj veľmi jednoduché. Vytvorte objednávku na Alza.sk a zvoľte možnosť doručenia do AlzaBox. Obdržíte SMS s kódom objednávky. Objednávka vám bude doručená do AlzaBoxu najneskôr nasledujúci deň. Navštívte vybraný AlzaBox kedykoľvek vám vyhovuje a pomocou kódu otvoríte box, kde je tovar uložený. Zaplatiť môžete na mieste kartou alebo jednou z online platieb pri vytvorení objednávky. Pre presnejší postup si pozrite krátke video, ktoré Alza pripravila.

Alza.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kód Alza.sk 20 % na TV Samsung

26.09.2022

Zľavový kód Alza.sk 10 % na vybrané produkty

26.09.2022

Zľavový kód Alza.sk 15 % na vybrané produkty

26.09.2022

Zľavový kód Alza.sk 20 % na nákup

26.09.2022

Zľavový kód Alza.sk 20 % na vybraný tovar

18.09.2022

Zľavový kód Alza.sk 10 % na vybrané produkty

26.09.2022

Zľavový kód až 20 % na zľavové trháky

04.09.2022

Zľavový kód Alza.sk až 20 % na vybrané produkty

29.08.2022

Zľavový kód až 20 % na vybavenie do školy aj na voľný čas

31.08.2022

Zľavy až 66 % na parfumy

31.08.2022

Ako uplatniť zľavové kupóny na Alza.sk

Práve zľavové kupóny sú najlepšou možnosťou ako ušetriť v internetovom obchode Alza. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Vyberte si najlepší Alza zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na Alza uplatniť. Kliknite na symbol nožníc, čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do obchodu Alza. Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Pridať“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Zľavový kód/Darčekový šek“ skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na tlačidlo „Vložiť“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok

Hľadáte iný zľavový kupón alebo kód? Pozrite si podobnú ponuku zľavových kupónov Mall.sk alebo zľavových kódov Datart. V prípade, že sa vám nedarí uplatniť zľavový kód About You, problém môže byť v jeho exspirácii, alebo sa kupón vzťahuje len na určitú značku či kolekciu. Preto si pozorne prečítajte podmienky uplatnenia zľavového kódu.

Obchody, kde vás odmeníme

O Alza.sk

Alza je najväčší eshop na Slovensku. Pôvodne vznikla ako obchod s elektronikou a počítačovými komponentmi. Dnes ponúka široký sortiment tovarov od detských hračiek, až po športové potreby. Na webe Alza.sk si vyberie skutočne každý. Po Slovensku sa nachádzajú Alza boxy, kde si môžete tovar vyzdvihnúť. Možnosťou sú aj pobočky ako Alza Bratislava, Alza Nitra, Alza Trnava a ďalšie. Ak chcete ušetriť, tak využite Alza zľavový kupón. K dispozícii je aj Alza kontakt na zákaznícky servis v prípade problémov.

Alza.sk v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Alza.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa