CentrumKolies

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Zľavový kód CentrumKolies

O obchode CentrumKolies

CentrumKolies je slovenský internetový obchod, ktorý sa zaoberá predajom diskov na kolesá. Vznikol už v roku 2007 v Nitre. V ponuke sortimentu má množstvo typov diskov, takže si viete ľahko nájsť taký, ktorý bude presne sedieť na váš typ auta a kolies. Navyše si môžete vaše nové disky nechať doviezť až na vašu adresu kuriérskou spoločnosťou. CentrumKolies môžete navyše navštíviť priamo v prevádzke v Nitre, kde je tiež možnosť vyzdvihnutia objednávky z e-shopu. Takže ak hľadáte kvalifikovaného predajcu diskov a iného príslušenstva na Slovensku, rozhodne nakupujte na Centrumkolies sk.

Obrázok

Ako ušetriť s CentrumKolies

Starostlivosť o auto či jeho vylepšenie býva často finančne náročné. S e-shopom CentrumKolies sk však môžete ušetriť. Napríklad na doprave - obchod poskytuje dopravu zadarmo na všetky objednávky, čo vám ušetrí aspoň pár eur. Ak hľadáte cenovo výhodnejšie disky, pozrite si kategóriu s plechovými kolesami, ktoré sú lacnejšie no stále kvalitné, alebo si pozrite disky vo výpredaji. A ak chcete ušetriť ešte o čosi viac, nakúpte na CentrumKolies cez Tipli a môžete získať odmenu z nákupu. Tú si môžete nechať poslať na váš účet a využiť ju na iné nákupy.

CentrumKolies disky a iné príslušenstvo

Disky na autá sú súčasťou kolies a slúžia na upevnenie pneumatík k vozovke. Sú vyrobené z rôznych materiálov, vrátane ocele, hliníka, zliatiny a uhlíkových vlákien. Každý typ materiálu má svoje výhody a nevýhody, ako je napríklad pevnosť, hmotnosť, tepelná vodivosť a cena. Disky sa líšia v základných parametroch, ako sú veľkosť, rozteč, priemer otvoru pre montáž na náboj kolesa, offset (výstuž kolies) a šírka. Pri výbere diskov je dôležité zohľadniť tieto parametre a zvoliť disk, ktorý je kompatibilný s konkrétnym vozidlom a jeho potrebami.

CentrumKolies je kvalifikovaný predajca rôznych typov. Či už hľadáte cenovo výhodné disky alebo chcete skôr niečo dizajnové, na e-shope vždy nájdete to pravé pre vaše auto. Pozrite si napríklad tieto kategórie:

 • Kované disky,
 • offroad disky,
 • luxusné disky,
 • disky pre dodávky,
 • plechové 
 • a hybridné disky.

Okrem vyššie spomenutých produktových kategórií na e-shope nájdete aj špeciality: závodné disky, či odľahčené disky. Celý sortiment je od svetových značiek, vhodných pre rôzne typy automobilov. Kolesá si môžete vyhľadať aj pomocou technických parametrov v Technickom katalógu na CentrumKolies sk. 

Obrázok

Kúpite tu však aj doplnkové príslušenstvo: ozdobné skrutky, matice a ventily, vymedzovacie krúžky, bezpečnostné skrutky a matice, puklice, rozširovacie podložky a ťažné zariadenia. To všetko môžete v tomto obchode nakúpiť rýchlo a jednoducho bez zdĺhavého navštevovania predajní.

Prečo nakupovať na CentrumKolies

E-shop je to správne miesto na nákup kolies a príslušenstva pre váš automobil. Oceniť môžete najmä jeho odbornosť. Okrem toho webové stránky obchodu sú prehľadné a produkty zoradené podľa konkrétnych parametrov. Takto vám hľadanie toho správneho príslušenstva nezaberie mnoho času. 

Ak vás téma starostlivosti o auto zaujíma, na CentrumKolies blogu si môžete prečítať kopu zaujímavých článkov s tipmi, recenziami a rôznymi informáciami o kolesách, diskoch či iných vecí, ktoré sú súčasťou auto-moto témy. O odbornosti e-shopu svedčí aj množstvo pozitívnych recenzií a skúseností zákazníkov. Tieto recenzie si môžete prejsť napríklad na Heureka.sk, kde sa presvedčíte, že zákazníci sú so službami a tovarom veľmi spokojní. 

Priamo na stránke e-shopu sa môžete prekliknúť na ďalší obchod, ktorý prevádzkuje spoločnosť CentrumKolies s.r.o. - Autosedačky24. Tam nájdete širokú ponuku detských autosedačiek. V prípade, že si neviete poradiť pri nákupe diskov na CentrumKolies, môžete kontaktovať poradcu na telefóne. Poradia vám s výberom i objednávkou na e-shope. 

CentrumKolies Nitra

E-shop CentrumKolies sk nemá predajňu, avšak prevádzkuje sklad, kde je možné vyzdvihnúť si objednávku z internetového obchodu či možnosť osobného poradenstva len v určitom čase. Tento sklad a výdajné miesto nájdete v Nitre na adrese: Novozámocká ulica 136. CentrumKolies otváracie hodiny skladu sú: Po - Pi: 9:30 - 12:00/12:40 - 15:00, pričom v čase od 12:40 do 15:00 je tím spoločnosti k dispozícii na poradenstvo. Mimo tohto času vybavuje objednávky e-shopu.

CentrumKolies reklamácia

Aj pri nákupe diskov cez internet sa môže stať, že tovar budete chcieť reklamovať. Deje sa tak v prípade, že sa vám tovar poškodil či prišiel poškodený. Môžete tak odstúpiť od kúpnej zmluvy (do 14 dní od doručenia tovaru) bez udania dôvodu. O odstúpenie od kúpnej zmluvy treba požiadať písomne (cez e-mail) a následne doručiť tovar na adresu skladu (nájdete ju nižšie). Peniaze vám budú vrátené na váš účet.

V prípade, že je tovar poškodený, či sa poškodil pri používaní, môžete ho reklamovať - nárok na túto možnosť máte až 24 mesiacov od zakúpenia produktu. V takomto prípade je odporúčané napísať na e-mail e-shopu (info@centrumkolies.sk), popísať škodu a priložiť fotografie. Napokon môžete tovar poslať na adresu skladu: 

CentrumKolies, s.r.o.
Novozámocká 136
Nitra 949 05.

O reklamácii obchod rozhodne do 30 dní od doručenia tovaru na sklad. V mnohých prípadoch však obchod rozhodne ešte skôr ako do 30 dní. Po prijatí reklamácie budete mať možnosť vrátiť peniaze, alebo vymeniť produkt za nový. 

Ak máte ďalšie otázky ohľadom reklamácie, vrátenia tovaru či nákupu, kontaktujte zákaznícky servis na vyššie uvedenej e-mailovej adrese, alebo na telefónnom čísle: 037 / 3810711.

CentrumKolies zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

CentrumKolies zľavy až 28 % na disky vo výpredaji

07.08.2023

CentrumKolies doprava zadarmo

07.06.2023

Recenzie CentrumKolies

Anna D.

30.11.2023 5.0

Komunikácia na úrovni, ochota pomôcť, poradiť. Odporúčam všetkými desiatimi.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O CentrumKolies

CentrumKolies je e-shop pre všetkých motoristov, ktorí hľadajú kvalitné a cenovo výhodné disky na kolesá a iné príslušenstvo. Pre vylepšenie vášho auta už nemusíte nikam chodiť. Stačí si naklikať nákup online a kuriér vám vaše nové disky dovezie priamo domov. CentrumKolies je špecialistom na disky rôznych typov, takže si určite vyberiete. Navyše si pri nákupe môžete prečítať blog, kde nájdete zaujímavé tipy a novinky. Okrem e-shopu však môžete navštíviť aj prevádzku v Nitre, ktorá funguje ako výdajné miesto.

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa nepripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky
Peníze zpět z nákupu  3 %
BLACK RHINO, CONCAVER, FUEL 3 %
AMERICAN FORCE, NICHE, ROTIFORM, TSW 2,5 %
AMERICAN OUTLAW, AMERICAN RACING, AXE, JAPAN RACING, MOTO METAL, MOTEGI, OHM, ROTA, US MAG, XD, XD SERIES.WRATH WHEELS, YOTA 2 %
AEZ, AUTEC, ALUTEC, ANZIO, ATS, AVUS, BOLA, BROCK, CARBONADO, CARMANI, CMS, DEZENT, DOTZ, DBV, DIRT A.T, ENKEI, FORZZA, GMP, HAXER, KESKIN, JUDD, KMC, MAM, MAK, LENSO, MOTEC, MOMOOXIGIN, OXXO, OZ MSW, OZ RACING , PLATINPROLINE, RH ALURAD, RIAL , RONAL, SPARCO, SPEEDLINE, TEC-SPEEDWHEELS , TOMASON, WOLFRACE 1,5 %
Ostatný tovar 0 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  3 % späť z ceny nákupu v obchode CentrumKolies?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa