Zľavový kód CK HYDROTOUR

Last Minute dovolenka na Hydrotour.sk

 
 

Ponáhľajte sa a už zajtra môžete letieť! Navyše ušetríte.

O obchode CK HYDROTOUR

Hydrotour

Cestovná kancelária Hydrotour bola založená už v roku 1994. Už vyše 25 rokov ponúka tie najlepšie zájazdy a dovolenky. Začiatky boli ťažké, no od autokarových zájazdov na Chaldiki s kvalitným ubytovaním a so stovkami klientov ročne sa CK Hydrotour už výrazne posunula ďalej. Dnes sa počet klientov pohybuje v desaťtisícoch ročne. To už je naozaj závideniahodné číslo. Okrem klasických destinácií ponúka aj rôznu exotiku. Samozrejmosťou sú aj Last minute dovolenky, čiže zájazdy kúpene tesne pred odletom. Práve tie naberajú v poslednej dobe výrazne na popularite. Nech sa už chystáte kdekoľvek, môžete si byť istý, že Hydrotour má pre vás skvelú ponuku!

hydrotour slogan

Hydrotour - dovolenka snov

cestovanie sólo alebo vo veľkej skupine. Nezabudnuteľné zážitky a spoznávanie nových kultúr dosiahnete určite.

Ktoré krajiny sú v aktuálnej ponuke Hydrotour?

Exotika ako Gambia, Omán a Spojené Arabské Emiráty patria k obľúbeným destináciam najmä počas zimných a skorých jarných mesiacov. Práve teplo a každým rokom sa zvyšujúca úroveň služieb patrí k hlavným lákadlom k návšteve týchto krajín. V letnej sezóne CK Hydrotour máte na výber z tradičných destinácií ako Turecko, Bulharsko, Grécko, Taliansko, Španielsko a Cyprus. Medzi letnú exotiku a niečo nové na našom trhu patrí napríklad Jordánsko a Kapverdské ostrovy. Ponuka je mimoriadne široká a výber toho najlepšieho je iba na vás!

hydrotour výhody

Hydrotour kontakty

Starostlivosť o zákazníkov pri výbere dovolenky, no aj následne počas pobytu až do úspešného návratu. Toto všetko má na starosť Hydrotour zákaznícke centrum. Kontaktovať ho môžete telefonicky na (02) 3263 0011 alebo mailom na hydrotour@hydrotour.sk. Zákaznícka linka je k dispozícii pondelok až piatok od 9 do 19 hodín, v sobotu od 9 do 17 hodín a v nedeľu od 9 do 13 hodín. Hydrotour pobočky sa nachádzajú po celom Slovensku a určite odporúčame ich návštevu. Hydrotour Bratislava, Hydrotour Trnava, Hydrotour Trenčín, Hydrotour Žilina, Hydrotour Košice a mnohé ďalšie vám vždy poskytnú tie najlepšie služby. Svoju pozornosť venujte aj sociálnym sieťam. Hydrotour facebook vám pravidelne prináša množstvo informácií, noviniek a tipov. Napríklad ako pôsobí dovolenka pri mori na ľudské zdravie.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku firotour.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku kuptravel.pl.

CK HYDROTOUR zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavy až 35 % na letnú dovolenku na Hydrotour.sk

31.03.2020

Obchody, kde vás odmeníme

O CK HYDROTOUR

Cestovná kancelária Hydrotour bola založená už v roku 1994. Už vyše 25 rokov ponúka tie najlepšie zájazdy a dovolenky.Okrem klasických destinácií ponúka aj rôznu exotiku. Samozrejmosťou sú aj Last minute dovolenky. Práve tie naberajú v poslednej dobe výrazne na popularite. Nech sa už chystáte kdekoľvek, môžete si byť istý, že Hydrotour má pre vás skvelú ponuku!

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod CK HYDROTOUR.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa