Zľavový kód CK Koalatours

O obchode CK Koalatours

Koala Tours

Známa cestovná kancelária Koala Tours sa už roky špecializuje na zájazdy. Či už na more, poznávacie zájazdy, púte alebo mnoho iného. Zabezpečia vám všetko od ubytovania až po letenku a služby delegáta. Samozrejmosťou sú skvelé fakultatívne výlety, vďaka čomu patrí Koala Tours medzi najobľúbenejšie cestovné kancelárie na Slovensku. Zážitky s nimi spojené zvyknú byť často priam šialené. Celú ponuku zájazdov nájdete online, a tak si môžete vybrať jednoducho z pohodlia domova. Ak predsa len preferujete osobný kontakt, môžete navštíviť ktorúkoľvek z pobočiek Koala Tours. Pozornosť určite venujte veľmi zaujímavým last minute dovolenkám, ktoré sú v poslednej dobe mimoriadne populárne. Skutočná záruka skvelej dovolenky, to je Koala Tours.

koala tours emiráty

Koala Tours - záruka skvelej dovolenky

cestovanie sólo alebo vo veľkej skupine. Nezabudnuteľné zážitky a spoznávanie nových kultúr dosiahnete určite.

Ktoré krajiny ponúka Koala Tours?

Ponuka CK Koala Tours je mimoriadne široká a vyberie si naozaj každý. Z kategórie už klasických destinácií je k dispozícii Španielsko, Egypt, Taliansko, Turecko, Chorvátsko, Grécko a Bulharsko. Ak máte chuť na niečo exotickejšie, no nechcete cestovať veľmi ďaleko, tak určite zvoľte Albánsko, Cyprus, Čiernu Horu alebo Maltu. O niečo ďalej a o niečo viac exotickejšia destinácia je zaručene Tunisko, Maroko a rebríčku kraľujú Spojené arabské emiráty. Okrem klasických pobytov pri mori ck KoalaTours ponúka aj poznávacie zájazdy a púte do rôznych destinácií. V žiadnom prípade by nemali uniknút vašej pozornosti.

koala tours destinácie

Koala Tours kontakty

Starostlivosť o zákazníkov pri výbere zájazdu aj počas neho až do úspešného návratu domov. To je priorita pre Koala Tours zákaznícke centrum. Kontaktovať ho môžete telefonicky na +421 915 841990 alebo mailom na objednavky@koala.sk. Koala Tours pobočky sa nachádzajú v 10 mestách. Koala Tours Trnava, Koala Tours Bratislava, Koala Tours Košice, Koala Tours Žilina a všetky ostatné pobočky sú zárukou skvelého nákupu a širokého výberu. Sledujte aj sociálne siete. Koala Tours facebook vám prináša veľa zaujímavých informácií a tipov. Napríklad ako ušetriť na letnej dovolenke.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku firotour.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku kuptravel.pl.

Obchody, kde vás odmeníme

O CK Koalatours

Známa cestovná kancelária Koala Tours sa už roky špecializuje na zájazdy. Či už na more, poznávacie zájazdy, púte alebo mnoho iného. Zabezpečia vám všetko od ubytovania až po letenku a služby delegáta. Samozrejmosťou sú skvelé fakultatívne výlety, vďaka čomu patrí Koala Tours medzi najobľúbenejšie cestovné kancelárie na Slovensku.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod CK Koalatours.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa