Zľavový kód CK SATUR

Promo ceny zľavy až 30 % na CK SATUR

 

V kategórií Promo ceny nájdete aktuálnu ponuku zľavnených dovoleniek. Využite zľavy až 30 %.

Zľavy na dovolenky v CK SATUR

 
   

Pozrite si aktuálnu ponuku zájazdov v kategórií Zľavy na stránke Satur.sk a ušetrite pri nákupe dovolenky.

O obchode CK SATUR

Satur Travel a.s.

Satur Travel a.s. je najväčšou cestovnou kanceláriou pôsobiacou na Slovensku. V roku 2020 oslávi CK Satur už 100 rok aktívneho pôsobenia na trhu cestovného ruchu. Od svojho založenia tak stihla spolu so Satur cestovať už piata generácia cestovateľov.

Ročne cestuje so Satur vyše 90 000 spokojných klientov až do 150 rôznych svetových krajín. Či už plánujete relax v hotely s wellnes, lyžovačku, exotickú alebo poznávaciu dovolenku, Satur vám je schopná ponúknuť všetko. 

SATUR

Platba CK Satur

Platba vopred za vami objednaný zájazd závisí od konkrétnej objednávky. Niektoré zájazdy je nutné vyplatiť hneď po uzavretí zmluvy, pri iných zasa stačí vyplatiť zálahu a zvyšok až neskôr.

Pobočky CK Satur

Zájazdy si v CK Satur môžete pozrieť prostredníctvom oficiálnej webovej stránky ale aj osobne. CK Satur má až 48 pobočiek v rôznych mestách na Slovensku a okrem toho aj ďalších 600 zmluvných partnerov, pri ktorých si môžete zájazdy objednať.

Ak si chcete prezrieť ponuku zájazdov aj s cenami a vybrať to najlepšie, pozrite si aktuálny katalóg, ktorý nájdete na pobočkách a rovnako aj na oficiálnej stránke Satur.sk.

Kontakt

Tel.č.: 0850 555 111 (Po-Ne: 9:00 - 20:00)

V prípade potreby môžete využiť aj Live Chat na stránke Satur.sk.

Navštívte aj FB Satur, Satur Instagram a Satur Youtube.

Reklamácia

V prípade nespokojnosti s poskytnutými službami u CK Satur máte možnosť žiadať o náhradu zaplatenej služby alebo o zľavu.

cestovanie

Blog Satur

Chcete sa inšpirovať cestovnými článkami o tom, čo môžete vo svete vidieť? Navštívte Blog na webovej stránke Satur, kde sa dozviete množstvo zaujímavých vecí a získate aj tipy pre ďalšie cesty.

Cestovné poistenie

Pred každou cestou je vhodné uzavrieť cestovné poistenie pre prípad nepredvídaných situácií. CK Satur má uzatvorenú zmluvu s poisťovňou Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s. Práve vďaka tomu si môžete pri cestovaní s CK Satur vybrať vhodné cestovné poistenie priamo na mieru. Poistenie záleží na cene zájazdu, destinácií, typu a dĺžke pobytu.

 • V Čechách si môžete pozrieť aktuálne možnosti ubytovania za výhodné ceny napríklad na Booking.com.
 • Chcete cestovať do zaujímavých krajín výhodne? V Poľsku môžete využiť napríklad Kuptravel.pl.

Obchody, kde vás odmeníme

O CK SATUR

Cestovná kancelária SATUR je najväčšou slovenskou cestovnou kanceláriou s dlhoročnou tradíciou. Máte záujem o dobrodružnú či exotickú dovolenku? Alebo preferujete skôr relax v dobre známych krajinách? S CK SATUR môžete zažiť všetko. Výhodné ceny, desiatky destinácií a profesionálny prístup, to všetko sa dá očakávať od cestovnej kancelárie CK SATUR.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod CK SATUR.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa