Zľavový kód CK SATUR

Promo ceny zľavy až 30 % na CK SATUR

 

V kategórií Promo ceny nájdete aktuálnu ponuku zľavnených dovoleniek. Využite zľavy až 30 %.

Zľavy na dovolenky v CK SATUR

 
 

Pozrite si aktuálnu ponuku zájazdov v kategórií Zľavy na stránke Satur.sk a ušetrite pri nákupe dovolenky.

O obchode CK SATUR

CK Satur je najväčšia a najobľúbenejšia cestovná kancelária na Slovensku. Zákazníkom poskytuje možnosť cestovať do mnohých destinácií sveta - ponúka široký výber exotických dovoleniek, ale aj dovoleniek v obľúbených destináciách ako Chorvátsko a iných. Okrem toho môžete s CK Satur dovolenkovať na Slovensku, užiť si lyžovačku či wellness. Ak však nie ste typ, ktorý leží le na pláži alebo vo wellnesse, so Satur môžete vyraziť na zaujímavé poznávacie zájazdy. Cestovná kancelária Satur v cestovnom ruchu pôsobí už viac ako 100 rokov a každoročne ju využíva mnoho spokojných zákazníkov. Okrem internetového portálu môžete navštíviť niektorú z pobočiek CK Satur po celom Slovensku.

Obrázok

Ako ušetriť s CK Satur

Ak si chcete dopriať príjemnú dovolenku kedykoľvek v roku, ale chcete zároveň ušetriť, vyberajte si dovolenku na Satur.sk. Nájdete tu totiž množstvo zľavnených dovolenkových pobytov. Zľavy sa viažu na rôzne dovolenkové destinácie - exotiku, alebo na osvedčené miesta, poznávacie zájazdy, wellness pobyty aj lyžovačky. Či už radi trávite čas pri mori, alebo na horách, so Satur môžete vždy ušetriť. Vyberte si Satur last minute dovolenku za výhodnú cenu. 

Aj vašim blízkym však môžete dopriať dovolenku, alebo zaujímavý zájazd a pomôcť im tak ušetriť. Stačí keď im kúpite Satur darčekový poukaz. Hodnotu si môžete vybrať vy a obdarovaný doplatí len zvyšnú sumu za vybraný zájazd. Okrem toho sa môžete stať členom Satur Bonusového programu. Prostredníctvom neho ušetríte pri každom nákupe zájazdu až 3 %. A o najnovších zľavách sa dozviete aj prostredníctvom CK Satur newslettera.

Satur zľavy a Black Friday

Cestovná kancelária Satur pre vás pravidelne ponúka dovolenkové zájazdy a pobyty v zľavách. Môžete kúpiť lacnú Satur last minute dovolenku, ultra last minute, ale aj first minute. Za pozretie stojí aj sekcia s promo cenami. Tu nájdete množstvo zájazdov v zaujímavých zľavách. Pozrite si aj poznávacie zájazdy zľavy, ktoré cestovná kancelária Satur ponúka. CK Satur sa však zapája aj do celosvetového nákupného sviatku Black Friday - počas ktorého nemusíte nakupovať len oblečenie či iné produkty, ale so Satur Black Friday si ľahko vyberiete dovolenku na leto či zimnú lyžovačku. Black Friday na CK Satur je k dispozícii raz ročne na jeseň a je to skvelá príležitosť na nákup zájazdov ako dar pre vašich blízkych.

Satur last minute dovolenky i Satur poznávacie zájazdy

S cestovnou kanceláriou Satur môžete objavovať nové destinácie i dopriať si osvedčenú klasiku v podobe Chorvátska a iných krajín. Či už máte radšej exotiku, európske krajiny, alebo chcete skôr pobyt na horách, na webe Satur.sk si určite nájdete to pravé pre seba.

Vyberte si napríklad už v predstihu letnú dovolenku. Máte k dispozícii množstvo destinácií a hotelov, kde sa môžete ubytovať. Navštívte napríklad Zanzibar, Turecko, Grécko, Cyprus, Egypt alebo Maldivy. V ponuke sú rôzne hotely, často hneď v blízkosti mora, takže to nemusíte mať ďaleko na pláž. Ak ste sa len teraz rozhodli, že si chcete vychutnať dovolenku, vyskúšajte Satur last minute dovolenky. Sú dostupné do mnohých destinácií (Zanzibar, Grécko, Egypt a iných). Okrem toho sú cenovo výhodné a môžete byť ubytovaný v top hoteloch. Odletieť na takúto dovolenku je často možné už o dva či tri dni, takže budete mať stále dostatok času na prípravu.

Ak vás nebaví len ležať na pláži pri mori, ale chcete objavovať rôzne krajiny, ich pamiatky a zaujímavé zákutia, vyberte si Satur poznávacie zájazdy. V týchto zájazdoch môžete navštíviť galérie, zaujímavé mestá a dediny, národné parky, Aquaparky a mnohé iné atrakcie. Navštívte s CK Satur napríklad Island, Vietnam, Omán, užite si karneval v Taliansku, alebo si vyberte veľký okruh Portugalskom či Rakúskom. 

V prípade, že vás neláka zahraničie a pobyty pri mori, no chcete podporiť slovenský cestovný ruch, cestovná kancelária Satur má pre vás pobyty v mnohých slovenských hoteloch. Vyberte si napríklad pobyt v:

 • Šamoríne,
 • Liptovskej Osade,
 • Piešťanoch,
 • Bešeňovej,
 • Tatranskej Lomnici,
 • Starom Smokovci,
 • Štrbskom Plese,
 • či v Jasnej.
Obrázok

S CK Satur si však môžete dopriať aj luxusnú dovolenku. Vychutnajte si tie najluxusnejšie hotely s top starostlivosťou o telo, gurmánske reštaurácie a skvelý servis. S takouto dovolenkou si jednoducho splníte vaše sny a navyše ju môžete dopriať aj vašim deťom, ktorým sa budú venovať slovenskí animátori.

V prípade, že na dovolenku najradšej využívate vlastný spôsob dopravy a chcete sa vybrať napríklad do Chorvátska, Talianska, Rakúska, alebo do Tatier, na Satur.sk nájdete množstvo pobytov - platíte teda len za hotel a iné služby, doprava do destinácie je čisto na vás. 

Pre milovníkov zimných dovoleniek má CK Satur celú sekciu so zájazdmi na lyžovačky. Vyberte si hotel v blízkosti Tatier, alebo zavítajte do Rakúska či Talianska a vychutnajte si pohľad na zasnežené Alpy. Lyžiarske dovolenky sú skvelé na jarné prázdniny, alebo počas vianočných prázdnin. Okrem lyžovania si môžete v mnohých hoteloch vyskúšať aj wellness.

Prečo dovolenkovať s CK Satur

Cestovná kancelária Satur je to správne miesto na výber dovolenky. Nie len, že so Satur ušetríte, ale máte k dispozícii množstvo ďalších výhod a služieb, ktoré CK Satu poskytuje pre zabezpečenie vášho pohodlia. 

Prostredníctvom cestovnej kancelárie Satur si môžete zakúpiť aj letenky. Stačí si vybrať niektorú z dovolenkových ponúk a napokon napísať na e-mailovú adresu: letenky@satur.sk alebo navštíviť niektorú z pobočiek. Výhodou je, že v ponuke nájdete aj dovolenky, na ktoré môžete odletieť z Bratislavy alebo z Košíc, takže nemusíte vždy letieť z Viedne a na mnohé destinácie sa dostanete priamym letom. Okrem leteniek vám vie Satur zabezpečiť transport na letisko vo Viedni, poskytne informácie o možnostiach parkovania na letiskách vo Viedni a v Bratislave. 

Súčasťou vybavovania dovolenky, by malo byť aj vybavenie cestovného poistenia. S CK Satur nemusíte nikam chodiť a ani zdĺhavo hľadať informácie na internete. Cez Satur si môžete zriadiť cestovné poistenie v Allianz, alebo v Európskej cestovnej poisťovni. Na webe Satur.sk nájdete všetky dôležité informácie a ľahko si hneď vybavíte poistenie.

Ak sa ešte len rozhodujete kam vycestovať, môžete si pozrieť mapu obmedzení - nájdete v nej farebne rozlíšené krajiny, ktoré majú určité obmedzenia týkajúce sa Covid 19. Keď si vyberiete krajinu, v ktorej chcete dovolenkovať, ale zaujíma vás napríklad hlavné mesto, sviatky, top letoviská či aké sú tam ceny, pozrite si na Satur.sk turistického sprievodcu. Po zvolení krajiny sa vám zobrazia všetky dôležité informácie a aj zaujímavé tipy. A ak chcete viac tipov na cesty, prezrite si články zo Satur blogu. 

Dovolenka s CK Satur bude ten pravý čas na oddych. Súčasťou mnohých zájazdov sú delegáti, ktorí vám pomôžu v rôznych situáciách. Pri poznávacích zájazdoch je často k dispozícii aj slovenský sprievodca. A ak dovolenkujete aj s deťmi, využite animátorských služieb Satur Planet Fun a vaše deti budú mať o zábavu postarané.

Využite tiež možnosť darovať Satur darčekovú poukážku v hodnote 20 €, 50 €, 100 €, 200 € alebo si môžete zvoliť vlastnú hodnotu. Okrem toho je možné vybrať si grafický motív poukážky, takže je vhodná na rôzne príležitosti. A ak budete cestovať so Satur pravidelne, staňte sa členom Bonusového programu. V tomto programe môžete šetriť pri každej objednávke zájazdu 3 až 4 % podľa statusu (TOP, VIP).

Satur Košice, Satur Žilina a iné pobočky

Dovolenku s CK Satur nemusíte riešiť len cez internet. Môžete navštíviť niektorú z pobočiek Satur a prezrieť si katalógy destinácií a dozviedieť sa všetky dôležité informácie. Nižšie v tabuľke nájdete desať najhľadanejších pobočiek - ostatné si môžete prezrieť na webových stránkach Satur.sk. Vo všetkých pobočkách vám personál ochotne poradí s výberom dovolenky a doplnkových služieb.

MestoAdresaOtváracie hodiny
Satur KošiceAlžbetina 19PO - PI: 9:00 - 17:3O

SO - NE: zatvorené

Satur ŽilinaMariánske námestie 27PO - PI: 9:00 - 17:00

SO - NE: zatvorené

Satur TrnavaHlavná 20/54PO - PI: 9:00 - 17:3O
SO - NE: zatvorené
Satur NitraŠtefánikova tr. 52PO - PI: 8:30 - 17:00

SO - NE: zatvorené

Satur MichalovceNám. osloboditeľov 2PO: 8:00 - 16:30

UT: zatvorené ST - PI: 8:00 - 16:30 SO - NE: zatvorené

Satur TrenčínSládkovičova ul. 56/8PO - PI: 9:00 - 17:00

SO - NE: zatvorené

Satur PrešovHlavná ul. 17PO - PI: 8:30 - 17:00

SO - NE: zatvorené

Satur PopradNám. Sv. Egídia 3006/116PO - PI: 9:00 - 17:30

SO - NE: zatvorené

Satur PrievidzaUl. A. Hlinku 23PO - PI: 8:30 - 17:00
SO - NE: zatvorené
Satur Nové ZámkyUl. M. Oláha 4PO - PI: 9:00 - 17:30
SO - NE: zatvorené

Satur reklamácie

Občas sa môžu vyskytnúť určité problémy aj pri objednávaní dovolenkových zájazdov. S cestovnou kanceláriou Satur máte možnosť odstúpiť od zmluvy alebo zájazd reklamovať. 

V prípade, že ste si vybrali zájazd na CK Satur, ale rozhodnete sa odstúpiť od zmluvy, máte na to nárok. Avšak musíte zaplatiť odstupné. To sa určuje podľa doby, kedy odstupujete od zmluvy a ide o určité percentá zo zaplatenej sumy. 

Ak sa vyskytla situácia, kedy vám nebola správne poskytnutá služba cestovného ruchu, alebo sa zájazd neuskutočnil podľa zmluvných podmienok, máte právo na reklamáciu služby. Túto skutočnosť je dôležité bezodkladne nahlásiť cestovnej kancelárii Satur alebo zodpovednej osobe. Reklamovať službu môžete priamo počas zájazdu, alebo až dva roky po skončení zájazdu. 

Počas zájazdu vám môže cestovná kancelária nahradiť službu, ktorú reklamujete, alebo vám na ňu poskytnúť určitú zľavu. Ak reklamujete službu až po skončení zájazdu, môžu vám byť nahradené finančné prostriedky podľa reklamačného poriadku CK Satur. 

V prípade otázok ohľadom reklamácie, odstúpenia od zmluvy, alebo otázok k nákupu dovolenkových zájazdov, môžete využiť zákaznícky servis CK Satur. Ten môžete kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla: +421 850 555 111 alebo prostredníctvom e-mailu na adrese: info@satur.sk. Tím cestovnej kancelárie Satur vám ochotne zodpovie všetky vaše otázky. Okrem toho je výhodné sledovať Satur na sociálnych sieťach - Facebooku, Instagrame či YouTube - na uvedených sieťach je taktiež možnosť kontaktovania.

Obchody, kde vás odmeníme

O CK SATUR

Satur je cestovná kancelária s dlhoročnou tradíciou a patrí medzi najväčšie a najobľúbenejšie na Slovensku. S CK Satur môžete cestovať do rôznych zaujímavých destinácií. Vybrať si môžete exotické zájazdy, poznávacie zájazdy, ale s cestovnou kanceláriou Satur si môžete užiť aj lyžovačku či wellness pobyt, a to aj na Slovensku. CK Satur navyše poskytuje množstvo doplnkových služieb, ktoré zaistia príjemnú dovolenku kedykoľvek a aj za výhodné ceny. Kúpte tiež darčekovú poukážku a doprajte vašim blízkym dovolenku ako darček - zájazd si môžu vybrať sami. 

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod CK SATUR.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa