Obchody / Kaufland O Kaufland - Letáky -

Kaufland

Pre obchod Kaufland práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavové kupóny z obchodov Bonprix alebo About You.

Zľavový kupón 10 % na nákup na Bonprix

Platí do 10.07.2022

+ 5 % naspäť z nákupu

Zľavový kupón 10 % platí na nákup a dopravu zdarma.

Zľavový kupón 15 % pre nových zákazníkov na About You

Platí do 31.08.2022

+ 7,5 % naspäť z nákupu

Zľavový kupón využijete v košíku obchodu

O obchode Kaufland

Kaufland oslavuje 50 rokov

Prvý Kaufland bol otvorený už v roku 1968 v Nemecku. Postupne sa tieto potraviny rozrástli do globálnejších rozmerov. Svoje predajne prevádzkuje okrem Nemecka aj v Poľsku, Českej republike, Rumunsku, Moldavsku, Chorvátsku, Bulharsku či dokonca v ďalekej Austrálii. Dnes oslavuje Kaufland 50 rokov a má vyše 1 200 predajní. Svoju prvú slovenskú predajňu Kaufland otvoril v Poprade. V súčasnosti u nás Kaufland prevádzkuje 65 predajní, v ktorých môžete nakúpiť to najlepšie aj vy. Keď potraviny, tak Kaufland je tá správna voľba.

Potraviny Kaufland prinášajú okrem bežných značiek potravín aj svoju vlastnú líniu výrobkov, ktoré kúpite za čo najvýhodnejšie ceny s garanciou tej najvyššej kvality. Vyberte si svoje produkty z línií K-Bio, K-Classic baby, K-Classic bezlaktózové a mnohých ďalších.

Štedré Kaufland súťaže a akcie

Sieť supermarketov Kaufland svojim zákazníkom prináša množstvo súťaži a akcií. Nič nie je lepšie, ako spokojný zákazník. Využite akcie Kaufland a nakúpte ešte výhodnejšie. Kaufland si váži svojich verných. Pre zákazníkov je okrem zliav a akcií vždy pripravená nejaká zaujímavá Kaufland súťaž, v ktorej sa rozdávajú zaujímavé ceny. Jednou z takýchto súťaží je Kaufland srdce za nákup. Nakupujte výhodne, využite zľavy a vyhrajte zaujímavé ceny spolu s obchodným reťazcom Kaufland.

Pravidelný Kaufland leták už aj online

Aby ste mohli využiť všetky aktuálne zľavy a akcie Kaufland, nezabudnite si prelistovať Kaufland leták, vďaka ktorému nepremeškáte žiadnu príležitosť nakúpiť s čo najväčšími výhodami. Kaufland svoje letáky rozosiela pravidelne 1x týždenne do schránok domov a bytov všade tam, kde má predajne. Kaufland letáky platia väčšinou od štvrtka do stredy. Pre každú predajňu sú letáky špeciálne upravené. Zmeny bývajú počas štátnych sviatkov.

Okrem týždenných letákov Kaufland z času na čas vydáva aj špeciálne katalógy, ktoré sú tématicky zamerané napríklad na vianočné produkty či začiatok školského roka. Takéto špeciálne katalógy väčšinou platia dlhšie ako tie pravidelné. Odteraz už však nemusíte čakať na to, kedy sa vám v schránky objaví Kaufland leták. Na Tipli nájdete všetky letáky Kauflandu online na jednom mieste a nepremeškáte tak žiadnu akciu.

Kaufland otváracie hodiny

Kaufland sa snaží vychádzať zákazníkom čo najviac v ústrety. Okrem súťaží, akcií a iných výhod o tom svedčia aj Kaufland otváracie hodiny. V potravinách Kaufland nakúpite 7 dní v týždni. Od pondelka do soboty môžete nakupovať medzi 7:00 až 21:00. O hodinu menej času máte na nákupy v nedeľu, to nakúpite medzi 7:00 a 20:00. Nakupujte kvalitné potraviny sedem dní v týždni po celom Slovensku v potravinách Kaufland. Doprajte sebe aj svojej rodine to najlepšie z Kaufland Slovensko. Ak by mali na obchod akékoľvek otázky, môžete na webe Kauflandu vyplniť formulár. Uprednostňujete telefonický kontakt? Operátori zákazníckeho centra Kauflandu sú vám k dispozícii od pondelka do piatka medzi 8.00 a 20.00 hod a v sobotu medzi 8.00 a 17.00 hod na bezplatnej telefónnej linke 0800 15 28 35.

 • U tohoto partnera můžete nakoupit i v Česku, podívejte se na Kaufland.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce ? Możemy ci polecić Kaufland.
 • Kaufland este, de asemenea, unul dintre magazinele preferate ale consumatorilor din România.

Akčný leták Kaufland

Prezrite si Kaufland akčný leták a vyberte si z širokej ponuky.

Obchody, kde vás odmeníme

O Kaufland

Kvalitné potraviny, priaznivé ceny a široký výber. To je Kaufland. Nakupujte v niekoľkých desiatkach predajní po celom Slovensku. Kaufland, to sú potraviny s dlhoročnou tradíciou a zárukou čerstvosti. Veľký výber potravín všetkého druhu, čerstvé ovocie či zelenina a mnohé iné. Vyberte si to najlepšie v predajniach potravín Kaufland.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Kaufland.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa