CBA leták informáce

Všetky aktuálne akčné letáky na jednom mieste! CBA Slovakia vydáva letáky pravidelne vo štvrtok a to väčšinou 1x týždeň alebo 1x 14 dní. Letáky sú rozdelené na CBA Potraviny, Cent Supermarket CBA a Diskont CBA.

Vzhľadom k veľkosti spoločnosti sú letáky spoločnosti CBA distribuované po celom Slovensku a zákazníci tak môžu nakupovať za tie najvýhodnejšie ceny úplne všade!

CBA - história a vývoj obchodu

Vznik spoločnosti CBA, ktorá sa zameriava najmä na nákup a predaj potravín a priemyselného tovaru sa datuje do obdobia okolo roku 1989. Prvotná zmienka o spoločnosti ale pochádza už z roku 1891, kedy sa firma venovala predaju liehovín a slúžila ako sklad, ktorý naneštastie o pár rokov zničil blesk. Po 2. svetovej vojne táto spoločnosť fungovala ako konzerváreň pod názvom RISO. Výroba konzerv, octov a ovocných vín a sirupov skončila po roku 1989, kedy sa spoločnosť začala výhradne venovať a zameriavať na nákup a predaj potravín.

V súčasnosti CBA Slovakia prevádzkuje 2 logistické distribučné centrá a približne 300 maloobchodných prevádzok, ktoré sa sústreďujú hlavne na západnom a strednom Slovensku. Jednotlivé druhy CBA predajní sa líšia predovšetkým ich veľkosťou. Prevádzkové jednotky sa rozdelili do maloobchodných reťazcov- CBA Potraviny, CENT Supermarket CBA a Diskont CBA. Pod spoločnosť CBA spadá aj spoločnosť CBA Vernex.

Ponuka tovarov a otváracie hodiny predajní

CBA predajne nájdete aj v menších mestách, či dokonca na vidieku. Kúpite si v nich všetky základné potraviny, ale vyberať si môžete aj z pestrej ponuky drogistického a spotrebného tovaru. Väčšia časť tovaru pochádza práve z produkcie rôznych výrobcov z celého Slovenska. Pred návštevou predajne si nezabudnite pozrieť CBA leták a tiež CBA otváracie hodiny, ktoré sú väčšinou od 6:15 do 19:00 v pracovné dni alebo od 6:15 do 12:00 cez víkendy. Podobne si môžete prelistovať leták BILLA alebo leták Coop Jednota a porovnať si, kde čo kúpite výhodnejšie. Nechodí Vám CBA potraviny leták do schránky, alebo ste sa rozhodli šetriť životné prostredie? V tom prípade si môžete leták CBA prezrieť pohodlne online.

Výhody pre zákazníkov

CBA si pre najvernejších zákazníkov pripravilo aj špeciálny vernostný program. Vernostné programy ponúkajú hneď 2 a to Zákaznícku kartu pre bežných zákazníkov a ŽivnoBONUS pre živnostníkov. Ako získať zákaznícku kartu? Stačí keď vyplníte prihlášku priamo na stránke. A ako to funguje? Urobte nákup minimálne za 7 € a za každý nákup v tejto sume vám bude poskytnutá zľava, ktorá sa kumuluje na váš účet. Po ukončení sledovaného obdobia vám bude zľava vyplatená.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1357 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo