Aktuálne letáky a letáky na budúci týždeň CBA

Archív letákov

CBA leták informáce

Všetky aktuálne akčné letáky na jednom mieste! CBA Slovakia vydáva letáky pravidelne vo štvrtok a to väčšinou 1x týždeň alebo 1x 14 dní. Letáky sú rozdelené na CBA Potraviny, Cent Supermarket CBA a Diskont CBA.

Vzhľadom k veľkosti spoločnosti sú letáky spoločnosti CBA distribuované po celom Slovensku a zákazníci tak môžu nakupovať za tie najvýhodnejšie ceny úplne všade!

CBA - história a vývoj obchodu

Vznik spoločnosti CBA, ktorá sa zameriava najmä na nákup a predaj potravín a priemyselného tovaru sa datuje do obdobia okolo roku 1989. Prvotná zmienka o spoločnosti ale pochádza už z roku 1891, kedy sa firma venovala predaju liehovín a slúžila ako sklad, ktorý naneštastie o pár rokov zničil blesk. Po 2. svetovej vojne táto spoločnosť fungovala ako konzerváreň pod názvom RISO. Výroba konzerv, octov a ovocných vín a sirupov skončila po roku 1989, kedy sa spoločnosť začala výhradne venovať a zameriavať na nákup a predaj potravín.

V súčasnosti CBA Slovakia prevádzkuje 2 logistické distribučné centrá a približne 300 maloobchodných prevádzok, ktoré sa sústreďujú hlavne na západnom a strednom Slovensku. Jednotlivé druhy CBA predajní sa líšia predovšetkým ich veľkosťou. Prevádzkové jednotky sa rozdelili do maloobchodných reťazcov- CBA Potraviny, CENT Supermarket CBA a Diskont CBA. Pod spoločnosť CBA spadá aj spoločnosť CBA Vernex.

Ponuka tovarov a otváracie hodiny predajní

CBA predajne nájdete aj v menších mestách, či dokonca na vidieku. Kúpite si v nich všetky základné potraviny, ale vyberať si môžete aj z pestrej ponuky drogistického a spotrebného tovaru. Väčšia časť tovaru pochádza práve z produkcie rôznych výrobcov z celého Slovenska. Pred návštevou predajne si nezabudnite pozrieť CBA leták a tiež CBA otváracie hodiny, ktoré sú väčšinou od 6:15 do 19:00 v pracovné dni alebo od 6:15 do 12:00 cez víkendy. Podobne si môžete prelistovať leták BILLA alebo leták Coop Jednota a porovnať si, kde čo kúpite výhodnejšie. Nechodí Vám CBA potraviny leták do schránky, alebo ste sa rozhodli šetriť životné prostredie? V tom prípade si môžete leták CBA prezrieť pohodlne online.

Výhody pre zákazníkov

CBA si pre najvernejších zákazníkov pripravilo aj špeciálny vernostný program. Vernostné programy ponúkajú hneď 2 a to Zákaznícku kartu pre bežných zákazníkov a ŽivnoBONUS pre živnostníkov. Ako získať zákaznícku kartu? Stačí keď vyplníte prihlášku priamo na stránke. A ako to funguje? Urobte nákup minimálne za 7 € a za každý nákup v tejto sume vám bude poskytnutá zľava, ktorá sa kumuluje na váš účet. Po ukončení sledovaného obdobia vám bude zľava vyplatená.

Kde ešte nájdete zaujímavé zľavy? Prinášame pre vás napríklad leták Lidl, leták Kaufland či leták Tesco.

Podobné obchody ako CBA s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod CBA.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa