Travelking

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Získajte 10 € ešte pred nákupom v obchode Travelking

Zaregistrujte sa na Tipli a získajte peniaze späť z nákupov na internete. Ku každej odmene za nákup získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €. Ide o ponuku portálu Tipli nie obchodu Travelking.

Zľavový kód Travelking

Peniaze späť 2 % v obchode Travelking

Platí do 23.07.2024

 
 

Vychutnajte si krásy strednej Európy za prijateľnejšie ceny než kedykoľvek predtým. Portál TravelKing.sk vám...

Pobyty za akčné ceny na Travelking

+ 2 % naspäť z nákupu
 

Precestujte svet za výhodné ceny vďaka akciám na Travelking.sk.

O obchode Travelking

Vychutnajte si krásy strednej Európy za prijateľnejšie ceny než kedykoľvek predtým. Portál TravelKing.sk vám ponúka výhodné dovolenky v Českej republike, na Slovensku, Rakúsku, Maďarsku, Poľsku a v ďalších krajinách. Či sa už chystáte oslavovať vaše romantické výročie alebo si chcete užiť Silvester v metropole niektorého nášho suseda, Travelking vám to zariadi!

Travelking dovolenka

Ten moment, na ktorý sa každý teší veľmi dlho. Dovolenka. Rozhodujete sa či zvoliť dovolenku na Slovensku? Alebo sa skôr pýtate kam za exotikou? Pre obidva prípady je tu pre vás Travelking so širokou ponukou najmä domácich, ale aj zahraničných destinácií, ktoré vám zaručene zmenia život. Dokonalý oddych, či aktívna turistika? Dovolenka osamote, či cestovanie s rodinou a priateľmi? Nech sa už rozhodnete akokoľvek, Travelking.sk vám pomôže splniť si svoj sen!

travelking dovolenka

Travelking kontakty

Chcete si overiť, či má ubytovanie na váš termín voľnú izbu? Potrebujete pomôcť s rezerváciou? Neviete si poradiť? Práve pre vás tu je Travelking zákaznícke centrum. Kontaktovať ho môžete na telefónnom čísle +421 233 006 990, emailom na info@travelking, alebo môžete využiť online chat. Ten je dostupný od pondelka do štvrtka od 8 do 20 hodín a v piatok od 8 do 18 hodín. Pripravení sú pre vás špičkoví špecialisti zákazníckej podpory. Kontaktujte Travelking zákaznícku podporu aj v prípade, že ste ihneď po zaplatení neobdržali svoj kupón. Neváhajte a nechajte si poradiť od odborníkov vo svojom obore! Nebudete ľutovať!

Travelking recenzie a skúsenosti

Dôkazom kvality je aj viac ako 25 000 recenzií, z ktorých je takmer 100% spokojných. Takýmto hodnotením od ľudí sa nemôže pochváliť každý. Príkladom recenzenta je aj pani Michaela, ktorá napísala:„S portálom Travelking sme boli maximálne spokojní.Kupón dorazil bez problémov, zariadili za nás i rezerváciu v hoteli. Riešili sme posunutie termínu o deň telefonicky a opäť bez problémov. A dokonca nám bola vrátená platba za to, že sme omylom objednali ten istý zájazd dvakrát. Do týždňa sme mali peniaze späť na účte, čo veľmi oceňujem, bola to dobrá vôľa Travelkingu.“

Travelking pomáha

Travelking myslí aj na ostatných a spolu s vami pomáha tým, ktorí to najviac potrebujú. Pri platbe akéhokoľvek pobytu máte možnosť prispieť malou čiastkou na dobrú vec. Celá časť tejto sumy bude odovzdaná na niektorý z dobročinných projektov, ktorým sa Travelking venuje. Ich aktuálny zoznam môžete nájsť na Travelking.sk. Celková suma zatiaľ presiahla 45 000 eur. Travelking facebook a Travelking instagram taktiež stoja za pozornosť. Okrem spomínaných dobročinností, tam nájdete aj skvelé ponuky a nádherné fotografie.

 • V tomto eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na Travelking.cz.
 • V tomto eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na Groupon.

Travelking zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kód - 40 € zľava na pobyty pri mori na Travelking.sk

29.02.2024

Zľavový kód - 20 € zľava na nákup na Travelking.sk

30.11.2023

Zľavový kód - 15€ zľava na last minute víkendové pobyty na Travelking.sk

31.12.2023

Zľavový kód - 20 € na kúpeľné a wellness pobyty na Travelking

30.10.2023

Zľavový kód Travelking 15 € na nákup

31.07.2023

Ako uplatniť zľavové kupóny na Travelking

Práve zľavové kupóny sú najlepšou možnosťou ako ušetriť v internetovom obchode Travelking. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Neviete ako fungujú Travelking zľavové kupóny? Pozrite sa na postup ako uplatniť zľavové kupóny Travelking a začnite ihneď šetriť.

1. Výber zľavového kupónu

Vyberte si najlepší zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na Travelking.sk uplatniť.

travelking kupón

2. Skopírovanie zľavového kupónu

Kliknite na symbol nožníc (ukazuje naň oranžová šípka na obrázku), čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do obchodu Travelking.sk.

travelking.sk kupón

3. Zadanie zľavového kódu 

Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Kúpiť pobyt“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Mám darčekový kupón/zľavový kód“  skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „Uplatniť zľavu“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

travelking zľavový kupón

Prečo využiť zľavové kupóny na Travelking?

Dôvod je pomerne jednoduchý. Ušetriť. Okrem jedinečných zľavových kupónov tu nájdete aj rôzne zľavy, a tak vždy viete, či sa váš nákup naozaj vyplatí. Na Tipli pre vás denne vyhľadávame desiatky nových zľavových kupónov a rôznych zliav, vrátane kupónov na dopravu zdarma. Všetky platné výhody, kupóny a zľavy nájdete vždy priamo v profile obchodu. Ak si nevyberiete žiadny Travelking kupón, tak zbystrite pozornosť na Zľava dňa alebo Boomer.sk.

Recenzie Travelking

Bohdan G.

10.06.2024 5.0

Martina K.

11.05.2024 5.0

Eliška

10.05.2019 5.0

spokojná - odporúčam

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Travelking

Vychutnajte si krásy strednej Európy za prijateľnejšie ceny než kedykoľvek predtým. Portál TravelKing.sk vám ponúka výhodné dovolenky v Českej republike, na Slovensku, Rakúsku, Maďarsku a Poľsku. Či sa už chystáte oslavovať vaše romantické výročie alebo si chcete užiť Silvester v metropole niektorého nášho suseda, Travelking vám to zariadi!

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa nepripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

Travelking v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2 % späť z ceny nákupu v obchode Travelking?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa