Vueling

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Získajte 10 € ešte pred nákupom v obchode Vueling

Zaregistrujte sa na Tipli a získajte peniaze späť z nákupov na internete. Ku každej odmene za nákup získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €. Ide o ponuku portálu Tipli nie obchodu Vueling.

Zľavový kód Vueling

Peniaze späť až 3,3 € v obchode Vueling

Platí do 25.07.2024

 
 

Ak zháňate lacné letenky a chcete si dopriať príjemnú dovolenku, ale musíte myslieť na rozpočet, Vueling je tu pre vás. Nie...

Zvýhodnené ceny letov vo Vueling outlete

+ 3,3  naspäť z nákupu
 

Precestujte svet za výhodné ceny.

O obchode Vueling

Vueling je španielska letecká spoločnosť, ktorá ponúka lacné letenky, možnosť rezervovania auta či hotela. Takže ak plánujete dovolenku, ale máte obmedzený rozpočet, s Vueling.com si nemusíte robiť starosti s drahým cestovaním. V roku 2021 táto spoločnosť získala ocenenie ako najlepšia „low cost" letecká spoločnosť v Európe.

Obrázok
Vueling ocenenie

Rôzne destinácie za dobré ceny

Cestovanie nemusí byť už nikdy tak nákladné ako ste si mysleli. Na Vueling.com zoženiete lacné letenky do rôznych destinácií v Európe. Vyberte sa z Viedne či Prahy napríklad do Španielska, Grécka či severnejších krajín ako Anglicko. Takisto si môžete rezervovať hotel alebo požičať auto a objavovať rôzne kúty krajiny. 

Jednoduché vyhľadávanie letov

Na stránke Vueling.com si veľmi jednoducho môžete vyhľadať svoj let. Určíte si odkiaľ chcete letieť (najbližšie Viedeň, Praha alebo Budapešť), destináciu, dátum a počet osôb. Vueling vám potom vyhľadá tie najlepšie ceny. Napríklad let z Viedne do Barcelony si môžete rezervovať už od 30 eur.

Obrázok
Vueling typy destinácií

Vueling klub

Ak si obľúbite cestovanie s Vuelingom, je pre vás pripravený Vueling club, v ktorom môžete získať rôzne benefity. Dostanete Vueling club kartu a s ňou sa môžete preukazovať pri cestovaní s touto spoločnosťou. Môžete napríklad takto upgradovať na vyššiu triedu v lietadle. 

Aplikácia Vueling

Do svojho smartfónu si môžete stiahnuť Vueling aplikáciu a mať po ruke všetky informácie o cestovaní. Aplikácia dostupná pre iOS, Android i pre telefóny značky Huawei v AppGallery.

Zákaznícke centrum a sociálne siete

V prípade, že si s niečím neviete rady, na stránke Vueling.com nájdete zákaznícke centrum, v ktorom určite nájdete odpoveď na otázky, prípadne môžete spoločnosť kontaktovať. Oplatí sa tiež sledovať ich sociálne siete, napríklad Facebook či Instagram

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Vueling

Ak zháňate lacné letenky a chcete si dopriať príjemnú dovolenku, ale musíte myslieť na rozpočet, Vueling je tu pre vás. Nie nadarmo je Vueling najlepšia „low cost" letecká spoločnosť v Európe roku 2021. Navyše si prostredníctvom Vuelingu môžete rezerovať auto i hotel. To všeto za prijateľné ceny.

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa nepripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

Vueling v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  3,3  späť z ceny nákupu v obchode Vueling?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa