Baťa zľava a zľavové kupóny

Nakupujte ešte výhodnejšie v svetoznámej obchodnej sieti Baťa. Využite Baťa zľavy na vybraný sortiment.

Ako ušetrite na Baťa maxinum?

Baťa značková predajňa obuvi sa vyznačuje svojimi konkurenčnými výhodami. Ako ušetriť na nákupe v Baťa maximum? Nezmeškajte žiadny Baťa výpredaj a zľavové akcie! Nechajte sa inšpirovať našimi radami, ušetrite čo najviac a nakupujte pohodlnú obuv na každú príležitosť.

Baťa zľavy

Značka Baťa ponúka široký sortiment tovaru a záruku kvality. Výber sortimentu Baťa obuvi sa vyrába z kvalitných materiálov na všetky príležitosti a vyberie si tu každý – deti, dámy aj páni. Okúzľujúce kúsky si môžete prezrieť na internetových stránkach a my vám prinášame prehľad vždy aktuálnych Baťa zliav. Nepremeškajte Baťa výpredaj sezónnej obuvi alebo kabeliek.

Baťa klub

Iba členovia Baťa klubu môžu využívať exkluzívne výhody. Doma máte plnú skriňu topánok ale stále vám chýbajú na novú sezónu tie pravé? Zaregistrujte sa do Baťa klubu a môže získať poukážky na nákup, špeciálne klubové zľavy a z každého nákupu zbierate body, ktoré sa vám premieňajú na eurá. Za každé 1 € dostanete 1 bod a postupne sa môžete dostať až na Platinum členstvo, kde dosiahnete stálu zľavu až 20 % na všetky nákupy.

Doprava zadarmo

Obchodná sieť s obuvou Baťa sk ponúka službu Click & Collect – nakupujte online a tovar si vyzdvihnete na vybranej pobočke ešte v ten deň. V prípade, že sa Baťa topánky na pobočke nenachádzajú, doručia ich maximálne do 3 dní. Pri online objednávke a výberom dopravnej spoločnosti neplatíte poštovné pri objednávke nad 19,90 €.

Baťa zľavové kupóny

Obchodu Baťa vám prináša špeciálne Baťa zľavové kupóny a vy môžete ušetriť na nákupe. Sortiment kvalitnej značky musíte mať v botníku. Vyberte si neodolateľné Baťa topánky a počkajte na tú správnu dobu a nakupujte výhodne so zľavovým kupónom o ktorom vás budeme informovať ako prvý.

S Tipli ešte výhodnejší nákup ❤

Nezabudnite sa registrovať u nás na Tipli a využívajte cashback systém s ktorým budete odmeňovaný. S každou online objednávkou vám vrátim % z vášho nákupu. Nakupujte výhodnejšie a bez výčitiek s Tipli.sk.

Nakupujte ešte výhodnejšie v svetoznámej obchodnej sieti Baťa. Využite Baťa zľavy na vybraný sortiment.
Baťa obchod so značkou kvality je na trhu už od roku 1894. Baťa pochádza z Českej republiky, kde začala prvá výroba v Zlíne a postupne sa dostávala do celého sveta. Na Slovensko prišla v roku 1996 do Bratislave a dnes tu máme 18 predajní na celom území. Ponuka kvalitného a širokého sortimentu obuvi od elegantných lodičiek, poltopánok, čižiem, domácej obuvi až po tenisky a kabelky. Baťa spolupracuje so známymi tvárami, ktoré si v vzájomnej spolupráci vytvárajú vlastné kolekcie Baťa obuvi.
- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.