BUX.sk zľava a zľavové kupóny

4.8 (6x)
Milovníci dobrých kníh v eshope Bux.sk nakupujú za naozaj skvelé ceny.

1,5 %

späť z každého nákupu

V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako nákupom v Bux.sk ušetriť maximum?

Patríte medzi milovníkov kníh a neviete sa dočkať novinky svojho obľúbeného autora? Prezradíme vám, ako sa k nej s Tipli dostanete ešte výhodnejšie.

Bux zľavy na knihy, ktoré radi čítate

S akciami, ktoré potešia sa stretnete aj v kníhkupectve. A nie je ich málo. Marec mesiac knihy, vysvedčenie, prázdniny... Špeciálne akciové ponuky nie len na špeciálne príležitosti. Knihu tu často kúpite aj s 91 % zľavou. Bux.sk má aj také akcie, ktoré sa každoročne opakujú a zákazníci už vedia, kedy sa na ne môžu tešiť. Uvádzacie zľavy prinášajú tituly, ktoré sa na pulty kníhkupectiev ešte nedostali, ale keď si ich objednáte v predstihu, dostanete ich lacnejšie. Kniha dňa každý deň prináša novú knihu so zľavou 50%.

Bux zľavový kupón

Dobrá kniha nikdy nič nepokazí. Deň matiek, Deň otcov, Deň detí ani Vianoce si bez knihy nedokážete predstaviť? Využite Bux zľavový kupón, ktorý vychádza pri výnimočných príležitostiach a kúpou knihy urobte radosť sebe alebo svojim blízkym. Spoľahnite sa na Tipli a využite všetky Bux kupóny, ktoré sú v ponuke.

Bux.sk výpredaj pre vášnivých čitateľov

Aj v knihách platí, že staré musia uvoľniť miesto novým. Výpredaj kníh je veľmi obľúbený najmä pri knihách, s ktorými si chcete oddýchnuť a viete, že ich raz prečítate a už sa k nim nevrátite. Oddychovú literatúru tu môžete nakúpiť až v 70 % zľavách. Je takmer isté, že Bux výpredaj neopustíte len s jednou knihou.

Black Friday aj na Bux.sk

Výnimočná príležitosť výhodných nákupov je opäť tu! Black Friday oslavujú aj kníhkupectvá. Využite pestrú ponuku zlacnených kníh a oslavujte, ako sa v tento deň patrí.

Bux doprava zadarmo

Nakúpte akciové a neakciové knihy aspoň za 30 € a poštovné v Bux.sk uhradia za vás. Chýba vám ešte nejaké to euro? Prezrite všetky akcie, ktoré tu prebiehajú a radšej ako do poštovného, investujte do knihy. Príjemne čítanie!

Nezabudnite na cashback od Tipli

S cashbackom od Tipli ušetrite ešte viac. Za každý online nákup vás odmeníme a vrátime vám určité % z celkovej čiastky objednaného tovaru online. Rýchla registrácia na Tipli.sk a ešte výhodnejší nákup môže začať.

Internetové kníhkupectvo Bux.sk svoju históriu píše už od roku 2011. Očarí vás pestrou škálou kníh slovenských a svetových spisovateľov. Knihy, ktorými žijete tu nájde každý. Bux vás bude sprevádzať od detskej literatúry, cez čítanie pre násťročných, romantiku, detektívky, až po odbornú literatúru a encyklopédie. Bux má v ponuke viac ako 50 000 titulov. Nemusíte sa báť, že vám sa kniha neujde. Knihy sú na prvom mieste, ale kúpite tu aj CDčka, kalendáre a ostatný doplnkový sortiment. Z Bux.sk stále odídete s dobrou knihou.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1810 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo