CCC zľava a zľavové kupóny

Nakupujte ešte vhodnejšie obuv pre seba a svojich najbližších v predajni CCC. Využite CCC zľavy na vybraný sortiment.
V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

CCC zľavy

CCC sieť obchodov s najširším výberom obuvi, ponúka výhodné ceny na komplexný sortiment všetkých kategórií obuvi pre ženy, deti a mužov. Najnovšie trendy sa prispôsobia tvojmu štýlu či už elegantnému alebo športovému. Nakupujte obľúbené výrobky s CCC zľavou, o ktorej vás budeme informovať ako prvý počas celého roku.

CCC Klub

Vďaka CCC Klubu získate ešte výhodnejšie ceny vybraných produktov. Staň sa členom veľmi jednoducho – vyplňte formulár online alebo na predajni, vyzdvihnite si kartu a využívajte špeciálne ponuky a ďalšie výhody na celý sortiment obuvi. Nezmeškajte CCC výpredaje o ktorých budete informovaný SMS alebo môžete využiť CCC zľavový kód, ktorý dostanete na uvedenú emailovú adresu alebo na telefónne číslo.

CCC aktuálny leták

Nakupujte výhodne, nezmeškajte aktuálnu ponuku a prezrite si CCC leták. Tipli sa vám snaží zjednodušovať nákupy a upozorníme vás na CCC výpredaje, ako prvý a vy si môžete vybrať vysnené topánky a precestovať s nimi pol sveta.

...a nezabudnite na cashback od Tipli

Nakupujte ešte výhodnejšie s Tipli cashback systémom. Za každý nákup budete odmenení určeným % z online nákupu. Zaregistrujte sa a nakupujte obľúbený tovar so zľavou.

Nakupujte ešte vhodnejšie obuv pre seba a svojich najbližších v predajni CCC. Využite CCC zľavy na vybraný sortiment.
CCC predajne parita medzi cenovo najvýhodnejšie obchody so širokým sortimentom obuvi, kde si môžete vybrať balerínky, espedrilky, poltopánky, sandále, botasky, športovú obuv ako aj papuče, kabelky a doplnkový tovar na starostlivosť. Vybrať si môžete kožené aj syntetické materiály na každú príležitosť. Predajne CCC nájdete na území celého Slovenka.