Platí do: 31.12.2018

Internetový obchod Deichmann ponúka široký sortiment kvalitného tovaru pre dámy, deti a pánov na všetky príležitosti počas roka. Výber obuvi môžete prispôsobiť konkrétnej udalosti a Deichmann vám s výberom pomôže.

Deichmann zľavy

Vybraný sortiment okúzľujúcich topánok starostlivo sledujeme a prinášame vám, ako prvým, výber tých najlepších Deichmann zliav. Získať môžete zľavu až do výška 50% na vybranú obuv a kabelky. ak tiež sledujeme Daichmann výpredaj, ktorý je časovo obmedzený preto si ho nenechajte ujsť a sledujte Tipli.sk!

Deichmann doprava zadarmo

Deichmann si váži svojich zákazníkov a ponúka im možnosť doručenie objednaného tovaru v akejkoľvek hodnote, na území Slovenka, zadarmo. Doba dodania po odoslaní objednávky sú tri pracovné dni. Nakupovať tak môžete vo dne v noci z pohodlia domova.

Vrátiť a reklamovať tovar môžete v ktorejkoľvek predajni Deichmann, ktorých je vyše 70 po celom území Slovenska. Osobné vrátenie tovaru je bezplatné alebo ho môžete poslať na adresu skladu, v tomto prípade si náklady na poštové zákazník hradí sám.

Deichmann má už vyše 100 ročnú tradíciu s koreňmi v Nemecku a patrí medzi jedných z najlepších a najväčších obchodných reťazcov s obuvou. Ponúka kvalitný a hlavne široký sortiment obuvi od čižiem, lodičiek, domácej obuvi, poltopánok až po tenisky a kabelky. Kožený aj nekožený tovar svetových aj menej známych značiek sa nachádza v regáloch obchodov. Na eshope vás poteší možnosť filtrácie a tak sa dostanete k svojim vysneným kúskom pomocou pár kliknutí.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1281 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo