Platí do 31.07.2019

Letné zľavy až 50 % v Deichmann

Využite zľavy až 50 % na sezónnu obuv v internetovom obchode Deichmann. Zľavy platia na vybraný tovar v kategóriach dámskej, pánskej aj detskej obuvi.

Letné zľavy až 50 % v Deichmann

Využite zľavy až 50 % na sezónnu obuv v internetovom obchode Deichmann. Zľavy platia na vybraný tovar v kategóriach dámskej, pánskej aj detskej obuvi.

Pre túto ponuku nepotrebujete kód.

Prejsť na deichmann.com

Platí do 31.08.2019

Doprava zadarmo na všetko na Deichmann

Nakúpte v e-shope s obuvou Deichmann a za dopravu nezaplatíte ani cent. Všetky objednávky na území Slovenskej republiky sú doručené kuriérskou službou Slovak Parcel Service… Zobraziť viac Nakúpte v e-shope s obuvou Deichmann a za dopravu nezaplatíte ani cent. Všetky objednávky na území Slovenskej republiky sú doručené kuriérskou službou Slovak Parcel Service úplne zadarmo.

Doprava zadarmo na všetko na Deichmann

Nakúpte v e-shope s obuvou Deichmann a za dopravu nezaplatíte ani cent. Všetky objednávky na území Slovenskej republiky sú doručené kuriérskou službou Slovak Parcel Service úplne zadarmo.

Pre túto ponuku nepotrebujete kód.

Prejsť na deichmann.com

Internetový obchod Deichmann ponúka široký sortiment kvalitného tovaru pre dámy, deti a pánov na všetky príležitosti počas roka. Výber obuvi môžete prispôsobiť konkrétnej udalosti a Deichmann vám s výberom pomôže.

Deichmann zľavy

Vybraný sortiment okúzľujúcich topánok starostlivo sledujeme a prinášame vám, ako prvým, výber tých najlepších Deichmann zliav. Získať môžete zľavu až do výška 50% na vybranú obuv a kabelky. ak tiež sledujeme Daichmann výpredaj, ktorý je časovo obmedzený preto si ho nenechajte ujsť a sledujte Tipli.sk!

Deichmann doprava zadarmo

Deichmann si váži svojich zákazníkov a ponúka im možnosť doručenie objednaného tovaru v akejkoľvek hodnote, na území Slovenka, zadarmo. Doba dodania po odoslaní objednávky sú tri pracovné dni. Nakupovať tak môžete vo dne v noci z pohodlia domova.

Vrátiť a reklamovať tovar môžete v ktorejkoľvek predajni Deichmann, ktorých je vyše 70 po celom území Slovenska. Osobné vrátenie tovaru je bezplatné alebo ho môžete poslať na adresu skladu, v tomto prípade si náklady na poštové zákazník hradí sám.

Deichmann má už vyše 100 ročnú tradíciu s koreňmi v Nemecku a patrí medzi jedných z najlepších a najväčších obchodných reťazcov s obuvou. Ponúka kvalitný a hlavne široký sortiment obuvi od čižiem, lodičiek, domácej obuvi, poltopánok až po tenisky a kabelky. Kožený aj nekožený tovar svetových aj menej známych značiek sa nachádza v regáloch obchodov. Na eshope vás poteší možnosť filtrácie a tak sa dostanete k svojim vysneným kúskom pomocou pár kliknutí.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1657 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo