ASKO nábytok leták informácie

Všetky platné ASKO nábytok letáky na jednom mieste! ASKO nábytok leták pre tento aj nasledujúci týždeň. ASKO nábytok vydává letáky pravidelne 2x mesačne. ASKO nábytok letáky platia väčšinou od štvrtka do štvrtka nasledujúceho týždňa. Zmeny bývajú počas štátnych sviatkov.

Okrem letákov ASKO nábytok nepravidelne vydáva aj tematické katalógy napríklad na kuchyne alebo spálne. Na papierový leták sa môžete vykašlať, pretože u nás nájdete ASKO nábytok leták online.

Sieť predajní ASKO nábytok vstúpila na tuzemskú trh v novembri v roku 2006, kedy spoločnosť otvorila prvú predajňu v Nitre. Od tej doby patrí ASKO nábytok k popredným predajcom nábytku a bytových doplnkov na Slovensku. V súčasnej dobe nájdeme na Slovensku celkom 6 predajní a to ASKO Nitra, ASKO Košice, ASKO Bratislava a ASKO Poprad, Prievidza, Trenčín.

ASKO ponúka moderný aj klasický nábytok. Tovar je možné zakúpiť aj na ASKO nábytok e-shope. V predajniach a internetovom obchode nájdeme ASKO kuchyne, obývacie steny a zostavy, sedacie súpravy, pohovky, kreslá, jedálne sety, stoly a stoličky, ASKO postele, matrace, rošty, skrine a úložné priestory, komody a vitríny, regály, police, detský nábytok, nábytok a doplnky do kuchyne, zrkadlá, botníky, vešiaky, kancelársky nábytok, bytový textil, hodiny, koberce, lampy a svietidlá a ďalšie doplnky do bytu. Okrem toho ASKO nábytok ponúka aj záhradný nábytok ako altánky, hojdačky, kreslá, lehátka a ostatné.

Exkluzívne len v ASKO nábytok nájdeme značky nábytku ako Carta, Happy Asko, Masano, Phil Hill, Stefano Sardo, System Polster a Young Life. Na akčné ponuky pravidelne upozorňuje ASKO leták, ktorý vychádza 1x za 14 dní. Aktuálny ASKO nábytok leták si môžete prelistovať na týchto stránkach.

ASKO nábytok garantuje najnižšie ceny nábytku na trhu, umožňuje predaj na splátky, zaisťuje montáž nábytku, zapojenie elektrospotrebičov a dopravu zakúpeného tovaru. Pre zákazníkov, ktorí pravidelne nakupujú na ASKO e-shope si firma pripravila vernostný program, s ktorým získate zľavu už pri druhej objednávke. Navyše k nákupu môžete využiť ASKO nábytok zľavy a kupóny. Nezabudnitě ani na SCONTO Nábytok leták, IDEA Nábytok leták a Tempo Kondela leták. Aj v týchto obchodoch nakupite nábytok levně.

Podobné obchody ako ASKO NÁBYTOK s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o  3 % späť z ceny nákupu v obchode ASKO NÁBYTOK?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa