Obchody, kde vás odmeníme

Auto Kelly zľavové kupóny a zľavy

Zľavy 70 % vo výpredaji na Auto Kelly

 

Autokozmetika v eshope AUTO KELLY SLOVAKIA, s.r.o. - popredný dodávateľ a distribútor náhradných dielov na osobné a ľahké úžitkové vozidlá… viac

O obchode Auto Kelly

Neviete si rady s vaším štvor či dvojkolesovým tátošom? Pomôže vámAuto Kelly. Auto Kelly je jedným z najväčších distribútorovnáhradných dielovdo aút či motocyklov na Slovensku. Okrem toho zastrešuje širokúsieť autoservisov, kde vám radi pomôžu vyriešiť váš problém rýchlo a kvalitne.

E-shop Auto Kelly

Pokazilo sa vámautoči motorka? Potrebujete si vymeniť olej, doliať brzdovú kvapalinu či vodu do ostrekovačov? Máte pokazenú batériu alebo vám došla náplň do klimatizácie? Alebo chcete vášmu autu dopriať tú najlepšiu autokozmetiku? Ste automechanik a zháňate náhradné diely, ktoré potrebujete v čo najkratšom čase? S tým všetkým vám pomôžeAuto Kelly. Nakúpte jednoducho a pohodlne cez e-shopAutokelly.sk. Obchod navyše prináša svojim zákazníkomAuto Kelly zľavy, ktoré nemožno prehliadnuť. Široký sortiment, kvalita a rýchlosť. To je Auto Kelly.

Servisy Auto Kelly

Auto Kelly ponúka okrem širokého sortimentunáhradných dielov, kvapalín či autokozmetikyajservisné službypre vaše vozidlá. Koncept Auto Kelly servisov funguje naslovenskom trhu od roku 2011a prináša motoristom alternatívu k autorizovaným značkovým servisom. Auto Kelly zároveň garantuješpičkové služby, moderné vybavenie a kvalitnú prácu vyškolených automechanikov, ktorí vám ochotne pomôžu poradia a vaše vozidlo opravia.

Výhodou servisu Auto Kelly je tiežrýchlosť. Náhradné diely potrebné na opravu vozidiel sú do servisov Auto Kelly dodávané niekoľkokrát v priebehu dňa. Vaše vozidlo tak bude opravené v čo najkratšom možnom čase. Na stránkach Autokelly.sk si ľahko vyhľadáte k vám najbližší autoservis. Ak do servisu, tak jedine do Auto Kelly.

 • V tomto e-shopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se naAutotym.cz.
 • W tym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się zIntercars.pl.

O Auto Kelly

Auto Kelly sa radí k popredným distribútorom náhradných dielov, kvapalín či iného príslušenstva do aút či motocyklov na Slovensku. Zároveň zastrešuje širokú sieť autoservisov, v ktorej vám opravia vaše auto takpovediac na počkanie. Máte problém s vozidlom? Obráťte sa na Auto Kelly, kde je vám k dizpozícii tím odborníkov. Ochotne vám pomôžu, poradia a v najkratšm možnom čase váš problém k spokojnosti vyriešia.

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Auto Kelly.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.