Firmáreň zľavové kupóny a zľavy

Zdarma všetky vzory tlačív na Firmáreň.sk

 
   

Vzory tlačív, ktoré môžete potrebovať pri zakladaní živnosti a firmy, nájdete tu. viac

O obchode Firmáreň

Firmáreň

Dostali ste vynikajúci nápad na podnikanie? Nechcete stráviť dlhé hodiny na úradoch pri zakladaní živnosti alebo firmy? Práve pre vás tu je Firmáreň. Online založenie živnosti alebo firmy bez nutnosti behania po úradoch. Priaznivé ceny sú samozrejmosťou. Nezáleží na tom, či ste sa rozhodli predávať zimné pneumatiky, či ponúkať tie najlepšie tenisky na futbal. Z právneho hladiska je založenie spoločnosti s ručením obmedzeným priam povinnosťou. Vďaka firmaren.sk to nikdy nebolo jednoduchšie! Nerozmýšlajte preto príliš dlho a siahnite po jedinečnej možnosti vrhnúť sa do sveta podnikania. Prvý krok je vždy najtažší. Spoločne s Firmáreň.sk ho ale zvládnete bez problémov!

firmáreň skúsenosti

Čo všetko ponúka Firmáreň?

 • Založenie S.R.O.
 • zmeny v S.R.O.
 • založenie živnosti
 • rozšírenie živnosti
 • zrušenie živnosti
 • pozastavenie živnosti
 • zmeny v živnosti
 • regisračné sídlo
 • založenie občianskeho združenia
 • a mnoho ďalšieho...

Firmáreň kontakty

Skvelý zákaznícky servis a odovzdávanie skúseností je pre zákazníkov, ktorí sa rozhodli spolupracovať s firmáreň.sk samozrejmosťou. Ak však iba uvažujete o využití služieb, ktoré firmáreň ponúka a máte viaceré otázky, tak nezúfajte. Využite kontaktný formulár na stránke firmaren.sk a čoskoro sa dočkáte odpovede na všetko, čo ste potrebovali. Firmáreň centrála sa nachádza v Bratislave na ulici Miletičova 1. Firmáreň pobočka je na opačnej strane republiky v Košiciach na ulici Jantárová 2442/30. Pobočka vám je k dispozícii v pracovné dni od 8 do 16 hodín. Naopak centrála je otvorená o 2 hodiny dlhšie, čiže až do 18:00. Ak chcete ušetriť, prehliadnite si Firmáreň zľavy, kde nájdete množstvo výnimočných ponúk. Odporúčame sledovať aj sociálne siete. Najmä Firmáreň facebook, kde nájdete zaujímavé informácie a tipy. Napríklad aj rôzne exkluzívne výhody.

firmáreň v médiách

Firmáreň skúsenosti

Práve skúsenosti od spokojných zákazníkov sú zárukou kvality, ktorú Firmáreň ponúka. Množstvo kladných recenzií dokazuje, že takmer všetci zákazníci boli so službami, ktoré Firmáreň ponúka maximálne spokojní. Príkladom je aj Ján, ktorý napísal: „Skvelý prístup personálu, rýchla komunikácia ako telefónom tak aj mailami. Živnoť bola aktívna do nasledujúceho pracovného dňa bez starostí a za sumu, ktorú by som platil aj na úrade. Zabralo mi to 10 minút. Som tejto firme veľmi vďačný!“ Ďalším, kto sa rozhodol vyjadriť svoje nadšenie so spolupráce s firmou Firmáreň je Petra, ktorá napísala: „Firmáreň jednoznačne odporúčam. Založenie firmy cez túto spoločnosť bolo správne rozhodnutie. Objednávkový formulár je jednoduchý a prehľadný, o každom kroku (po uhradení a doručení dokumentov) som bola informovaná mailom, presne som vďaka nim vedela, v akom stave je založenie firmy. Sú veľmi rýchli, priateľskí, nápomocní, čokoľvek som potrebovala vedieť, dostala sa mi jasná odpoveď. Bezchybné založenie firmy, žiadne problémy, super prístup...“

Firmáreň zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Kupón na zľavu 8 % na Firmaren.sk

14.09.2020 - Zľava platí na založenie s.r.o.

Podobné obchody

O Firmáreň

Dostali ste vynikajúci nápad na podnikanie? Nechcete stráviť dlhé hodiny na úradoch pri zakladaní živnosti alebo firmy? Práve pre vás tu je Firmáreň. Online založenie živnosti alebo firmy bez nutnosti behania po úradoch. Priaznivé ceny sú samozrejmosťou.

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Firmáreň.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.