Firmáreň

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Firmáreň zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 3,5 € v obchode Firmáreň

Platí do 24.10.2021

 
   

Dostali ste vynikajúci nápad na podnikanie? Nechcete stráviť dlhé hodiny na úradoch pri zakladaní živnosti alebo firmy? Práve pre vás tu je ...

Zdarma všetky vzory tlačív na Firmáreň.sk

+ 3,5  naspäť z nákupu
   

Vzory tlačív, ktoré môžete potrebovať pri zakladaní živnosti a firmy, nájdete tu. viac

O obchode Firmáreň

Firmáreň

Dostali ste vynikajúci nápad na podnikanie? Nechcete stráviť dlhé hodiny na úradoch pri zakladaní živnosti alebo firmy? Práve pre vás tu je Firmáreň. Online založenie živnosti alebo firmy bez nutnosti behania po úradoch. Priaznivé ceny sú samozrejmosťou. Nezáleží na tom, či ste sa rozhodli predávať zimné pneumatiky, či ponúkať tie najlepšie tenisky na futbal. Z právneho hladiska je založenie spoločnosti s ručením obmedzeným priam povinnosťou. Vďaka firmaren.sk to nikdy nebolo jednoduchšie! Nerozmýšlajte preto príliš dlho a siahnite po jedinečnej možnosti vrhnúť sa do sveta podnikania. Prvý krok je vždy najtažší. Spoločne s Firmáreň.sk ho ale zvládnete bez problémov!

firmáreň skúsenosti

Čo všetko ponúka Firmáreň?

 • Založenie S.R.O.
 • zmeny v S.R.O.
 • založenie živnosti
 • rozšírenie živnosti
 • zrušenie živnosti
 • pozastavenie živnosti
 • zmeny v živnosti
 • regisračné sídlo
 • založenie občianskeho združenia
 • a mnoho ďalšieho...

Firmáreň kontakty

Skvelý zákaznícky servis a odovzdávanie skúseností je pre zákazníkov, ktorí sa rozhodli spolupracovať s firmáreň.sk samozrejmosťou. Ak však iba uvažujete o využití exkluzívne výhody.

firmáreň v médiách

Firmáreň skúsenosti

Práve skúsenosti od spokojných zákazníkov sú zárukou kvality, ktorú Firmáreň ponúka. Množstvo kladných recenzií dokazuje, že takmer všetci zákazníci boli so službami, ktoré Firmáreň ponúka maximálne spokojní. Príkladom je aj Ján, ktorý napísal: „Skvelý prístup personálu, rýchla komunikácia ako telefónom tak aj mailami. Živnoť bola aktívna do nasledujúceho pracovného dňa bez starostí a za sumu, ktorú by som platil aj na úrade. Zabralo mi to 10 minút. Som tejto firme veľmi vďačný!“ Ďalším, kto sa rozhodol vyjadriť svoje nadšenie so spolupráce s firmou Firmáreň je Petra, ktorá napísala: „Firmáreň jednoznačne odporúčam. Založenie firmy cez túto spoločnosť bolo správne rozhodnutie. Objednávkový formulár je jednoduchý a prehľadný, o každom kroku (po uhradení a doručení dokumentov) som bola informovaná mailom, presne som vďaka nim vedela, v akom stave je založenie firmy. Sú veľmi rýchli, priateľskí, nápomocní, čokoľvek som potrebovala vedieť, dostala sa mi jasná odpoveď. Bezchybné založenie firmy, žiadne problémy, super prístup...“

Firmáreň zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 8 % na založenie vlastnej firmy na Firmáreň

31.12.2020 - Portál na zakladanie a zmeny v spoločnosti. Kód zadajte v košíku.

Kupón na zľavu 8 % na Firmaren.sk

30.11.2020 - Zľava platí na založenie s.r.o.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Firmáreň

Dostali ste vynikajúci nápad na podnikanie? Nechcete stráviť dlhé hodiny na úradoch pri zakladaní živnosti alebo firmy? Práve pre vás tu je Firmáreň. Online založenie živnosti alebo firmy bez nutnosti behania po úradoch. Priaznivé ceny sú samozrejmosťou.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky
Založení s. r. o. 3,5 
Založení občanského sdružení 2,6 
Burza firem 0,2 
Peniaze späť z nákupu  3,5 
Změny v s. r. o. 2,1 
Založení živnosti 1 
Založení živnosti pro stálé zákazníky 0,8 
Zrušení živnosti 0,4 
Pozastavení živnosti 0,3 
Změny v živnosti 0,4 
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3,5  späť z ceny nákupu v obchode Firmáreň?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.