Obchody / RegioJet O RegioJet -

RegioJet

Pre obchod RegioJet práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavy z obchodov Booking alebo About You.

Arinara Beach Resort Phuket, Thajsko

Platí do 08.10.2022

+ 4 % naspäť z nákupu

Rezort Arinara Bangtao Beach sa nachádza 2 minúty peši od pláže Bangtao.

O obchode RegioJet

RegioJet autobusy

S RegioJet sa dostanete k susedom do Českej republiky i do vzdialenejších miest v Európe. Spoločnosť vám budú robiť žlté RegioJet autobusy, s ktorými zmeníte pohľad na cestovanie autobusom. Zaraďte sa aj vy medzi milióny spokojných a verných cestujúcich a cestujte za výhodné ceny a s nadštandardnými službami na palube, ako je wifi, vybrané nápoje zadarmo, denná tlač. Chystáte sa na dovolenku alebo iba na predĺžený víkend? Pred kúpou lístkov si pozrite RegioJet zľavy, ktoré by ste mohli využiť.

RegioJet autobusy prevádzkujú aj vnútroštátne linky v Českej republike. Žlté autobusy spájajú mestá Prahu a Brno s tromi desiatkami ďalších miest. Na medzinárodných linkách premávajú do 14 európskych krajín. Vyraziť s nimi môžete smer Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, Taliansko alebo Maďarsko. Potrebujete odviesť na letisko? Žlté autobusy vás prepravia do Viedne, Budapešti, Drážďan, Berlína, Frankfurtu a na ďalšie letiská.

RegioJet Chorvátsko

Počas turistickej sezóny môžete pohodlne a luxusne vycestovať s RegioJet bus do obľúbenej turistickej destinácie Chorvátska. Žltý autobus vás prepraví na dovolenku v smere Zadar, Sukošan, Biograd, Pakoštane, Vodice, Šibenik, Primošten, Trogir a Split. Tak kedy balíte kufre a vyrážate na dovolenku?

RegioJet vlaky

RegioJet vlaky spustili revolúciu na koľajach na Slovensku a v Česku. Tak, ako v autobusoch, tak aj vo vlakoch ponúkajú cestujúcim najvýhodnejšie ceny, nadštandardné pohodlie a proklientsky servis. Pravidelnú osobnú železničnú dopravu môžete využiť s vlakmi InterCity na trase Praha - Ostrava - Žilina - Košice a na trase Praha - Brno - Bratislava. Aby vám neušla žiadna akcia, sledujte RegioJet letáky a buďte informovaní medzi prvými.

 • V podobném eshopu můžete nakupovat i v Česku, podívejte se na Dovolená.cz.
 • Podobny sklep Bezdroza.pl mamy mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odmeníme

O RegioJet

RegioJet je súkromný autobusový a vlakový prepravca, ktorý vás odvezie do Českej republiky, ale aj do sveta komfortne a za skvelé ceny. Do jeho portfólia patrí aj najväčšia agentúra pre predaj jazykových a pracovných pobytov v zahraničí Student Agency.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod RegioJet.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa