Zdravé stravovanie

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Zdravé stravovanie zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 2 % na všetko v obchode Zdravé stravovanie

Platí do 18.09.2021

 
   

Internetový obchod Zdravé Stravovanie je pre vás určite tým pravým, ak chcete od základov zmeniť životný štýl. Nezačínajte zajtra. Začnite.…

O obchode Zdravé stravovanie

Internetový portál Zdravé stravovanie vám ponúka možnosť zmeniť svoj život. Začnite jesť zdravšie a cíťte sa viac fit. Nikdy to nebolo jednoduchšie. Vaše telo sa vám poďakuje. K dispozícii sú aj Zdravé stravovanie recepty, ktoré vám poradia, čo dnes variť. Vzhľadom na kvalitu surovín, ponúka Zdravé stravovanie skvelé ceny! Chcete ich ešte zlepšiť? Využite zdravé stravovanie zľavový kód a šetrite pri každom nákupe. Využiť môžete aj cashback od Tipli.

zdravé stravovanie jedlo

Zdravé stravovanie

Internetový obchod Zdravé stravovanie vznikol v roku 2009, a už od začiatku sa špecializuje na predaj špičkových produktov najvyššej kvality a aj špecifických výživových doplnkov. Všetky produkty, ktoré nájdete na Zdravestravovanie.sk sú od inovatívnych spoločností, ktoré svojimi novými technologickými výskumami dosahujú lepšiu účinnosť každým novým produktom. Novoročné chudnutie je skutočne hračka s výživovými doplnkami od Zdravé stravovanie. To je len malá ochutnávka zo širokého spektra produktov, ktoré Zdravé stravovanie ponúka. Určite sa oplatí vyskúšať!

Zdravé stravovanie kontakty

Zdravé stravovanie zákaznícke centrum je pripravené zodpovedať všetky vaše otázky. Kontaktovať ho môžete telefonicky alebo mailom na info@zdravestravovanie.sk alebo využite kontaktný formulár, ktorý ponúka Zdravé stravovanie eshop. V prípade reklamácie kontaktuje zákaznícke centrum, kde dostanete všetky potrebné informácie. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Predovšetkým Zdravé stravovanie facebook a instagram. Nájdete tam množstvo zaujímavých informácií, noviniek a tipov. Napríklad na top vitamíny pre vaše zdravie.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku lekarna.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku natura.pl.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Zdravé stravovanie

Internetový obchod Zdravé Stravovanie je pre vás určite tým pravým, ak chcete od základov zmeniť životný štýl. Nezačínajte zajtra. Začnite práve teraz a ušetrite. Využite Zdravé stravovanie zľavové kódy a samozrejmosťou je aj rýchle doručenie.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2 % späť z ceny nákupu v obchode Zdravé stravovanie?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.