Čo je to AliExpress day?

Aliexpress, najväčší čínsky internetový obchod kde nájdete všetko od A po Z.

Ponúka širokú škálu produktov za najvýhodnejšiu cenu. Na AliExpress nájdete všetko od módnych doplnkov, oblečenia, obuvi cez šperky, elektroniku, hračky, športové potreby, domáce potreby, až po kozmetiku. Súčasťou obchodu sú stovky predajcov, ktorí ponúkajú buď ten najlacnejší tovar väčšinou s tou najnižšou cenovkou alebo tovar vyššej kvality za priaznivé ceny.

AliExpress ponúka svojim zákazníkom denne akciové kupóny a mince prostredníctvom, ktorých môžete za tovar ušetriť. Mince si môžete vytočiť každý deň v kolese šťastia a následne ich premeniť na ďalšie zľavové kupóny, pomocou ktorých môžete ušetriť ďalšie peniaze. AliExpress každoročne organizuje svoj špeciálny deň, kedy ponúka oproti bežným dňom extrémne nízke ceny . Spolu s týmito najnižšími cenami ponúka i zábavu spojenú so získavaním kupónov.

Počas tohto obdobia sa môžete zabaviť a pritom i ušetriť nákupom za najnižšie ceny v roku. Čoskoro nás čaká Aliexpress day kedy budete môcť nakúpiť to, čo potrebujete doslova za pár centov. V rámci akcie AliExpress day, , ktorá sa koná každý rok môžete ušetriť viac eur ako zvyčajne. Tento deň je dňom najnižších cien na Aliexpresse preto v tento deň nájdete v tomto obchode zlacnený tovar až do výšky 50  % , navyše vám k tomu ponúkame cashback 10  %.

Cashback inak nazývaný i vrátenie peňazí alebo poskytnutie bodov, ktoré je neskôr možné premeniť na peniaze. U nás môžete dostať späť až 10  % z nákupnej ceny výrobku, stačí ak prostredníctvom TIPLI nakúpite na AliExpresse . Pre získanie cashbacku stačí ak sa zaregistrujete na našom webe TIPLI tipli a následne sa pomocou svojho účtu dostanete do eshopu AliExpresu potom už môžete nakupovať spolu s vrátením peňazí.

Kedy sa koná AliExpress day?

Aliexpress, najväčší čínsky internetový obchod, ktorý ponúka široký sortiment za najnižšie ceny , má svoj deň. Aliexpress day sa koná každý rok na prechode ročného obdobia jesene so zimou. Deň plný zliav na Aliexpresse sa nezadržateľne blíži a vy by ste si to nemali nechať ujsť. Čaká vás viac ako desať miliónov produktov v extrémnych zľavách. Súčasťou tohto dňa sú aj kupóny či online hry , pri ktorých sa nielenže zabavíte, ale ešte k tomu aj vďaka, ktorým ušetríte pri vašich nákupoch.

Na najväčšom online eshope sa opäť aj tento rok chystajú všetci predajcovia, aby vám ponúkli tie najnižšie ceny za svoje výrobky. Aj tento rok sa tento deň koná 11. novembra , nezabudnite si tento dátum poznamenať do svojho diára, aby ste ho neprešvihli. Extrémne zľavy budú totiž trvať iba v tento jeden deň, preto by ste si nemali túto udalosť nechať ujsť. Zľavy môžete využiť na všetok sortiment od všetkých druhov oblečenia, módnych doplnkov, šperkov až po spotrebnú elektroniku, počítače, mobily, hračky alebo i na doplnky do domácnosti alebo domáce náradie.

vPrvýkrát sa Aliexpress deň konal v roku 2009, kedy však ešte tento deň nemal taký úspech, ako je tomu dnes. Dnes si totiž môžete vybrať z viac ako 10  miliónov produktov od tisícky predajcov. V tento deň si môžete vybrať nielen z najširšieho sortimentu produktov za extrémne najnižšie ceny, ale taktiež môžete aj ušetriť oveľa viac ako zvyčajne. Súčasťou tohto dňa sú aj online hry , pri ktorých si oddýchnete a k tomu ešte získate i mince, ktoré môžete premeniť na zľavu pri nákupe v istej hodnote. Ďalším spôsobom ako môžete ušetriť je nakúpiť i v tento deň cez náš portál TIPLI a vám vrátime naspäť až 10  % v cashbacku.

Ušetriť môžete taktiež aj využitím špeciálnych kupónov, ktoré Aliexpress v tento deň svojim zákazníkom poskytne.

Aliexpress day sa koná 11. novembra každý rok v Číne , ale kvôli časovému posunu si vy môžete vychutnať kúpu tovaru za najnižšie ceny už deň predtým.

Alieexpress deň na Slovensku bude tento rok prebiehať od 10. novembra v čase od 17:00 až do 11. novembra do 16:59 . K dispozícií budete mať zlacnený tovar vo všetkých kategóriách od športového vybavenia, cez módu, šperky, hodinky, hračky pre deti či elektroniku, počítače alebo až po tovar pre vaše hobby a voľný čas.

AliExpress day 2018

Aliexpress najväčší čínsky eshop, uskutočňuje každý rok už od roku 2009 svoj legendárny Aliexpress day. Každý rok sa tento deň koná 11. novembra a inak tomu nebude ani tento rok. Aliexpress ponúka bežne najlepšie nákupy najširšieho sortimentu za najnižšie ceny ale v tento špeciálny deň má pre svojich zákazníkov pripravené špeciálne zľavy, ktoré je možné využiť iba v daný deň. Tento deň zvykne byť najúspešnejším dňom Aliexpressu vôbec, tržby sa šplhajú k miliardám korún.

Ako každoročne, aj tento rok sa tohto podujatia zúčastní viac ako polovica predajcov na Aliexpresse, je teda viac než isté, že nájdete medzi veľkými zľavami i produkty vášho obľúbeného predajcu. Pár dni pred zahájením Aliexpress dňa budete mať, ako tradične možnosť získať niektoré zo zľavnených kupónov buď v percentuálnej hodnote zľavy z nákupu, alebo v podobe zľavy na pár dolárov, ktorá sa vám odčítajú pri kúpe tovaru v košíku. Najviac kupónov, ktoré môžete získať je s hodnotou od 2  dolárov vyššie.

Svoje šance na najlacnejší nákup môžete zdvojnásobiť i nákupom cez TIPLI , pretože vám z každého nákupu vrátime 10  %. Aj tento rok budú však k dispozícií kupóny na mobilnej aplikácií Aliexpress kde si môžete zahrať koleso šťastia alebo iné hry, ktoré vám zaručia získanie zľavnených kupónov. Na rozdiel od bežných kupónov, bude možné tieto kupóny použiť i bez obmedzenia nákupu nad danú čiastku.

Minulé ročníky. 2017, 2016, 2015

Aliexpress určite všetci poznáte, je to najväčší čínsky eshop svojho druhu. Ponúka výber tovaru od A po Z. Jednoducho v tomto internetovom obchode nájdete všetko, čo ste kedy hľadali a občas tu nájdete i to čo nepotrebujete. Ale hlavne, nájdete tu bežný spotrebný tovar, dekorácie, elektroniku, počítače, módu či módne doplnky, ale taktiež i hračky pre deti za bezkonkurenčne najnižšie ceny . Pri mnohých objednávkach tovaru máte nielenže najnižšiu cenu ale k tomu i dopravu zadarmo .

Aliexpress day alebo inak nazývaný i deň najnižších cien sa koná v tomto internetovom obchode už od roku 2009, kedy ale ešte nemal toľko fanúšikov, priaznivcom a zákazníkov. V tomto roku svoj tovar na tomto dni ponúkalo iba zo 40 predajcov, tržby v danom roku boli minimálne. Najväčší obdiv a záujem si získal tento deň okolo roku 2013, kedy začal dosahovať reálne tržby a i zákazníci začali prejavovať výrazný záujem o ponúkaný tovar. O rok na to už tržby dosiahli miliardy dolárov pretože v tomto čase sa o tento internetový obchod začínala výrazne zaujímať verejnosť a taktiež sa do tejto akcie zapojilo i viac predajcov. Najväčší zlom nastal v roku 2016 kedy nastal nákupný ošiaľ už počas prvých hodín po začatí tohto dňa, v roku 2017 prekročili tržby z tohto dňa 500 miliárd korún. Každý rok sa v tento deň zoskupí veľká väčšina predajcov so svojim tovarom, aby vám ako zákazníkom mohla ponúknuť ten najlepší tovar za najnižšie ceny v roku. Ak hľadáte vhodný čas na váš nákup na Aliexpresse, tak práve tento deň je najvhodnejší.