Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 7 €.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Teta drogerie

Teta drogerie

www.tetadrogerie.sk
Nakupovať kvalitnú drogériu za rozumné ceny sa dá. Zájdite si do Teta drogérie. Nájdete tam skvelé kozmetické prípravky, bežnú drogériu, ale aj prášky na pranie či čistiace prostriedky. Pozrite si Teta drogérie otváracie hodiny a vyrazte na výhodné nákupy drogérie. Nakupovať v drogérii Teta sa jednoducho oplatí.

O obchode Teta drogerie

Sieť Teta drogérie

História značky Teta drogérie sa začala písať v roku 1992. Šestica študentov založila firmu Solvent, ktorá sa pôvodne špecializovala na predaj zrkadiel. Neskôr do sortimentu pribudli natáčky a hrebene, papiernické produkty a postupne sa predajne začali špecializovať na predaj drogistického tovaru. Samotná značka Teta drogérie je pod týmto názvom na trhu od roku 2002 a zaraďuje sa medzi jednu z najväčších sietí drogérii v Čechách a na Slovensku.

Teta drogérie - produkty za výhodné ceny

Do sortimentu produktov, ktoré zoženiete v sieti drogérie Teta nájdete kvalitné veci akými sú kozmetika, parfémy, rôzne produkty ako farby na vlasy, šampóny. Zároveň v drogériách kúpite čistiace produkty do svojej domácnosti, ale aj pracie prášky. Verní zákazníci môžu požiadať o členstvo v Teta klube. Po prihlásení získate klubovú kartičku, s ktorou na vás čakajú zaujímavé členské výhody.

Teta drogérie predajne a otváracie hodiny

Sieť obchodov nájdete vo viacerých slovenských mestách. Nakupujte v Teta drogérie Košice, navštívte predajne v Nitre či v Bratislave. K sebe najbližšiu drogériu si ľahko nájdete na internete. Na webe si viete rovnako skontrolovať Teta drogérie otváracie hodiny, takže sa vám nikdy nestane, že by ste sa vybrali na nákupy zbytočne. Pokiaľ potrebujete s čímkoľvek poradiť, obráťte sa na infolinku Teta drogérie alebo napíšte e-mail na zákaznícku adresu.

Nezabudnite na Téta drogérie leták

Chcete nakupovať kvalitný drogistický tovar svetoznámych značiek alebo stavte na špeciálne Teta drogérie značky, akými sú Ellie, Happy Mimi, Q-Clean, Q-Power a ďalšie. Sledujte pravidelne Teta drogérie leták a vždy budete mať poruke všetky najnovšie informácie o akciových ponukách v sieti drogérie Teta. Ak chcete ušetriť slušné sumy peňazí, využite Teta drogérie zľavy a nakupujte všetky produkty za tie najlepšie ceny.

Podobné obchody

Články

Aktuálne akciové letáky #44 týždeň: Retro…

Pozrite sa, aké lákavé akčné letáky si tento týždeň pripravili slovenské obchody. Nakupujte...
29.10.2018 Zobraziť článok
 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1350 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo