Teta drogerie

O obchode Teta drogerie

Drogéria sa dnes dá nakupovať lacnejšie a aj v top kvalite. Môžete sa o tom presvedčiť v Teta drogérii. Je to sieť predajní s drogériou, kozmetikou, potrebami na upratovanie i pranie. Všetko za skvelé ceny, ktoré vás určite potešia. Nájdete tam rôzne známe značky kozmetiky - Miss Sporty, Dermacol a iné, ale aj originálne značky od Teta drogérie.

Predajne Teta drogérie

Predajne Teta drogérie nájdete v mnohých mestách na Slovensku. Napríklad v Bratislave, v Košiciach, v Brezne, v Senici či v Banskej Bystrici. No miest, kde nájdete Teta drogérie predajňu je oveľa viac. Všetky nájdete v mape priamo na stránkach Teta drogérie. Tam takisto nájdete všetky otváracie hodiny. V Teta drogériách môžete nakupovať aj v českých predajniach.

Obrázok
Teta drogérie predajne

Teta drogérie klub

Ak sa chcete stať verným zákazníkom Teta drogérie, môžete sa stať členom klubu. Získate vernostnú kartu a môžete pri nákupe získavať rôzne výhody. Ak si zaregistrujete aj e-mail, každý mesiac môžete mať zľavové kupóny na nákup. 

Obrázok
Teta drogérie vernostná karta

Nákupy s vôňou kávy

Navyše, ak sa stanete členom klubu, pri nákupe v Teta drogérii si môžete dopriať výbornú kávu od Lavazza, alebo horúcu čokoládu od Nesquick. Ak milujete tieto nápoje, nakupovanie bude ešte príjemnejšie.

Teta drogérie sociálne siete

Ak sa chcete medzi prvými dozvedieť o novinkách a zaujímavostiach zo sveta Teta drogérie, odporúčame sledovať Teta drogérie Facebook alebo Instagram. Nájdete tam rôzne súťaže a novinky. A tiež sledujte akciové letáky, v ktorých nájdete množstvo zliav.

Obchody, kde vás odmeníme

O Teta drogerie

Nakupovať drogériu za dostupné ceny je v Teta drogériách skutočne možné. Stačí zájsť do niektorej z predajní a nakúpiť všetko čo potrebujete a nemusíte utratiť kopu peňazí. Nájdete tam kozmetiku, čistiace produkty či produkty na pranie a oveľa viac. 

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Teta drogerie.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa