Aktuálne letáky informáce

Prelistujte si všetky nové letáky a zistite, kde sa tento týždeň oplatí nakupovať. Prinášame vám aktuálne akční letáky populárnych obchodov. Nechodia vám letáky do schránky alebo vás nebaví listovať v toľkých papieroch? Vyberte si len tie, ktoré vás zaujímajú. V tejto kategórii nájdete vždy najnovšie letáky z obchodov ako Lidl, Kaufland, Tesco, Billa či ďalších.

Aktuálne letáky na jednom mieste

Pripravili sme si pre vás prehľad všetkých aktuálnych letákov. Prelistujte si najnovšie akčné ponuky pohodlne jednom mieste! Zaujíma vás, kde tento týžden nakúpite nejvýhodnejšie ovocie, mäso, drogériu, nové elektro alebo nábytok? Tak to ste na týchto stránkach správne. V tejto kategórii na vás čakajú aktuálne akciové letáky zo supermarketov, hypermarketov, elektro obchodov, obchodov s nábytkom a mnoho ďalších.

Pozrieť si môžete aktuálny Lidl leták, Billa leták, Tesco leták, Kaufland leták, Metro leták. Okrem letákov supermarketov či hypermarketov v sekcii nájdete aj letáky menších sietí predajní, ktoré sa nachádzajú aj menších mestách či dedinách ako napríklad CBA leták, Terno leták alebo COOP Jednota leták.

Nové akciové letáky s elektronikou

Okrem potravín tu nájdete aj nové letáky s ponukou kvalitnej elektroniky za zlomok ceny. Pozrite sa, kde na vás práve teraz čakajú výhodne zľavy či akciové ponuky na domáce spotrebiče, mobilné telefóny, počítače a ďalšie technické vychytávky. Nechodia vám letáky do schránky? Nevadí. U nás si ich môžete prelistovať všetky pohodlne na jednom mieste online. Pozrite si Euronics leták, PLANEO elektro leták, OKAY leták, Mall.cz leták a hromady ďalších.

Najnovšie letáky pre dom, byt a záhradu

Staviate dom, rekonštruujete byt alebo len zháňate nový nábytok? Pozrite sa do aktuálnych katalógov. Každý týžden sa tak môžete inšpirovať novinkami a hľadať tie nejvýhodnejšie ceny. Z tejto kategórie doporučujeme jednoznačne IKEA katalóg, ASKO leták, Sconto leták, JYSK leták, Möbelix leták, Baumax leták alebo Merkury Market leták.

Našou hlavnou snahou je šetriť vaše peniaze čo najviac. Preto vám prinášame aj to najlepšie zo svety módy, topánok, kozmetiky, drogérie či športových doplnkov. Nové aktuálne letáky tiež obsahujú informácie o super ponukách z lekární. Vďaka nášmu ostrému zraku budete vedieť, kde sa vám oplatí nakupovať. Nové letáky pridávame každý deň. Zabudnite na premrštené ceny, nevýhodné ponuky. Šetrite čo najviac peňazí a nakupujte výhodnejšie.

Chcete prísť o odmenu až 15 % z každého nákupu na internete?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa