Aktuálne letáky a letáky na budúci týždeň Terno

Archív letákov

Terno leták informácie

Všetky platné Terno letáky nájdete odteraz na jednom mieste! Terno vydáva pravidelne niekoľko druhov letákov. Vychádzajú vždy 1x do týždňa. Letáky majú platnosť väčšinou od utorka do stredy.

Okrem klasických letákov Terno pravidelne vydáva aj Terno letákovku. Akciové letáky vás upozornia kedy je akcia dňa alebo či ide o akcie na víkend. Leták Terno vám pomôže nakúpiť potraviny výhodne za akciové ceny. Nemusíte už čakať na papierový leták. U nás nájdete vždy Terno leták aktuálny online.

Terno - história obchodu a aktuálna ponuka tovarov

História spoločnosti siaha až do roku 1978. Od mája 2016 sa novým vlastníkom spoločnosti stala spoločnosť TERNO real estate, s.r.o. V súčasnosti prevádzkuje 116 maloobchodných predajní. TERNO Aupark ponúka aj nadštandardný sortiment, ako je FRESH kútik, ktorý ponúka čerstvé šťavy, bagety, jogurty či zákusky. TERNO Bratislava prevádzkuje najväčšiu sieť predajní, pričom svoje predajne má aj v Pezinku, Trenčíne a v Banskej Bystrici. Spoločnosť prevádzkuje aj menšie bratislavské predajne potravín pod názvom Nobelka, Kašmírka a Miletička. TERNO predajne ponúkajú svojim zákazníkov najkvalitnejšie výsekové mäso, čerstvú zeleninu a ovocie a denne čerstvé pečivo z vlastných pekární. Pred návštevou predajne si určite skontrolujte Terno otváracie hodiny a akčný Terno leták. Online vždy nájdete aj Terno budúci leták.

Výhody pre zákazníkov

Terno má tiež svoj program pre verných zákazníkov. Pri nákupe držitelia Terno karty môžu nakupovať za výhodnejšie ceny každý deň a užívať si ďalšie výhody! Treba hľadať v predajniach produkt označený symbolom * a získate extra Terno zľavy každý týždeň a skvelé zľavy každý mesiac. Pre zákazníkov vo veku od 60 rokov je symbol ** Seniorská zľava. Spoločnosť Terno zverejňuje nové zľavy a akčné letáky TERNO pravidelne raz týždenne. S podobnou pravidelnosťou vychádzajú letáky Tesco alebo letáky Lidl.

Doplnkové zákaznícke služby

Terno poskytuje aj doplnkové zákaznícke služby. Svoje faktúry, poštové poukážky a šeky môžete zaplatiť priamo pri platení za nákup v predajniach. Terno akceptuje aj rôzne druhy poukážok a kariet napríklad: Doxx stravné lístky, Ticket Restaurant, Jedálny kupón Chéque Déjeuner atď. Môžete priamo pri pokladni dobiť kredit do vášho mobilného telefónu: O2, Orange, Telekom a platiť platobnou kartou: Visa, Maestro, MasterCard, V Pay, Diners Club International. V predajniach TERNO je možnosť prostredníctvom služby CashBack vybrať hotovosť až do výšky 50 EUR priamo pri platbe kartou za nákup v hodnote min. 5 EUR. V predajniach su akcteptované aj študentské, mládežnícke a učiteľské preukazy. Ich držiteľia majú zľavu 2 % z nákupu. Zľava platí pre držiteľov platných preukazov ISIC, ITIC a EURO<26. Zľavu nie je možné kombinovať s vernostnými kartami Terno karta, Terno plus, Moja Samoška, Moja karta. Terno sa zapojilo do boja proti plytvaniu s potravinami. Počas pilotného projektu daroval reťazec prostredníctvom Potravinovej banky Slovenska výrobky v hodnote viac ako 10 000 eur.

Zaujíma vás, kde ešte nakúpite potraviny výhodne? Mrknitě na leták Kaufland, leták Billa a leták COOP.

Podobné obchody ako Terno s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Terno.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa