TEVOS drogéria leták informácie

Prezrite si TEVOS drogéria akčný leták a nakupujte za tie najlepšie ceny. Predajca si pre vás pripravuje špeciálnu ponuku produktov pravidelne každý mesiac. Nenechajte si ujsť príležitosť nakúpiť vaše obľúbené produkty za lacnejšie a prelistujte si náš online leták.

Archív letákov

Spoločnosť pôsobí na našom trhu už od roku 1992. TEVOS drogérie je predajca komplexného drogistického tovaru a kozmetického sortimentu úplne pre každého. Pokiaľ podporuje a preferujete nákup u lokálnych predajcov, potom ste tu správne. Drogéria TEVOS je firma zaoberajúca sa oblasťou predaja drogistického a kozmetického tovaru so sídlom v slovenskom meste Prievidza, kde sa nachádza aj vlastný distribučný sklad slúžiaci na zásobovanie predajní ako aj veľkoobchodnú činnosť.

Sortiment ponúkajú za tie najlepšie ceny už vo viac ako 27 mestách západného a stredného Slovenska, kde sa nachádza takmer 40 maloobchodných predajní. Predajne nájdete vo väčších mestách, ako napríklad Nitra či Trnava ako aj v tých menších, ako Prievidza alebo Hlohovec. Ponuka ich produktov je veľmi široká a obsahuje prakticky kompletný výber pracích práškov, čistiacej kozmetiky, osobnej kozmetiky, drogistického tovaru pre upratovanie a čistú domácnosť a samozrejme aj bohatú ponuku značkových vôní, parfumov, deodorantov a antiperspirantov. Jednoducho, nech hľadáte do vašej domácnosti alebo pre vás čokoľvek, tu to určite nájdete.

Preferuje svoju obľúbenú značku? Predajca ponúka výrobky od tých najvýznamnejších spoločností ako je Dermacol, Henkel, Nivea, Schwarzkopf, L'Oréal, P&G a mnoho ďalších.

Predajca sa odlišuje od svojich konkurentov najmä nízkymi cenami počas celého roka a kvalitou svojich produktov, čím svojich zákazníkov teší najviac. Za nízke ceny v predajniach nenájdete len akčný tovar, ale aj tovar z celého sortimentu. Spoločnosť pre vás pravidelne, každý mesiac, pripravuje TEVOS drogéria leták kde nájdete produkty za tie najvýhodnejšie ceny a poskytuje aj rôzne TEVOS drogérie zľavy a kupóny k nákupu.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1283 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo