Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.

Archív letákov

TEDi katalóg informácie

Prelistujte si aktuálny TEDi online katalóg. U nás nájdete všetky katalógy a letáky na jednom mieste. Ak potrebujete obchod, kde nakúpite všetko pod jednou strechou, TEDi predajne určite splnia vaše očakávania. Drogéria, hračky, bytové doplnky, papiernictvo, záhradné nástroje... Výpočet sortimentu sa zdá nekonečný. Všetko pre domácnosť, deti, záhradu aj domácich miláčikov nájdete v katalógoch TEDi. Nenechajte si ujsť žiadne nové ponuky a preskúmajte TEDi leták.

TIP: Podobný tovar najdete aj v letáku Teta drogerie, letáku Kik a letáku Pepco.

Obchodný reťazec TEDi netreba nikomu zvlášť predstavovať. Táto nemecká spoločnosť sa snaží plniť úlohu rodinného zásobovateľa, ktorý umožní uponáhľaným rodinám vyriešiť rôzne potreby domácnosti pod jednou strechou. Úspech obchodov TEDi spočíva v pozornom sledovaní trhu a v rýchlej reakcii na nové trendy. Vďaka tomu vám TEDi prináša bohatú paletu výrobkov za skvelé ceny. Ponúkaný tovar v obchodoch TEDi nie je len lacný, Spoločnosť sa usilovne stará aby ich výrobky boli aj rovnako kvalitné. Výrobcovia, ktorí vyrábajú tovar pre TEDi sa zaväzujú ku kontrole výrobkov podľa aktuálnych bezpečnostných noriem. Presvedčte sa o tom, že v TEDi nakúpi naozaj každý.

Nechajte sa pohltiť bohatým sortimentom siete obchodov TEDi. Vyberte si z nového katalógu drobnosť, ktorá spraví vašu domácnosť krajšou či praktickejšou. Plastové riady, detské hračky, či potreby pre vašich štvornohých maznáčikov, TEDi sa postará o všetko. Navyše za super ceny, ktoré sú vďaka TEDi zľavám ešte nižšie. TEDi online shop má určite niečo aj pre vás! Preskúmajte TEDi leták a nakupujte priamo z pohodlia domova. Zaujímavé doplnky do domácnosti nájdete aj v letáku 4home a takisto v letáku Tchibo.

Ak vám nestačí TEDi katalóg, navštívte jeden z mnohých TEDi obchodov na Slovensku. Predajne TEDi Bratislava ponúkajú široký sortiment produktov pre domácnosť pod jednou strechou. Zablúďte medzi regálmi a nájdite si drobnosť, ktorá vám spraví radosť. Kvalita, rozumné ceny a výrobky ktoré zaujmú sú hlavnými myšlienkami spoločnosti TEDi. Presvedčte sa o ich kvalitách aj vy a zjednodušte si každodenný život vďaka obchodu so všetkým.

Podobné obchody ako TEDi s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod TEDi.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa