Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 7 €.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

A3 SPORT

A3 SPORT

www.a3sport.sk
V tomto obchode ponúkame iba zľavy a kupóny Zobraziť zľavy a kupóny »
Nakupujte najhorúcejšie novinky zo sveta športového oblečenia a obuvi. Presne tie a omnoho viac vám prináša obľúbená sieť predajní A3 SPORT. Všetko potrebné na šport zoženiete pohodlne pod jednou strechou. Kvalitné tenisky, oblečenie či fitness doplnky známych značiek ako Nike, Puma či Adidas v kúpite v A3 SPORT za bezhonkurenčné ceny.

O obchode A3 SPORT

A3 SPORT sieť

Obľúbená sieť predajní SPORT A3 vznikla v susedných Čechách už v roku 1993. V súčasnosti sa A3 SPORT zazaďuje medzi popredných predajcov značkového športového oblečenia aj u nás. Do portfólia obchodu patria značky ako Adidas, Nike, Puma a Reebok. Svojim zákazníkom prináša funkčné a vysoko kvalitné športové oblečenie, obuv a doplnky, vďaka ktorým je šport ešte väčšou zábavou. Práve široké portfólio produktov stojí za dlhoročným úspechom A3 SPORT.

A3 SPORT e-shop

Preferujete nakupovanie online? Môžete nakupovať cez e-shop A3SPORT.sk z pohodlia svojej obývačky. Do pár dní máte vecičky doma. Nemusíte nikam chodiť a všetok dostupný tovar máte po ruke na jednej stránke. Nákupy zaberú skutočne len pár minút. Okrem tradičných značiek v A3 zoženiete aj špecializované veci od Under Armour, Spyder, ba dokonca aj obuv a oblečenie od Converse. V A3 SPORT si nájde to svoje skrátka každý.

A3 SPORT predajne

Počas dlhých rokov pôsobenia siete u nás na Slovensku, nájdete predajne A3 SPORT takmer v každom nákupnom centre. V súčasnosti majú predajne svoje brány otvorené až v 15-tich mestách. Najväčší počet až 3 predajní nájdete v našom hlavnom meste. V nitrianskom obchodnom centre Galéria Mlyny je otvorená 1 A3 SPORT Nitra predajňa. Kvalitné športové veci môžu nakupovať aj obyvatelia Žiliny v predajni A3 SPORT Žilina. A3 SPORT predajne nájdete aj v iných mestách. Presné adresy a otváracie hodiny nájdete na A3SPORT.sk.

A3 SPORT leták

Kto povedal, že kvalitné a značkové športové oblečenie musí stáť celú výplatu? A3 SPORT svojim zákazníkom ponúka to najlepšie za čo najmenej peňazí. Práve preto je sieť tak obľúbená. Sledujte A3 SPORT leták. Športujte v pohodlnom oblečení vyrobenom z najmodernejších fitness materiálov, behajte v kvalitných účelových teniskách a majte nohy ako v bavlnke. Všetko čo potrebujete pre šport, zoženiete hravo v A3 SPORT.

Podobné obchody

Články

Vianočné nákupy s Evitou 2018 - Kompletný…

Máte už nakúpené vianočné darčeky? Nie? Tak je najvyšší čas. Od 1. decembra 2018 prebieha...
28.11.2018 Zobraziť článok

Sizeer: Tenisky, bez ktorých sa určite…

Topánok nikdy nie je dosť. Obzvlášť tých pohodlných. Obúvajte si trendy tenisky od vychýrených...
26.10.2018 Zobraziť článok
 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1356 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo