Action Zážitky

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Action Zážitky zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 2 % v obchode Action Zážitky

Platí do 21.10.2021

 
   

Patríte aj vy medzi ľudí, ktorí radi oprekonávajú vlatné limity a strach? Doprajte si niečo, na čo tak ľahko nezabudnete. Stavte na

O obchode Action Zážitky

Spoločnosť Action zážitky je na trhu už pár rokov. Zameriava sa na to, že ľuďom sprostredkúva zážitky. Delí sa na 4 divízie, pričom každá ma na starosti iné balíky služieb. Organizuje teambuildingy pre firmy, prevádzkuje adrenalínový park s kapacitou až 1000 ľudí a tiež funguje ako cestovná kancelária. Na stránke Actionzážitky.sk si príde na svoje každý milovník adrenalínu. Ak chcete prekvapiť blízkych či kamarátov a darovať netradičný darček, na ktorý nikdy nezabudnú, Action zážitky sú tou najlepšou voľbou.

Action zážitky zoskok z komína

Premýšľali ste už niekedy nad tým, aké to je skočiť do prázdna? Dokonalú a bezpečnú simuláciu voľného pádu vám zaručí zoskok z komína. Skáče sa v Pezinku z výšky 110 metrov. Môžete skákať sami, s inštruktorom či s partnerom. Je to maximálne bezpečné a narozdiel od bungee jumpingu vám nehrozí žiadne riziko, keďže sa skáče dolu nohami.

Action zážitky rafting

So spoločnosťou Action zážitky môžete vyraziť aj na dovolenku. Každá odvážna duša má rada, keď zažije poriadny adrenalín. Čo takto splaviť rieky v Rakúsku či Slovinsku? Poriadny rafting je zábavou, ktorá sa páči mladým aj starým, ženám aj mužom. Pokiaľ sa vám nechce cestovať mimo Slovensko, nevadí. Raftovať sa dá aj v našom vodnom areáli Čunovo. Premeňte sa na vodáka a užite si kopec zábavy.

Action zážitky leták

Doprajte si adrenalín za tie najlepšie ceny. Sledujte pravidelne Action zážitky leták a nakupujte ešete výhodnejšie. Pokiaľ si chcete preveriť dostupnosť produktov alebo zistiť viac o jednotlivých zážitkoch, kliknite si na webe Actionzážitky.sk na sekciu Action zážitky kontakt. Nájdete tu adresu aj telefonický kontakt, kde vám ochotne zodpovedia vaše prípadné otázky či zarezervujú zážitok.

 • Věděli jste, že v podobném obchodě Adrop.cz můžete nakoupit také v Čechách?
 • W podobnym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się z Groupon.cz.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Action Zážitky

Patríte aj vy medzi ľudí, ktorí radi oprekonávajú vlatné limity a strach? Doprajte si niečo, na čo tak ľahko nezabudnete. Stavte na zážitky plné adrenalínu. Internetový obchod Action zážitky prináša široké portfólio divokých možností, pri ktorých stuhne krv v žilách aj tým najodvážnejším. Skočte si z vysokého komína, splavujte rieky na rafte alebo sa zahrajte na horolezca spolu s Actionzazitky.sk.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu 2 %
Peniaze späť z nákupu 2 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2 % späť z ceny nákupu v obchode Action Zážitky?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.