Action Zážitky

Pre obchod Action Zážitky práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavy z Booking.

O obchode Action Zážitky

Spoločnosť Action zážitky je na trhu už pár rokov. Zameriava sa na to, že ľuďom sprostredkúva zážitky. Delí sa na 4 divízie, pričom každá ma na starosti iné balíky služieb. Organizuje teambuildingy pre firmy, prevádzkuje adrenalínový park s kapacitou až 1000 ľudí a tiež funguje ako cestovná kancelária. Na stránke Actionzážitky.sk si príde na svoje každý milovník adrenalínu. Ak chcete prekvapiť blízkych či kamarátov a darovať netradičný darček, na ktorý nikdy nezabudnú, Action zážitky sú tou najlepšou voľbou.

Action zážitky zoskok z komína

Premýšľali ste už niekedy nad tým, aké to je skočiť do prázdna? Dokonalú a bezpečnú simuláciu voľného pádu vám zaručí zoskok z komína. Skáče sa v Pezinku z výšky 110 metrov. Môžete skákať sami, s inštruktorom či s partnerom. Je to maximálne bezpečné a narozdiel od bungee jumpingu vám nehrozí žiadne riziko, keďže sa skáče dolu nohami.

Action zážitky rafting

So spoločnosťou Action zážitky môžete vyraziť aj na dovolenku. Každá odvážna duša má rada, keď zažije poriadny adrenalín. Čo takto splaviť rieky v Rakúsku či Slovinsku? Poriadny rafting je zábavou, ktorá sa páči mladým aj starým, ženám aj mužom. Pokiaľ sa vám nechce cestovať mimo Slovensko, nevadí. Raftovať sa dá aj v našom vodnom areáli Čunovo. Premeňte sa na vodáka a užite si kopec zábavy.

Action zážitky leták

Doprajte si adrenalín za tie najlepšie ceny. Sledujte pravidelne Action zážitky leták a nakupujte ešete výhodnejšie. Pokiaľ si chcete preveriť dostupnosť produktov alebo zistiť viac o jednotlivých zážitkoch, kliknite si na webe Actionzážitky.sk na sekciu Action zážitky kontakt. Nájdete tu adresu aj telefonický kontakt, kde vám ochotne zodpovedia vaše prípadné otázky či zarezervujú zážitok.

 • Věděli jste, že v podobném obchodě Adrop.cz můžete nakoupit také v Čechách?
 • W podobnym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się z Groupon.cz.

Action Zážitky zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavy až 66 % na Action Zážitky

14.12.2019

Obchody, kde vás odmeníme

O Action Zážitky

Patríte aj vy medzi ľudí, ktorí radi oprekonávajú vlatné limity a strach? Doprajte si niečo, na čo tak ľahko nezabudnete. Stavte na zážitky plné adrenalínu. Internetový obchod Action zážitky prináša široké portfólio divokých možností, pri ktorých stuhne krv v žilách aj tým najodvážnejším. Skočte si z vysokého komína, splavujte rieky na rafte alebo sa zahrajte na horolezca spolu s Actionzazitky.sk.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Action Zážitky.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa