Air Malta

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Air Malta zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 1,25 % na všetko v obchode Air Malta

Platí do 20.09.2021

 
   

Chystáte sa na nezabudnuteľnú dovolenku na ostrov Malta v srdci Stredozemného mora? S Air Malta môžete využiť...

Letenky za výhodné ceny na Air Malta

+ 1,25 % naspäť z nákupu
   

Nakupujte letenky za výhodné ceny na Air Malta. viac

O obchode Air Malta

Air Malta lieta nielen do Európy

Ak hľadáte letenky nadovolenkuza rozumnú cenu, alebo by ste si radi dopriali predĺžený víkend v Londýne, Ríme, Paríži či inej európskej destinácii, určite by vás mohli zaujímať letenky od airolinky Air Malta!

Letecká spoločnosťAir Maltaje národná spoločnosť Malty a vznikla v roku 1973. Jej dominantou však dávno nie je lenstredomorie, kde okrem Malty obsluhuje takmer všetky letiská. Cestujúcim ponúka lety do takmer celejEurópya vybraných destinácii vRuskučiSevernej Afrike. Jej domovským letiskom je medzinárodné letisko Malta, odkiaľ obsluhuje lety do dôležitýcheurópskych destinácií.

Lacné letenky online a skvelá dostupnosť

Air Malta ponúka cestujúcim zo Slovenska hneď niekoľko výhod. Jednou z nich je určitenižšia cena letovpo Európe, kedy vás letenka vyjde len na pár desiatok eur. Letieť nadovolenkumôžete napríklad do Londýna, Atén, Moskvy, Viedne či Zurichu. Vínimkou však nie je ani najväčšie nemecké letisko vo Frankfurte, z ktorého lieta väčšina cestujúcich, ktorí majú zakúpené letenky New York. Dobrou správou však je, že kvôli cestovaniu s Air Malta sa nemusíte presúvať do Viedne či Prahy. S touto airolinkou môžete pohodlne letiež aj zBratislavyaKošíc.

Online check-in až do 1 hodiny pred odletom

Lacné letenky online si môžete kúpiť aj na portáliAir Malta. To však nie je všetko! Spoločnosť Air Malta umožňuje svojim cestujúcim využívať službu online check-in až do 1 hodiny pred plánovaným odletom.Online check-innie je vôbec zložitý. Ak ste si kúpili napríklad letenky Malta, na webe Air Malta len vyplníte pomerne intuitívny formulár, ktorý zavŕšite vytlačením palubného lístka.

Výhody lietania s Air Malta

Naplánovať dovolenku nikdy nebolo jednoduchšie! Vedeli ste, že na domovskej stránke Air Malta si kúpite nielen letenku, ale priamo z domovského webu si pár klikmi môžete rezervovať hotel na booking.com či zabezpečiť transfer z letiska či prenajať auto? Tešiť sa však môžu ajštudenti, ktorým Air Malta ponúka špeciálny benefit v podobe ďalších 20 kg batožiny úplne zadarmo.

 • Věděli jste, že v obchoděAir Maltamůžete nakoupit také v Čechách?
 • W tym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się zAir Malta.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Air Malta

Chystáte sa na nezabudnuteľnú dovolenku na ostrov Malta v srdci Stredozemného mora? S Air Malta môžete využiť priame lety práve na tento ostrov priamo z Bratislavy alebo Košíc! Air Malta však nelieta len na Maltu, určite si vyberiete aj z dlhého zoznamu iných európskych a svetových destinácií.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 1,25 % späť z ceny nákupu v obchode Air Malta?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.