Zľavový kód Air Malta

Letenky za výhodné ceny na Air Malta

 
 

Nakupujte letenky za výhodné ceny na Air Malta.

O obchode Air Malta

Air Malta lieta nielen do Európy

Ak hľadáte letenky na dovolenku za rozumnú cenu, alebo by ste si radi dopriali predĺžený víkend v Londýne, Ríme, Paríži či inej európskej destinácii, určite by vás mohli zaujímať letenky od airolinky Air Malta.

Letecká spoločnosť Air Malta je národná spoločnosť Malty a vznikla v roku 1973. Jej dominantou však dávno nie je len stredomorie, kde okrem Malty obsluhuje takmer všetky letiská. Cestujúcim ponúka lety do takmer celej Európya vybraných destinácii v Rusku či Severnej Afrike. Jej domovským letiskom je medzinárodné letisko Malta, odkiaľ obsluhuje lety do dôležitých európskych destinácií.

Lacné letenky online a skvelá dostupnosť

Air Malta ponúka cestujúcim zo Slovenska hneď niekoľko výhod. Jednou z nich je určite nižšia cena letov po Európe, kedy vás letenka vyjde len na pár desiatok eur. Letieť na dovolenku môžete napríklad do Londýna, Atén, Moskvy, Viedne či Zurichu. Výnimkou však nie je ani najväčšie nemecké letisko vo Frankfurte, z ktorého lieta väčšina cestujúcich, ktorí majú zakúpené letenky New York. Dobrou správou však je, že kvôli cestovaniu s Air Malta sa nemusíte presúvať do Viedne či Prahy. S touto aerolinkou môžete pohodlne letiež aj z Bratislavy Košíc.

Online check-in až do 1 hodiny pred odletom

Lacné letenky online si môžete kúpiť aj na portáli Air Malta. To však nie je všetko! Spoločnosť Air Malta umožňuje svojim cestujúcim využívať službu online check-in až do 1 hodiny pred plánovaným odletom. Online check-in nie je vôbec zložitý. Ak ste si kúpili napríklad letenky Malta, na webe Air Malta len vyplníte pomerne intuitívny formulár, ktorý zavŕšite vytlačením palubného lístka.

Výhody lietania s Air Malta

Naplánovať dovolenku nikdy nebolo jednoduchšie! Vedeli ste, že na domovskej stránke Air Malta si kúpite nielen letenku, ale priamo z domovského webu si pár klikmi môžete rezervovať hotel na booking.com či zabezpečiť transfer z letiska či prenajať auto? Tešiť sa však môžu aj študenti, ktorým Air Malta ponúka špeciálny benefit v podobe ďalších 20 kg batožiny úplne zadarmo.

 • Věděli jste, že v obchodě Air Malta můžete nakoupit také v Čechách?
 • W tym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się zAir Malta.

Obchody, kde vás odmeníme

O Air Malta

Chystáte sa na nezabudnuteľnú dovolenku na ostrov Malta v srdci Stredozemného mora? S Air Malta môžete využiť priame lety práve na tento ostrov priamo z Bratislavy alebo Košíc! Air Malta však nelieta len na Maltu, určite si vyberiete aj z dlhého zoznamu iných európskych a svetových destinácií.

Air Malta v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Air Malta.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa