Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

BestBonus zľavové kupóny a zľavy

Zľava až 90 % na BestBonus

+ 8 % naspäť z nákupu

Využite zľavy až 90 % v e-shope Bestbonus.sk. Zľavnené produkty nájdete v kategórií Výpredaj v internetovom obchode. viac

Doprava zadarmo na BestBonus

+ 8 % naspäť z nákupu

Využite dopravu zadarmo na BestBonus. Stačí, ak nakúpite nad 38,43 € a za dopravu už nemusíte zaplatiť ani cent. viac

O obchode BestBonus

BestBonus e-shop

V online obchode bestbonus.sk nakúpite všetko, čo potrebujete do kuchyne, k tráveniu voľného času, do domu a záhrady, ale aj na športovanie a fitnes. BestBonus myslí aj na zdravie a krásu, deti a prináša vám vtipné darčeky. Ako registrovaný užívateľ získavate veľa výhod, v neposlednom rade rýchly proces objednávkového systému a prehľadnosť objednávok. S BestBonus máte dilemu pri nákupe vyriešenú. Aby ste pri svojom nákupe ušetrili pozrite si BestBonus letáky a tovar v akcii.

Potrebujete vymeniť tovar? Žiaden problém. V BestBonus si stačí vybrať iný tovar, ktorý vám pošlú kuriérom na výmenu. Neviete si s niečím rady? Volajte na infolinku 055/2028620. Chcete ušetriť na poštovnom? Stačí, keď nakúpite v hodnote 40 eur a viac a máte poštovné zdarma. Ak je vám to stále málo, máte 30 dní na vrátenie tovaru a BestBonus zľavy k tomu.

BestBonus darčeky

Z času na čas si každý z nás láme hlavu, aký darček vyčarí úsmev na tvári pre našich blízkych. BestBonus preto na svojej stránke bestbonus.sk vytvoril kategóriu Darčeky, kde nájdete vtipné darčeky, ako aj darčeky pre mužov. Patrí sem napríklad hrnček ON/OFF, ktorý mení farebnosť a nápis podľa teploty nápoja, fitness náramok, kľúčenka s kompasom, solárna nabíjačka alebo veľkokapacitná powerbanka. Zaujímavým darček je určite aj čierna maska pre ženy na tvár. Ide o zlupovaciu masku, ktorá dôkladne zbaví pleť všetkých nečistôt, akné a čiernych bodiek.

BestBonus party doplnky

Narodeninová torta vám už leží na stole, ale chýbajú vám ešte party doplnky? BestBonus sa postará o kostýmy na oslavu: narodeninový klobúk, žiariace okuliare a doplnky, ako je automat na cukrovinky a ostatné zaujímavosti. Nečakajte na posledný chvíľu a pripravte oslavu vo veľkom štýle.

 • Podobný e-shop TipnyDeal pro tebe máme připravený i v Česku.
 • Podobny sklep CoolyCool mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Recenzie BestBonus

5.0

KK

08.03.2020 5.0

Spokojnost...

Michal K.

09.04.2019 5.0

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O BestBonus

Bestbonus grilov, cez pomôcky na cvičenie, až po powerbanky najnižšie ceny

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 8 % späť z ceny nákupu v obchode BestBonus?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.