bezvasport zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 1,5 % na všetko v obchode bezvasport

Platí do 24.09.2020

 
   

Internetový obchod Bezvasport ponúka široké portfólio športového oblečenia a obuvi. K dispozícii je pánske športové oblečenie,... viac

Golfový výpredaj až -59 % na Bezvasport.sk

+ 1,5 % naspäť z nákupu

Všetko, čo potrebujete ku golfu teraz za super ceny viac

Výpredaj až -50 % na športové doplnky na Bezvasport.sk

+ 1,5 % naspäť z nákupu

Široká ponuka športových doplnkov so zľavou až 50 % viac

O obchode bezvasport

Bezvasport.sk

Internetový obchod Bezvasport ponúka široké portfólio športového oblečenia a obuvi. K dispozícii je pánske športové oblečenie, dámske športové oblečenie a aj detské športové oblečenie. Podobne to je aj s obuvou. Nájdete tu vhodnú obuv takmer pre každý šport. Ďalšou z výhod Bezvasport.sk je záruka originálne tovaru. Eshop Bezvasport spolupracuje výhradne iba s osvedčenými dodávateľmi a certifikovanými výrobcami. Nemusíte sa tak obávať, že by tovar nebol najvyššej možnej kvality. Všetko do fitka na jednom mieste a ešte niečo navyše! Ak hľadáte športovú obuv, opäť ste na správnom mieste. Neveríte? Vyskúšajte a zaručene nebudete ľutovať!

bezvasport štatistika

Ktoré najpopulárnejšie značky nájdete v Bezvasport?

 • Kilpi
 • Woox
 • Ombre
 • Loap
 • Trimm
 • Northfinder
 • Husky
 • Hannah
 • Rehall
 • Many Mornings
 • FCT C001
 • a mnoho ďalších...

Bezvasport doprava a platba

Eshop Bezvasport.sk zasiela tovar výhradne kuriérskou službou DHL Parcel. Cena za dopravu je 2,49 €. Odporúčame sledovať Bezvasport zľavy, kde nájdete napríklad kupón na dopravu zadarmo a mnoho iných super zliav. V prípade, že chcete využiť spôsob platby na dobierku pripravte sa na zaplatenie dodatočného manipulačného poplatku vo výške 1,49 €. Ostatné spôsoby platby sú bez dodatočného poplatku. Objednajte si športové oblečenie jednoducho a rýchlo!

bezvasport šport

Bezvasport kontakty

Zákaznícky servis je pre Bezvasport skutočne veľmi dôležitý. Bezvasport.sk zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky na +421 322 633 117, alebo mailom na info@bezvasport.sk. Pracovná doba zákazníckeho servisu je od pondelka do piatku od rána 8:00 do 16 hodín. Výnimkou sú štátne sviatky, kedy zákaznícke centrum nie je k dispozícii. V prípade reklamácie určite najskôr kontaktujte zákaznícke centrum. Pozrieť si môžete aj reklamačný formulár, ktorý nájdete na stránkach Bezvasport.sk. Bezvasport centrála sa nachádza v obci Beckov, konkrétne Beckov 645, 916 38. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Najmä Bezvasport facebook. Nájdete tam množstvo zaujímavých informácií a tipov. Napríklad na bezdrôtové sluchátka, ktoré vám spríjemnia vykonávanie športovej činnosti.

bezvasport zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 10 % na značku Trendyol

12.06.2020 - Kód zadajte v košíku.

Podobné obchody

O bezvasport

Internetový obchod Bezvasport ponúka široké portfólio športového oblečenia a obuvi. K dispozícii je pánske športové oblečenie, dámske športové oblečenie a aj detské športové oblečenie. Podobne to je aj s obuvou. Nájdete tu vhodnú obuv takmer pre každý šport.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 1,5 % späť z ceny nákupu v obchode bezvasport?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.