Obchody / Lekárne / BioCare O BioCare -

BioCare

5.0 (6x)

O obchode BioCare

BioCare je obchod zameraný na eko a bio výrobky. Ponúka viac ako 4-tisíc kvalitných výživových doplnkov, BIO potravín a kozmetiky. Až 90 % tovaru má v ponuke skladom. Online BioCare garantuje najlepšie ceny produktov, z ktorých min. 90 % má najlacnejšiu cenu na internete. Okrem nákupu v eshope si môžete nechať poradiť od odborníkov, ktorí vám poradia v oblasti výživového poradenstva a nájdete tu aj zdravé recepty.

BioCare eshop

BioCare na svojej stránke ponúka bio produkty a doplnky stravy pre váš zdravý životný štýl a pre celiatikov. Stará sa o to, aby ste mohli nakupovať zdravé a dietetické potraviny, nechýbali vám výživové doplnky a športovci mali k dispozícii všetko, čo potrebujú pre svoju výživu. BioCare myslí aj na starostlivosť o ľudské telo a vo svojom nákupnom zozname ponúka bio kozmetiku, éterické oleje a drogériu. Ak používate výhrade ekologické produkty, v obchode biocare.sk nájdete všetko pre vašu EKO domácnosť.

biocare zľavy

BioCare darčeky

Potešte svojich blízkych exkluzívnou darčekovou kazetou s výrobkami Saloos. Pre najmenších BioCare.sk ponúka darčekové balenie s nechtíkovým olejom a detským balzamom. Doprajte si darček aj pre seba. Ste vyčerpaní z každodenných povinností? Spríjemnite si nedeľný kúpeľ pridaním éterického oleja. Vôňa zmesi éterických olejov uľavuje pri prepracovanosti, pomáha relaxovať, upokojuje a vyživuje, uvoľňuje predstavivosť a podporuje potešenie zmyslov. Darčekové inšpirácie nájde v online obchode, pri ktorých kúpe využite BioCare zľavy.

biocare zdravie
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na Bioma.cz.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na i-apteka.pl.

BioCare zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 10 % na nákup

12.06.2020

Prémiová doprava zdarma kuriérom na BioCare

31.12.2022

Doprava zdarma nad 55€ na BioCare

31.12.2021

Akcie na BioCare

31.12.2022

Zľava -2 % na každý nákup na BioCare

31.12.2021

Doprava zadarmo na BioCare

30.11.2019

Darček zadarmo na BioCare

31.12.2021

Extra zľava 10 % v BioCare

30.11.2019

Extra zľava 2 % na BioCare

30.04.2019

Doprava zadarmo na Biocare

31.07.2019

Ako uplatniť zľavové kupóny na BioCare

Práve zľavové kupóny sú najlepšou možnosťou ako ušetriť v internetovom obchode Biocare. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Neviete ako fungujú zľavové kupóny na Biocare.sk? Pozrite sa na postup ako uplatniť zľavové kupóny a začnite ihneď šetriť.

1. Výber zľavového kupónu

Vyberte si najlepší zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na Biocare.sk uplatniť.

biocare kupón

2. Skopírovanie zľavového kupónu

Kliknite na symbol nožníc (ukazuje naň oranžová šípka na obrázku), čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do obchodu Biocare.sk.

biocare zľavový kupón

3. Zadanie zľavového kódu 

Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Kúpiť“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Zľavový kupón“  skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „Overiť“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

biocare.sk kupón

Prečo využiť zľavové kupóny na Biocare?

Dôvod je pomerne jednoduchý. Ušetriť. Okrem jedinečných zľavových kupónov tu nájdete aj rôzne zľavy, a tak vždy viete, či sa váš nákup naozaj vyplatí. Na Tipli pre vás denne vyhľadávame desiatky nových zľavových kupónov a rôznych zliav, vrátane kupónov na dopravu zdarma. Všetky platné výhody, kupóny a zľavy nájdete vždy priamo v profile obchodu. Ak ste si nevybrali žiadny Biocare zľavový kupón, tak zbystrite pozornosť na Prezdravie.sk alebo Herbatica.

Recenzie BioCare

Denisa D.

07.01.2019 5.0

Kvalitné prípravky. Nakúpim aj nabudúce.

Maria

29.07.2018 5.0

Eva L.

02.06.2018 5.0

Obchody, kde vás odmeníme

O BioCare

Zaujíma vás zdravý životný štýl a správna životospráva? Tak ste na tej správnej adrese. Biocare.sk ponúka okrem širokej ponuky výživových doplnkov, výživy pre športovcov, dietetických potravín, aj poradňu a zaujímavé bio recepty na každý deň.

Kategórie obchodov

BioCare v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod BioCare.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa