Zľavový kód eBay.de

Hračky so zľavami až -50 % v eBay.de

Platí do 13.06.2024

 

Zľavy do -50% na veľký výber hračiek z eBay.

O obchode eBay.de

eBay.de eshop

Jeden z najväčších online obchodov eBay funguje celosvetovo. Nakupovať cez neho môžete aj z jej nemeckej stránky eBay Nemecko. Ak chcete nakupovať v eshope, najprv by ste si mali založiť účet. Ten je bezplatný a potom si už len vyberáte na základe kľúčových slov alebo hľadáte váš obľúbený produkt priamo v jednej z kategórii: Móda, Dom a Záhrada, Elektro a PC, Auto moto, Voľný čas a šport, Pracovné a priemyselné pomôcky a náradie. Neobíďte ani hlavnú stránku eBay, kde si môžete pozrieť úlovky dňa, špeciálne zľavy alebo produkty pre vašu inšpiráciu.

eBay.de doručenie

Napriek tomu, že eBay na Slovensku nefunguje, veľkú časť produktov k nám dodávatelia doručujú. V prípade, že nákupca uvádza pri produkte, že do našej krajiny nedoručuje zásielky, nemusíte zúfať. Skúste ho kontaktovať emailom a požiadajte ho o zaslanie tovaru. Za opýtanie nič nedáte a vám sa môže splniť sen o produkte, ktorý ste dávno hľadali a nikde inde ste nenašli.

eBay.de platba

Portál eBay.de využíva k plateniu najbezpečnejší transakčný systém na svete, PayPal. Nemusíte sa preto báť, že by sa vaše peniaze počas platenia niekde po ceste stratili. Preto je výhodné, ak ešte nemáte, aby ste si založili PayPal účet. Odporúčame vám založiť si aj účet na Tipli, kde vás čakajú výhodné nákupy.

eBay.de recenzie

Tovar hodnotia samotní užívatelia eBay de, čím si môžete byť istí, že nakupujete kvalitu preverenú skutočnými zákazníkmi. Za spoločnosťou Ebay navyše stojí 20 rokov dlhá tradícia nakupovania spokojných zákazníkov z celého sveta. Nakupujúci si u veľkého množstva produktov pochvaľujú poštovné zdarma.

 • V tomto eshopu můžete nakoupite i v Česku, podívej se na eBay.de.
 • W tym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się z eBay.de.

eBay.de zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

eBay zľavový kupón: -20 % na motocyklové diely a príslušenstvo

27.05.2024

Outlet značiek do -60 % v eBay

29.05.2024

Outlet značiek do -60% v eBay.de

29.12.2023

eBay.de doprava zadarmo na elektro

28.09.2023

eBay.de zľavy až 50 % na módu a doplnky

28.11.2023

eBay.de zľavy až 60 % na SodaStream

28.11.2023

eBay.de zľava 10 % na záhradnú techniku

17.08.2023

Zľavový kód eBay.de 50 € na elektro

17.05.2023

Zľavový kód eBay.de 10 % na produkty pre záhradu

17.05.2023

Zľavový kód eBay.de 10 % na pneumatiky

05.04.2023

Ako uplatniť zľavové kupóny na eBay.de

Hoci aktuálne nemáme pre obchod eBay.de žiadne zľavové kupóny, v budúcnosti sa to môže zmeniť. Preto sledujte ponuku vyššie. Keď si budete chcieť kupón uplatniť, postup je veľmi jednoduchý.

1. Vyberte si kupón

Keď bude na Tipli ponuka zľavových kupónov pre eBay.de, vyberte si ten najlepší kupón, ktorý sa vám bude najviac pozdávať.

2. Skopírujte kód

U každého kupónu nájdete symbol nožníc a vedľa neho kód, ktorý vám odomkne zľavu. Kliknutím na nožnice sa vám kód skopíruje. Potom kliknite na tlačidlo „Použiť kupón" a budete presmerovaní na stránku eBay.de.

3. Vyberte si tovar

Na stránke si vyberte tovar, ktorý si chcete kúpiť. Jednoducho pri ňom kliknite na políčko „Warenkorb ansehen". V prípade, že neovládate nemčinu, odporúčame použiť Google prekladač. Potom kliknite na symbol nákupného košíka. Tam si vyberte možnosť „Zur Kasse" a tak sa dostanete k objednávke.

4. Objednávka

V objednávke môžete pokračovať buď po registrácii, prihlásení do svojho účtu, alebo ako hosť. Keď si vyberiete, dostanete sa k doplneniu údajov na odoslanie. Po výbere metódy platby (a zadaní ďalších údajov) sa môžete presunúť na sekciu „Gutschein einlösen". Tam vložíte kód kupónu a kliknete na „Einlösen".

Obrázok
eBay.de vloženie kódu

5. Dokončite objednávku

Objednávku už len dokončite, uhradíte a máte hotovo. Takto jednoducho si môžete urobiť radosť a aj ušetriť.

Recenzie eBay.de

Imrich F.

01.11.2020 5.0

Maria

14.07.2017 3.0

Drahsie postovne, ale najdem tu zahranicny tovar, co inde nie. Skoda toho postovneho...

Obchody, kde vás odmeníme

O eBay.de

Jedna z najväčších nákupných galérií sveta a doposiaľ neprekonaný aukčný gigant v jednom prehľadnom balíčku. ebay.de používajú milióny užívateľov na celom svete nielen ako nakupujúci, ale aj ako predávajúci najrôznejšieho tovaru. Čokoľvek zháňate od najnovších mobilov, cez módu, až po záhradné vybavenie, nájdete práve na eBay.

eBay.de v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod eBay.de.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa