eBay.de

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

eBay.de zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť až 2 % v obchode eBay.de

Platí do 23.10.2021

 
   

Jedna z najväčších nákupných galérií sveta a doposiaľ neprekonaný aukčný gigant v jednom prehľadnom balíčku. ...

O obchode eBay.de

eBay.de eshop

Jeden z najväčších online obchodov eBay funguje celosvetovo. Nakupovať cez neho môžete aj z jej nemeckej stránky eBay Nemecko. Ak chcete nakupovať v eshope, najprv by ste si mali založiť účet. Ten je bezplatný a potom si už len vyberáte na základe kľúčových slov alebo hľadáte váš obľúbený produkt priamo v jednej z kategórii: Móda, Dom a Záhrada, Elektro a PC, Auto moto, Voľný čas a šport, Pracovné a priemyselné pomôcky a náradie. Neobíďte ani hlavnú stránku eBay, kde si môžete pozrieť úlovky dňa, špeciálne zľavy alebo produkty pre vašu inšpiráciu.

eBay.de doručenie

Napriek tomu, že eBay na Slovensku nefunguje, veľkú časť produktov k nám dodávatelia doručujú. V prípade, že nákupca uvádza pri produkte, že do našej krajiny nedoručuje zásielky, nemusíte zúfať. Skúste ho kontaktovať emailom a požiadajte ho o zaslanie tovaru. Za opýtanie nič nedáte a vám sa môže splniť sen o produkte, ktorý ste dávno hľadali a nikde inde ste nenašli.

eBay.de platba

Portál eBay.de využíva k plateniu najbezpečnejší transakčný systém na svete, PayPal. Nemusíte sa preto báť, že by sa vaše peniaze počas platenia niekde po ceste stratili. Preto je výhodné, ak ešte nemáte, aby ste si založili PayPal účet. Odporúčame vám založiť si aj účet na Tipli, kde vás čakajú výhodné nákupy.

eBay.de recenzie

Tovar hodnotia samotní užívatelia eBay de, čím si môžete byť istí, že nakupujete kvalitu preverenú skutočnými zákazníkmi. Za spoločnosťou Ebay navyše stojí 20 rokov dlhá tradícia nakupovania spokojných zákazníkov z celého sveta. Nakupujúci si u veľkého množstva produktov pochvaľujú poštovné zdarma.

 • V tomto eshopu můžete nakoupite i v Česku, podívej se na eBay.de.
 • W tym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się z eBay.de.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Recenzie eBay.de

4.0

Imrich F.

01.11.2020 5.0

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O eBay.de

Jedna z najväčších nákupných galérií sveta a doposiaľ neprekonaný aukčný gigant v jednom prehľadnom balíčku. ebay.de používajú milióny užívateľov na celom svete nielen ako nakupujúci, ale aj ako predávajúci najrôznejšieho tovaru. Čokoľvek zháňate od najnovších mobilov, cez módu, až po záhradné vybavenie, nájdete práve na eBay.

Podmienky nákupu

Väčšina odmien sa pohybuje v rozmedzí stanovej odmeny. Každý z produktov má ale nastavenú odmenu inak a jej presná výška závisí na konkrétnom predajcovi a type produktu. V prípade nákupu tovaru cez aukciu nie je možné garantovať pripísanie odmeny.

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu  2 %
Clothing, Shoes & Accessories, Health & Beauty, Jewelry & Watches, US Motors, Ebay Motors, 2 %
Art & Antiques, Coins & Paper Money, Crafts, Dolls & Bears, Pottery, Glass, Sports, Toys, Hobbies, Games, Parts & Accessories, Alcohol & Food, Baby, Pet Supplies, Musical Instruments, Books, Comics & Magazines, DVDs & Movies, Music 1,5 %
Business & Industrial 1,25 %
Cameras & Photo, Cell Phones & Accessories, Consumer Electronics/TV, Video & Audio, Video Games & Consoles 1 %
Computers/Tablets & Networking 0,75 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  2 % späť z ceny nákupu v obchode eBay.de?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.