Electronic-star.sk

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Electronic-star.sk zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 1,5 % v obchode Electronic-star.sk

Platí do 27.11.2021

 
   

Najlepšie reproduktory, zvukovú techniku, kvalitné domáce spotrebiče, outdoor vybavenie, či fitness prístroje. To všetko nájdete v...

O obchode Electronic-star.sk

Electronic-star eshop

Na čo si len zmyslíte, to nájdete v online obchode Electronic-star.sk. Ponúka všetko pre domácnosť, záhradu, chladenie, ozvučenie, HiFi a TV, Fitness a šport, ako aj outdoor a voľný čas. Ak nakúpite tovar nad 200 eur Electronic-star vám doručí váš objednaný tovar zadarmo a k tomu vám dá garanciu 3-ročnej záruky, ako aj možnosť okamžitého zaslania tovaru späť do 14 dní bez udania dôvodu.

Na stránke Electronic-star, v časti Domácnosti nakúpite malé kuchynské spotrebiče, veľké kuchynské spotrebiče, ohrievače, domáce spotrebiče a sortiment pre váš dom. Keď nazriete do časti Záhrada, nájdete tu záhradný nábytok, náradie a grily. V kategórii Ozvučenie si prídu na svoje majstri zvuku. V ponuke sú reproduktory, zvuková technika, mikrofóny a svetelná technika. To všetko môžete nakúpiť v akciových cenách, ak nahliadnete do Electronic-star letáky.

V electronic-star nájdete pod jednou strechou sortiment vlastných značiek: Auna, Blumfeldt, Capital Sports, Klarstein, Malone, Numan, Klaofit a One Concept.

Electronic-star predajne

Electronic-star pôsobí v oblasti internetového predaja v 7 krajinách strednej a východnej Európy, pričom prevádzkuje 20 internetových obchodov. Jediná kamenná predajňa na Slovensku funguje v Bratislave, kde môžete nakúpiť značkové výrobky Klarstein. Pri kúpe cez internet si nezabudnite uplatniť Electronic-star zľavy.

Electronic-star kontakt

V obchodnom centre Eurovea v Bratislave na Pribinovej 8 (v budove kina na prízemí) si môžete na vlastné oči pozrieť dizajnové produkty značky Klarstein a presvedčiť sa o ich kvalite, poprípade si nechať poradiť s výberom od kvalifikovaného personálu. Ak ste náhodou nenašli v eshope to, čo ste hľadali, vyskúšajte hej.sk, v ktorom kúpite elektroniku všetkého možného aj nemožného druhu.

 • V tomto eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívej se na Electronic-star.cz.
 • Podobny sklep Ivel.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Recenzie Electronic-star.sk

5.0

Ivan K.

20.05.2019 5.0

Veľká spokojnosť, všetko prebehlo ako bolo deklarované.

Dominika

27.02.2019 5.0

Super a rýchle dodanie

Pavel H.

31.01.2019 5.0

Skvely obchod, jen skoda te kuryrni spolecnosti, ktera neni schopna dodat zbozi na jednou

Jozef V.

24.11.2021 5.0

Lucia M.

18.10.2021 5.0

Veronika

15.02.2020 5.0

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Electronic-star.sk

Najlepšie reproduktory, zvukovú techniku, kvalitné domáce spotrebiče, outdoor vybavenie, či fitness prístroje. To všetko nájdete v online obchode Electronic-star. Nakupujte jednoducho a z pohodlia vášho domova, kde sa vám už pár hodín môže rozozvučať ten najlepší zvuk alebo praktická klimatizácia.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 1,5 % späť z ceny nákupu v obchode Electronic-star.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.