Obchody / HomeGym.sk O HomeGym.sk -

HomeGym.sk

O obchode HomeGym.sk

Šport spolu s Home Gym

Radi cvičíte, hýbete sa a žijete aktívnym spôsobom života? Všetko čo potrebujete na to, aby ste sa dostali do top formy nájdete v obchode Home Gym. Široký sortiment výživových doplnkov, podporných prostriedkov pre urýchlenie regenerácie, ale aj posilňovacie stroje a športové oblečenie. To všetko svojim zákazníkom prináša obchod Homegym.

Na trhu je Home Gym vyše 20 rokov a okrem Slovenska pôsobí aj v Rakúsku, Maďarsku či Českej republike. Vďaka svojej dlhoročnej existencii je Home Gym zárukou toho, že v ňom nakúpite len tie najkvalitnejšie produkty zo sveta fitness.

Home Gym prináša svojim zákazníkom možnosť online nakupovania. Na prehľadných stránkach Homegym.sk nájdete všetky dostupné produkty. Či už potrebujete spalovač tukov, aby ste boli čím skôr vo forme, alebo výživové doplnky, vďaka ktorým sa vaše svaly rýchlejšie zregenerujú, nájdete ich v Gym Home.

Home Gym domáca posilňovňa

Ste fitness nadšencom ale nemáte čas chodiť do fitness centra? Alebo jednoducho nemusíte preplnené priestory, kde sa tlačí až príliš veľa ľudí? Vďaka Home Gym si bezproblémov zariadite svoju vlasntú posilňovňu doma.

Nič nie je lepšie ako začať cvičenie dobrým kardiom. Bicykel je ideálnou voľbou, ale počasie neovplyvníte. Rotoped od Home Gym je tou správnou voľbou pre každodennú dávku pohybu. Športovať tak môžete v pohodlí vášho domova bezohľadu na to či prší, alebo je zima.

V Home Gym nájdete tie najkvalitnejšie posilňovacie stroje Technogym, Kettler, Star Track a Tunturi. Všetky objednávky sú zákazníkom odosielané zväčša do 24 hodín. Home Gym navyše myslí na svojich zákazníkov a poskytuje servis počas celej doby používania strojov, takže sa nemusíte obávať, že by ste mali problém s opravou.

Zľavy Home Gym

Home Gym prináša svojim zákazníkom tie najkvalitnejšie rokmi overené produkty za výhodné ceny. Využite Home Gym zľavy a nakupujte stroje, fitness doplnky stravy, športové oblečenie či náradie za čo najvýhodnejšie ceny. S Home Gym budete stále vo forme a navyše ušetríte

.

 • V tomto eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívejte se na InSPORTline.cz.
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepie InSPORTline.pl można robić zakupy także w Polsce.

HomeGym.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

HomeGym.sk zľava až -50 % naprieč ponukou

30.06.2019

HomeGym.sk doprava zadarmo

30.06.2019

Obchody, kde vás odmeníme

O HomeGym.sk

Patríte medzi aktívnych ľudí, ktorí sú stále v pohybe? Športujete kedykoľvek a kdekoľvek sa dá? Používate výživové doplnky alebo zvažujete, že si zariadite svoju telocvičňu doma? Všetko je možné s Home Gym. Široký sortiment zdravej fitness výživy či posilňovacie stroje nájdete na Homegym.sk.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod HomeGym.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa