HomeGym.sk

HomeGym.sk

www.homegym.sk
V tomto obchode ponúkame iba zľavy a kupóny Zobraziť zľavy a kupóny »
Patríte medzi aktívnych ľudí, ktorí sú stále v pohybe? Športujete kedykoľvek a kdekoľvek sa dá? Používate výživové doplnky alebo zvažujete, že si zariadite svoju telocvičňu doma? Všetko je možné s Home Gym. Široký sortiment zdravej fitness výživy či posilňovacie stroje nájdete na Homegym.sk.

O obchode HomeGym.sk

Šport spolu s Home Gym

Radi cvičíte, hýbete sa a žijete aktívnym spôsobom života? Všetko čo potrebujete na to, aby ste sa dostali do top formy nájdete v obchode Home Gym. Široký sortiment výživových doplnkov, podporných prostriedkov pre urýchlenie regenerácie, ale aj posilňovacie stroje a športové oblečenie. To všetko svojim zákazníkom prináša obchod Homegym.

Na trhu je Home Gym vyše 20 rokov a okrem Slovenska pôsobí aj v Rakúsku, Maďarsku či Českej republike. Vďaka svojej dlhoročnej existencii je Home Gym zárukou toho, že v ňom nakúpite len tie najkvalitnejšie produkty zo sveta fitness.

Home Gym prináša svojim zákazníkom možnosť online nakupovania. Na prehľadných stránkach Homegym.sk nájdete všetky dostupné produkty. Či už potrebujete spalovač tukov, aby ste boli čím skôr vo forme, alebo výživové doplnky , vďaka ktorým sa vaše svaly rýchlejšie zregenerujú, nájdete ich v Gym Home.

Home Gym domáca posilňovňa

Ste fitness nadšencom ale nemáte čas chodiť do fitness centra? Alebo jednoducho nemusíte preplnené priestory, kde sa tlačí až príliš veľa ľudí? Vďaka Home Gym si bezproblémov zariadite svoju vlasntú posilňovňu doma.

Nič nie je lepšie ako začať cvičenie dobrým kardiom. Bicykel je ideálnou voľbou, ale počasie neovplyvníte. Rotoped od Home Gym je tou správnou voľbou pre každodennú dávku pohybu. Športovať tak môžete v pohodlí vášho domova bezohľadu na to či prší, alebo je zima.

V Home Gym nájdete tie najkvalitnejšie posilňovacie stroje Technogym, Kettler, Star Track a Tunturi. Všetky objednávky sú zákazníkom odosielané zväčša do 24 hodín. Home Gym navyše myslí na svojich zákazníkov a poskytuje servis počas celej doby používania strojov, takže sa nemusíte obávať, že by ste mali problém s opravou.

Zľavy Home Gym

Home Gym prináša svojim zákazníkom tie najkvalitnejšie rokmi overené produkty za výhodné ceny. Využite Home Gym zľavy a nakupujte stroje, fitness doplnky stravy, športové oblečenie či náradie za čo najvýhodnejšie ceny. S Home Gym budete stále vo forme a navyše ušetríte

.
  • V tomto eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívejte se na InSPORTline.cz.
  • Czy wiedzieli Państwo że w sklepie InSPORTline.pl można robić zakupy także w Polsce.

Podobné obchody

Články

Aktuálny Tchibo leták online

Výber e-shopu Tchibo sa každú chvíľku mení – pár dní na stránku nezavítate a už vás prekvapí...
24.8.2017 Zobraziť článok

Stop tabletom! Dajte deťom pravé hračky!

Detský svet by mal byť plný fantázie, kreativity a tvorenia. Doprajte deťom možnosť vyskladať si...
26.4.2017 Zobraziť článok

AliExpress Day 2017 - všetko, čo potrebujete vedieť

Dňa 11.11.2017 s AliExpress oslávime už po 8-krát AliExpress Day. Akcie sa zúčastní viac ako 140...
19.10.2017 Zobraziť článok
 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1144 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.