Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Ketofit.sk zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť až 12,5 % na všetko v obchode Ketofit.sk

Platí do 24.07.2021

 
   

Chcete schudnúť, ale stále sa vám nedarí? Vyskúšajte diétu od Ketofit, vďaka ktorej schudnete ľahko a bez stresu. Účinná

O obchode Ketofit.sk

Keto fit diéta od Ketofit.sk

Aj vy už máte dosť večného skúšania zaručených diét, ktoré nefungujú? Nebaví vás zažívať po každej diéte jojo efekt, kvôli ktorému po diéte priberiete naspäť každé jedno kilo? Riešením je keto diéta. S ňou sa vám zaručene podarí schudnúť, naštartovať metabolizmus a dopracovať sa k dokonalej postavičke bez hladovania.

Bielkovinová diéta Ketofit

Keto diéta je bielkovinová diéta, ktorá je populárna po celom svete vďaka svojej maximálnej účinnosti. Schudnete rýchlo a bez hladovania. Pravidelný prísun jedál 5-krát denne je základom zdravého chudnutia. A práve zdravie by ste si mali chrániť. Keto diéta je overená, bezpečná a plná vitamínov a živín, ktoré potrebuje každá žena pre správne fungovanie organizmu a štíhlu líniu. Objednajte si diétu z Ketofit.sk a budete spokojné.

Top recepty a jedlá Ketofit

Myslíte si, že keto diéta spočíva len v sladkých šejkoch, ktoré dookola pijete? Omyl. Na stránke Ketofit.sk nájdete samé top recepty, ale aj hotové jedlá, ktoré sú chutné a zároveň diétne. Fantastická sviečková omáčka, šampiňónová polievka či proteínové palacinky sú jedlá, ktoré si viete pripraviť tak, aby boli keto a zdravé.

Ketofit diéta lacnejšie

Myslíte si, že keto diéta je príliš drahá? Omyl. Keď si prerátate koľko vás vyjdú obedy v reštauráciách, tak keto diéta je rozhodne lacnejšia. A o tom, že je zdravšia ani nehovoriac. Navyše môžete ešte aj ušetriť. A ako? Využite Tipli cashback a späť na váš účet môžete dostať až 12,5 % z nákupu. A to sa oplatí. Vyzerajte fantasticky, cíťte sa zdravo a fit vďaka diéte od Ketofit.sk. Začnite chudnúť ešte dnes a výsledky uvidíte už o pár týždňov.

 • Ve stejném eshopu můžete nakupovat také v Čechách. Podívejte se na Ketofit.cz
 • Tipli to międzynarodowy klub rabatowy. W Polsce mamy podobny sklep FitPatrol.pl

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Recenzie Ketofit.sk

5.0

Monika S.

09.10.2020 5.0

Veľmi spokojná

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Ketofit.sk

Chcete schudnúť, ale stále sa vám nedarí? Vyskúšajte diétu od Ketofit, vďaka ktorej schudnete ľahko a bez stresu. Účinná keto diéta je vyvinutá priamo pre ženy, tak, aby účinkovala presne tak, ako má. Obsahuje množstvo vitamínov a podporných prvkov, vďaka ktorým budete mať nádhernú postavu a budete vždy krásna.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu  12,5 %
Prvý nákup 12,5 %
Ďalšie nákupy 0 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  12,5 % späť z ceny nákupu v obchode Ketofit.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.