prezdravie.sk
5 %

prezdravie.sk

5.0
Iste súhlasíte s tým, že zdravie je to najcennejšie čo máme a preto by sme ho mali chrániť za každú cenu a so všetkými dostupnými prostriedkami. Na portáli PreZdravie.sk vám poradia, ako na to. Nájdete tu tisíce produktov v biokvalite, ktoré sa šetrne postarajú o každý kúsok vášho tela.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

  • 10 % späť Vyberte si obchod

    Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

  • 10 € Nakúpte ako obvykle

    Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

  • 1 € Získajte peniaze späť

    Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Sonka Chynoradska Talajkova PRoste super!!! Nic lepsie ani nie je.Som nad mieru spokojná!!!
Nina Kútna Moje osobné skúsenosti sú veľmi pozitívne, určite doporučujem nakupovať…

O obchode prezdravie.sk

Iste súhlasíte s tým, že zdravie je to najcennejšie čo máme a preto by sme ho mali chrániť za každú cenu a so všetkými dostupnými prostriedkami. Na portáli Prezdravie.sk vám poradia, ako na to.

Prezdravie.sk sortiment

Internetový obchod Prezdravie ponúka široký sortiment prírodnej kozmetiky, doplnkami stravy, zdravotnými prístrojmi a zdravou výživou. Všetky produkty sú certifikované kvalitou známych značiek s garanciou kvality BIO produktov a prírodných doplnkov.

E-shop prezdravie.sk ponúka vyše 14 000 produktov, ktoré vám pomôžu starať sa o vaše zdravie, vnútornú aj vonkajšiu krásu. Potrebujete poradiť? Neváhajte sa obrátiť na ochotných operátorov, ktorý vám pomôžu s výberom produktov. Vyskúšajte konopné a rakytníkové výrobky, svieže čaje alebo prípravky na detoxikáciu organizmu.

Online lekáreň prezdravie.sk

Hľadáte na internete informácie o zdravotných ťažkostiach a každý článok sa líši. Využite zadarmo online lekáreň, ktorá ponúka rady a tipy odborníkov na všetky otázky. Stránka prezdravie.sk poskytuje priamy odkaz na internetovú lekáreň, ale nezľaknite sa, online lekáreň je v českom jazyku. Rady sú zamerané na poradenstvo z pohľadu celostnej, prírodnej a alternatívnej medicíny. Nezaťažujte svoje telo chémiou a vyskúšajte iný pohľad na liečbu.

Prezdravie.sk zľava

Všetko sledujeme za vás. Nakupujte ešte výhodnejšie, sledujte aktuálne Prezdravie zľavy a ušetrite vašej peňaženke pár eur. Získať môžete Prezdravie zľavový kupón a s nami o ňom budete vedieť ako prvý.

Podobné obchody

Recenzie prezdravie.sk

Viktor Džuman 01.02.2018

Ok.Dakujem.

Marta Karpathyová 22.12.2017

veľký výber tovaru a ešte lepšie akcie

Články

Kokosový olej: superpotravina alebo len trik…

Skutočne po konzumovaní kokosového oleja schudnete? A aké sú vlastne jeho účinky na naše telo a...
17.1.2018 Zobraziť článok

Chia semienka: Naozaj sú takým zázrakom pre naše telo?

Chia semienka sa stali hitom zdravého stravovania, ale sú skutočne tak zázračné, ako nám ich...
9.1.2018 Zobraziť článok

Jeme zdravo: 3 recepty na rýchle smoothie

Rozhodli ste sa, že tento rok sa do toho skutočne pustíte v plnej sile a svoj boj za vysnívanú...
5.1.2018 Zobraziť článok

Podmienky obchodu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1132 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.