Milva

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Milva zľavové kupóny a kódy

Chcete mať krásne a objemné vlasy? Milva.sk je eshop, ktorý sa postará o akékoľvek vlasy. V ponuke sú šampóny proti vypadávaniu vlasov, proti lupinám či hydratačné šampóny. Uplatnite si Milva zľavový kupón a plaťte menej. Doprajte svojim vlasom starostlivosť, ktorú si zaslúžia s maskami na vlay a špeciálnymi vodičkami. Nevyjde vás to ani draho ak využijete Milva výpredaj. Eshop je známy hlavne svojimi chitínovými produktami. Vyberte si ten váš a použite naň Milva zľavu. Okrem rôznych akcií a zľavových kódov je k dispozícia aj doprava zadarmo. Každé ušetrené euro je fajn.

Získajte 10 € ešte pred nákupom v obchode Milva

Zaregistrujte sa na Tipli a získajte peniaze späť z nákupov na internete. Ku každej odmene za nákup získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €. Ide o ponuku portálu Tipli nie obchodu Milva.

Zľavový kód Milva

Milva výpredaj - mimoriadne zľavy na vlasovú starostlivosť

+ 2,5 % naspäť z nákupu
 

Eshop Milva.sk ponúka špeciálne zľavy na produkty od šampónov po kondicionéry s rôznym účinkom. Vyberte si ten svoj, uplatnite zľavu a ušetrite. viac

Milva šampóny

Spoločnosť Milva Cosmetics sa zaoberá staroslivosťou o vlasy a pleť. Pracuje s prírodnými extraktami pripravenými vo vlastnom laboratóriu. Zabezpečuje tak kvalitu a najmä výhodnu cenu. Využiť môžete aj Milva zľavy a zľavové kupóny. Práve pomocou nich znížite ceny naozaj na minimum. Prečítajte si Milva recenzie a overte si kvalitu výrobkov.

Ako ušetriť v obchode Milva

Starostlivosť o vlasy je mimoriadne populárnou záležitosťou, častokrát ale aj drahou. Doprajte svojim vlasom potrebnú starostlivosť bez zbytočného míňania. Využite Milva zľavy. Platia na veľké množstvo produktov a aj komplexných balíkov. Na webovej stránke kliknite na políčko "Mimoriadne zľavy". Nájdete tam aktuálny prehľad tých najvyšších zliav.

Obrázok

Vždy pred nákupom si prezrite ponuku Milva zľavových kupónov. Ich uplatnenie vám zaručí tú najvýhodnejšiu ponuku. Netreba zabúdať ani na dopravu zadarmo. Stačí nakúpiť na určitú sumu a za dopravu viac neplatíte. V prípade, že nie sú k dispozície zľavové kódy a neprebieha výpredaj, môžete stále získať určité percento z nákupu späť. Stačí sa preklknúť do obchodu cez Tipli a získať peniaze späť z každého nákupu. Veľmi populárne sa stali aj akcie 1+1 či 2+1. Fungujú ako určitá forma výpredaju a môžete získať viacero produktov za výhodné ceny. Sledujte Milva blog a webovú stránku, tam sa o nich dozviete najskôr.

Ako získať Milva zľavové kupóny

V súčasnej dobe je pomerne jednoduché získať zľavové kódy do rôznych obchodov. Sledujte webovú stránku daného obchodu, v tomto prípada Milva.sk. Na nej sa môžete prihlásiť aj na odber newsletteru. Stačí zadať váš email a všetky potrebné informácie o prebiehajúcich akciách a zľavových kódoch vám budu chodiť do vašej elektronickej pošty. Získate tak rýchly a ucelený prehľad, ktorý vám pomôže ušetriť. Ďalšou možnosťou je sledovať obchod na Tipli. Práve tu vám prináše prehľad kupónov, zliav a výpredajov. Odporúčame sledovať aj sociálne siete. Pri obchode Milva je to hlavne Facebook a Instagram. Vopred tam oznamujú nákupné akcie, možnosti získania kupónov či organizujú rôzne súťaže.

Milva zľavy počas výpredajov či Black Friday

Nákupné akcie sú najlepšou ako počas jedného dňa nakúpiť a masívne ušetriť. Čierny piatok by sme mohli kľudne pasovať do pozície kráľa týchto nákupných sviatkov. Tento novembrový deň si získal masívnu popularitu na Slovensku, ale aj v celom svete. Zľavy dosahujú výšok až 80 %. Určite si zaznačte Black Friday do kalendáru. Ak by ste ho náhodou premeškali, nezúfajte. Milva.sk ponúka výhodné ceny počas celého roku. Ušetriť môžete aj počas výpredaju. Koná sa väčšinou sezónne a najpopulárnejší býva vianočný výpredaj. Platí väčšinou na viaceré kategórie produktov, takže si bezproblémovo vystaváte váš vlasový set za tie najnižšie ceny.

Obchod okrem nákupných akcií organizuje aj rôzne súťaže. O tých najaktuálnejších sa dozviete na socálnych sieťach alebo na webe. Môžete získať rôzne zaujímavé ceny od blíčkov, darčekových poukážok až po kódy na Milva zľavy, ktoré vám ušetria peniaze. Príkladom takejto akcie je Milva adventný kalendár, konajúci sa vždy pred Vianocami.

Milva šampóny, kondicionéry a iná vlasová kozmetika

Zdravé vlasy nám dodávajú pocit krásy. Starať by sme o ne mali komplexne a to kvalitnými prípravkami. Podľa odborníkov je základom trio: šampón, kondicionér a vlasová vodička. Toto, ale aj omnoho viac ponúka eshop Milva.sk. Obchod je populárny najmä vďaka Milva šampónom:

 • MilvaLAB,
 • proti lupinám,
 • proti vypadávaniu vlasov,
 • na mastné vlasy,
 • na rýchly rast vlasov,
 • bylinková hydratačná séria,
 • na zničené vlasy či šampóny v sáčku,

Z oblasti kondicionérov si môžete, taktiež, vybrať z bohatej ponuky. Najpopulárnejšie sú kondicionér s kofeínom, chininínom či chinínom a hročíkom. Pri každom produkte sa dozviete aj bližšie informácie o jeho účinkoch a používaní. Správne použitie je dôležitou súčasťou výsledného efektu.

Obrázok

Obchod používa iba rastlinné extrakty, ktorých účinnosť bola vedecky dokázaná. Vlasové vodičky by mali byť neoddeliteľnou súčasťou staroslivosti o pokožku a vlasy. Vybrať si môžete z viacerých typov chinínových a žihľavových vodičiek. Niekedy naše vlasy potrebujú zvýšenú starostlivosť aby si udržali svoju pevnosť a objem. Masky na vlasy sú skvelým spôsobom ako im ju dopriať. Môžete ich nakupíť váhodne ak využijete Milva zľavy. Eshop ďalej ponúka aj zubné pasty, mydlá, sprchové gély, vodičky proti akné či ružové vodičky.

Prečo nakupovať v obchode Milva - kvalita overená zákazníkmi

Obchod sa snaží získať zákazníkov viacerými spôsobmi. Chce byť čo najbližšie k svojim zákazníkom a tak po celom Slovensku je rozmiestnených až 3000 výdajných miest. Zároveň sa na svojom eshope chváli doručením do druhého dňa na akúkoľvek adresu. Ak nakúpite nad určitú čiastku budete mať túto dopravu zadarmo. Obchod zaviedol aj zaujímavý odmeňovací spôsob. Za každý nákup získate darček zadarmo, ktorý zavisí od hodnoty objednávky. Môžete tak získať malé prekvapenie ako pozornosť obchodu.

Tým čím by mala putať každá kozmetická značka je kvalita a originalita. Milva garantuje 100 % originalitu. Dôkazom toho je ich vlastná značka a laboratória. Kvalitu su môžete overiť prečítaním Milva recenzií. Nájdete ich na rôznych internetových portáloch ako napríklad Heureka. Zákazníci obchodu sa o svoje názory a skúsenosti delia aj priamo na webe obchodu. Milva recenzie tak naznačujú vysokú kvalitu. Overte si ju sami.

Ak sa považujete za fanúšika vlasovej kozmetiky a starostlivosti, určite navštívte Milva blog. Dozviete sa tam mýty a fakty o vlasovej výžive alebo prečo umývať kefu na vlasy. Veľkou výhodou je aj poradenstvo, ktoré Milva ponúka. Vlasová starostlivosť je pomerne komplexná záležitosť, preto sa oplatí poradiť s odborníki. Milva.sk túto službu ponúka zadarmo. Fanúšikov ochrany prírody poteľí fakt, že všetky suroviny používané pri výrobe produktov Milva sú šetrné k životnému prostrediu a v prírode sa rýchlo rozkladajú. Materiály použité na balenie (celulóza, plasty, kovy) sú úplne na 100% recyklované.

Milva reklamácia a vrátenie tovaru

Odstúpiť od kúpnej zmluvy je možné do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Toto právo máte garantované na jeho uplatnenie budete potrebovať vyplniť špeciálny formulár. Okrem iného ho nájdete aj ne webovej stránke obchodu. Nezabudnite napísať číslo vašeho účtu aby obchod vedel kam má zaslať vrátené peniaze. Okrem formuláru priložte aj doklad o kúpe (bloček alebo faktúru) a nepoužitý tovar v pôvodnom balení. Následne zašlite balík na túto adresu: Poštová 345/23, 946 32 Marcelová. Peniaze vám budú vrátené do 14 dní.

V prípade, že obdržíte poškodený tovar máte právo na jeho reklamáciu. Ak na tovare, obale tovaru alebo v návode na použitie tovaru nie je údaj o lehote na použitie alebo lehota expirácie, je na zakúpený tovar poskytovaná záruka 24 mesiacov pre spotrebiteľov a 12 mesiacov pre podnikateľov. Reklamácia musí byť písomná, musí obsahovať vaše údaje aj údaje predávajúceho, popis chyby a ako sa chyba prejavuje. Reklamácia má byť zaslaná najskôr e-mailom na milva.objednavky@gmail.com. Máte povinnosť reklamovať chyby tovaru bez zbytočného odkladu po ich zistení (najneskôr do 7 dní od ich zistenia). V prípade akýchkoľvek otázok a nezrovnalostí sa obráťte na zákaznícku linku.

Milva zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

20% zľava na všetky produkty!

14.02.2024

Milva zľavy až 30 % na balíčky na rýchly rast vlasov

31.01.2024

Milva zľavy až 25 % na balíčky na objem a štruktúru vlasov

29.02.2024

Milva zľava až 20 % na balíčky na mastné vlasy

29.02.2024

Milva zľava až 25 % na balíčky proti vypadávaniu vlasov

29.02.2024

Ponúka Milva.sk aj poradenstvo?

Áno, obchod dokonca ponúka vytvorenie osobných balíčkov ušitých priamo pre vašeu pleť a vlasy. Obrátiť sa na nich môžete na eshope alebo sociálnych sieťach. Je to zadarmo.

Ako ušetriť v obchode Milva.sk?

K dispozícii sú zľavové kupóny a kódy, časté zľavy a výpredajová ponuka. Využiť môžete aj dopravu zadarmo či získať časť peňazí späť cez Tipli.

Odkiaľ pochádza značka Milva?

Spoločnosť Milva Cosmetics bola založená v roku 2014, no značka pôsobí na bulharskom trhu už desiatky rokov.

Ako uplatniť zľavové kupóny na Milva

Zľavové kupóny patria k najpopulárnejším metódom šetrenia. Ich uplatnenie je mimoriadne jednoduché. Vyberte si ten najlepší Milva zľavový kupón (celú ponuku nájdete vyššie), ktorý si želáte v eshope uplatniť. Zľavový kupón skopírujete kliknutím na symbol nožníč v pravom dolnom rohu. Následne kliknite na oranžové tlačidlo "Použiť kupón". Budete presmerovaný do obchodu Milva.sk s aktivovanou výhodou peňazí späť cez Tipli a skopírovaným kupónom. Vyberte produkt alebo produkty, ktoré si želáte zakúpiť a vložte ich do nákupného košíka. Po vybraný všetkých produktov kliknite na tlačidlo "Pokračovať do košíka". V spodnom ľavom rohu nájdete kolonku "Darčeky a zľavy". Do tohoto políčka skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky Ctrl + V) a kliknite na "Pridať". Teraz už stačí iba dokončiť nákup.

Obrázok

V prípade, že sa vám nedarí uplatniť zľavový kupón, problém môže byť v jeho podmienkach - často sa kupóny vzťahujú na konkrétne produkty či kategórie. Preto vždy pozorne čítajte podmienky kupónu. Pozrite aké chybné hlásanie vám eshop zobrazuje a vyskúšajte kód upraviť alebo nájsť iný. Nevybrali ste si? Hľadáte iný zľavový kupón alebo kód? Pozrite aj Yves Rocher zľavové kódy.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu 2,5 %
Peniaze späť z nákupu 2,5 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Milva v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2,5 % späť z ceny nákupu v obchode Milva?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa