Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

TOMTOP zľavové kupóny a zľavy

Flash deals zľavy až 70 % na TOMTOP

+ 3 % naspäť z nákupu

Využite zľavy až 70 % v kategórií FLASH DEALS a nakúpte obľúbené kúsky za výhodné ceny. viac

Kupón na zľavu v e-shope TOMTOP

+ 3 % naspäť z nákupu
   

Prihláste sa na odber newslettera v e-shope TOMTOP a získate kupón na zľavu 50 $. viac

O obchode TOMTOP

TOMTOP eshop

Ponuka tovaru v TOMTOP eshop je naozaj pestrá. Produkty za najlepšie ceny na trhu tu nájdu milovníci počítačových a video hier, fanúšikovia RC modelov (autá, vrtuľníky, lode, člny, tanky), milovníci áut, ale aj bežní spotrebitelia. Tí, v internetovom obchode TOMTOP nakúpia kvalitný mobilný telefón, televízor, PC, kameru a všetko pre dom a záhradu. Športovci tu zas nájdu vybavenie pre akýkoľvek druh športu, od cyklistiky, plávania, tenisu, až po potápanie, fitnes a turistiku.

Obchod TOMTOP sa líši od svojej konkurencie, že ponúka zdravotnícke pomôcky, ako sú endoskopy, mikroskopy a ďalšie zobrazovacie jednotky. Netradičnú ponuku tvoria aj pomôcky pre stavebných majstrov. Okrem ponuky technického vybavenia si v eshope TOMTOP nájdu niečo pre seba aj dámy: odevy a módne doplnky. Ak ste si už aj niečo vybrali, pozrite sa pred kúpou na Tomtop zľavy, aby ste na nákupe ušetrili.

TOMTOP výhodný nákup

Prečo by ste mali nakupovať tovar z TOMTOP? Okrem spomenutej širokej ponuky produktov, má TOMTOP eshop najlepšie ceny s pomedzi ostatných čínskych e-shopov, odosielanie objednaného tovaru do 24 hodín, či nárok na vrátenie tovaru do 45 dní od jeho kúpy. V prípade zasielanie tovaru späť, vám TOMTOP nekompenzuje peniaze utratené pri vrátení tovaru. Vykompenzovať si to však môžete hodnotením tovarov, čím získavate nárok na uplatnenie zľavy pri ďalšej kúpe.

Aby ste sa uistili o dobrej kúpe cez TOMTOP, prečítať si môžete aj recenzie od zákazníkov, ktoré nájdete umiestnené pod cenou tovaru. Ak je pri výrobku obrázok lietadla, znamená to, že na výrobok je poskytovaná doprava zdarma. Neváhajte a navštívte tento obchod a presvedčte sa o atraktívnych výrobkoch za super ceny!

 • V tomto eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívejte se na Tomtop.com.
 • W tym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się z Tomtop.com

TOMTOP zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Novoročná zľava -8 % na nákup v TOMTOP

28.01.2020 - Využite zľavu -8 % na nákup v e-shope TOMTOP. Stačí, ak využijete zľavový kupón SMCLICK8.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O TOMTOP

TOMTOP je spoľahlivý čínsky internetový obchod, ktorý funguje na trhu od roku 2004. Za túto dobu si získal širokú klientelu spokojných zákazníkov, ktorých zlákal širokou ponukou produktov za vynikajúce ceny. Elektronika, smartfóny, akčné kamery, príslušenstvo pre auto, dom, záhradu, šperky a mnoho ďalšieho.

Podmienky nákupu

Bohužiaľ nie je možné dopredu identifikovať menšiu časť obchodníkov, ktorí momentálne cashback odmeny neponúkajú.

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3 % späť z ceny nákupu v obchode TOMTOP?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.