Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Chocolissimo zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 4 % na všetko v obchode Chocolissimo

Platí do 16.04.2021

 
   

Vitajte vo svete belgickej čokolády. Vo svete, kde čokoláda preteká prúdom vody. Vitajte v online obchode Chocolissimo viac

O obchode Chocolissimo

Chocolisssimo značka

Značka Chocolissimo, ktorá má zastúpenie po celej Európe, vznikla s experimentovaním s chuťou čokolády, kombináciou ingrediencií a vytvorením unikátnej kolekcie, ktorá obsahuje najlepšie a najzaujímavejšie chutné výrobky z čokolády. Chocolissimo, to je starostlivosť o detail bez hraníc a perfektný obsah podaný v dokonalej forme. Je kráľovnou medzi čokoládami. Čokolády značky Chocolissimo nakúpite v eshope a vo vybraných predajniach na Slovensku, pričom môžete využiť Chocolissimo zľavy.

Chocolissimo eshop

V online obchode Chocolissimo.sk si každý nájde kúsok pravej čokolády. Chocolissimo ponúka 300 príchutí ručne vyrábaných praliniek, čokoládových nápojov v rozmanitých podobách, čokoládové fondue, ručne vyliate tablety čokolády v kombinácií s originálnymi príchuťami, vôňami, či ovocie v čokoláde. Konzumovanie čokolády vám prinesie vnútornú spokojnosť a potešenie. Doprajte si jahody v čokoláde, či rôzne druhy čokolád. Na prípravu čokoládovej torty sa vám určite zíde kvalitná čokoláda na varenie.

Chocolissimo darčeky

Námetov na darčeky nájdete na Chocolissimo neúrekom. Hľadáte originálnu čokoládu so žiadosťou o ruku, darček k výročiu alebo darčeky pre novomanželov? V Chocolissimo vám pripravia čokoládové darčeky od výmyslu sveta. Objednať si môžete aj čokolády s venovaním, rôznych foriem alebo čokolády s vašou fotografiou, krabičky s gravírovaním alebo s potlačou.

Chocolissimo recenzie

Pravá belgická čokoláda sa nedá porovnať s klasickou čokoládou. V Chocolissimo kladú veľký dôraz na kvalitu čokolády, ktorú vyrábajú najlepší čokoládoví majstri za pomoci tradičných metód. Svedčia o tom aj recenzie zákazníkov na stránke. Jeden z nich napísal: Originalitu výrobkov možno ešte vyšperkovať vlastným návrhom alebo popisom. Dodávky sú vždy načas vybavené a bezproblémové. Čokoláda sa medzi potraviny nedá zaradiť, medzi lahôdky však určite áno.

 • Tento eshop má svojí pobočku i v Česku, kde můžete rovněž nakupovat s Tipli na Chocolissimo.
 • Sklep Chocolissimo ma swój odział w Polsce, gdzie możesz również kupować razem z Tipli.

Chocolissimo zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 50 % na dopravu na Chocolissimo

31.10.2020 - O polovicu lacnejšia doprava. Zadajte kód v košíku.

Podobné obchody

Recenzie Chocolissimo

5.0

Gabriela V.

26.05.2018 5.0

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Chocolissimo

Vitajte vo svete belgickej čokolády. Vo svete, kde čokoláda preteká prúdom vody. Vitajte v online obchode Chocolissimo, kde nájdete tie pravé inšpirácie, pralinky, darčeky z čokolády, rôzne čokoládové formy a tematické figúrky na každú príležitosť. Či už na Vianoce, Veľkú noc alebo na Halloween.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 4 % späť z ceny nákupu v obchode Chocolissimo?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.