Prima zľavy

O obchode Prima zľavy

Chcete vyraziť na výlet s kamošmi či partnerom? Strávte predĺžený víkend spoznávaním niektorého z európskych veľkomiest. Kliknite si na zľavový portál Prima zľavy kde si už len stačí vybrať!

Na zľavovom portáli Prima zľavy si denne môžte vybrať zo zaujímavých ponúk, ktoré sú pre vás pripravené. Navyše so špecíálnymi zvýhodnenými zľavami od 30 % - 90 %! Zoberte vašu polovičku za oddychom. Pozrite si wellness pobyty. Na Prima zľavy si určite vyberiete z bohatej ponuky relaxačných víkendov za skvelé ceny.

Bezpečné nákupy na Prima zľavy

Máte pochybnosti o bezpečnosti nakupovania cez internet? To vôbec nemusíte! Bezpečnosť dát užívateľov patrí medzi najvyššie priority Prima zľavy. Platobné brány pre platbu kartou sú prevádzkované bankou. Práve takýto spôsob platenia cez internet patrí medzi najbezpečnejšie. Spoločnosť primazlavy.sk nemá v žiadnom prípade prístup k údajom o Vašej karte.

Prima zľavy masáže

Nemáte čas na víkendové pobyty? Nevadí. Relaxovať sa dá aj inak. Stačí dobrá masáž. Na Primazľavy.sk, v sekcii relax nájdete širokú ponuku skvelých masáží od thajských cez čokoládové či relaxačné. Vyberte si tú svoju. Ako sa hovorí, v zdravom tele zdravý duch. A masáž nikdy nezaškodí. Zastavte sa a užite si chvíle pohody na príjemnej masáži za super cenu.

Primazľavy.sk zľavy

Doprajte si víkednové pobyty, masáže či iné produkty od výmyslu sveta ešte lacnejšie. Sledujte a využívajte platné zľavy Prima zľavy. Vďaka ním sa zrelaxujete či navštívite vysnívané destinácie ešte výhodnejšie. V obchode Prima zľavy si môže dopriať niečo pre seba naozaj každý. Doprajte si zážitky za nízke ceny. Pobyty, wellness či masáže s Prima zľavy sú neodolateľné.

 • V podobném eshopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se na Slevňuj.cz.
 • W podobnym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się z Groupon.

Obchody, kde vás odmeníme

O Prima zľavy

Láka vás thajská masáž?Alebo chcete radšej zrelaxovať svoju dušu v rozpálenej saune? Navštívte portál PrimaZľavy.sk, ktorý vám denne prináša ponuky so zľavou 40 % až 90 %! Uznajte sami, týmto zľavám sa jednoducho nedá odolať! Okrem wellness procedúr môžete s portálom Prima zľavy aj lacno cestovať či nakupovať rôzne produkty výhodnejšie. Majte oči otvorené.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Prima zľavy.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa