Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Šperky-eshop.sk

Šperky-eshop.sk

sperky-eshop.sk
Potešte seba alebo svojich blízkych krásnym šperkom zo širokej ponuky šperkov zo zlata, strieborných šperkov, oceľových šperkov alebo bižutérie vo výhodných cenách. V ponuke Šperky-eshop.sk sú navyše aj exkluzívne titánové obrúčky a luxusné wolfrámové náramky. Podčiarknite svoju krásu šperkom!

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

 • 10 % späť Vyberte si obchod

  Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

 • 10 € Nakúpte ako obvykle

  Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

 • 1 € Získajte peniaze späť

  Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Sonka C. PRoste super!!! Nic lepsie ani nie je.Som nad mieru spokojná!!!
Nina K. Moje osobné skúsenosti sú veľmi pozitívne, určite doporučujem nakupovať…

O obchode Šperky-eshop.sk

Online klenotníctvo šperky-eshop.sk

Obľúbené online zlatníctvo šperky-eshop.sk vám ponúka kvalitné a trendové šperky, ktoré poslúžia ako šperky a módne doplnky zároveň. Spoločnosť je na trhu už od roku 2010 a zameriava sa na online predaj nielen u nás, ale v celej Európskej únii. Zháňate snubné prstene či zlaté retiazky? Ste tu správne. Nadčasový dizajn a výber kvalitných materiálov zabezpečia, že šperky z internetového zlatníctva vám budú robiť spoločnosť dlhé roky.

Nakupujte šperky v eshope šperky-eshop.sk

Chcete svoju drahú polovičku požiadať o ruku a zháňate zásnubný prsteň? Nemusíte chodiť po obchodoch. V eshope núpite krásne prstene zo zlata, striebra či iných kovov, ktoré budú pre vašu snúbenicu symbolom lásky. Každú ženu potešia ako darčeky aj strieborné náušnice alebo pekné náramky či náhrdelníky.

Správna veľkosť prsteňa v šperky-eshop.sk

Bojíte sa vyberať prsteň online, pretože vás trápi či trafíte veľkosť? Žiadne obavy. Internetové klenotníctvo šperky-eshop.sk myslí aj na tento problém. V sekcii ako vybrať správnu veľkosť nájdete presný postup ako zmerať prst. Postup je jednoduchý, stačí vám prúžok papiera a pravítko. Potom si len k nameranému obvodu prsta priradíte veľkosť a môžete objednávať.

Šperky-eshop.sk zľavy

Krásne šperky bývajú zväčša drahé. Na šperky-eshop.sk vysoké ceny nehrozia. Dokonca môžete ešte aj ušetriť. Stačí sledovať zľavy šperky-eshop.sk a nikdy vám neunikne žiadna príležitosť na výhodný nákup ze super ceny. Lákavé ponuky a nekonečný výber vyčarujú úsmev na vašich tvárach. Spravte radosť sebe alebo pripravte prekvapenie pre svoje milované polovičky či osoby krásnym darčekom drahého kovu. Darček darovaný s láskou bude robiť radosť celý život.

 • V podobném eshopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se na Brilianty.cz.
 • W podobnym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się z W.Kruk.pl.

Podobné obchody

Články

Najlepšie produkty na Tchibo

Tchibo už dávno nie je len káva. Tchibo je aj kvalitné oblečenie pre celú rodinu, všetko pre dom...
4.5.2018 Zobraziť článok

Cashback ponuky

Peniaze späť z nákupu 6 %
ZLATO 6 %
Ostatné 4 %
Zobraziť všetky ponuky

Podmienky obchodu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1285 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo